Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

VUCAKO

Komentář píšu po kompletní 4. sezóně. Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů a to nejen proto, že jsem taky "geek". Chuck Lore a Bill prady se zase vytáhli. První dvě sezóny byly asi nejsilnější, potom kvalita jednotlivých episod začala více kolísat a z episodického sitcomu se tak trochu stává série. Ale to nám nevadí, my to sledujeme popořadě, že? Celá pětice hlavních hrdinů je dobrá, trochu nad ostatními exceluje Jim Parsons coby Sheldon. Doporučuju! [originál>>dabing, dab. jsem viděl jen 1 episodu - fuj] ()

superzurda

Velice zábavný a vtipný seriál, který mě hodně baví. Je to mnohem větší zábava než slavní Ajťáci a HIMYM. Tady totiž vládne Sheldon. Možná po čase zvednu na 5*. ()

HH47

Druhá séria a polovička tretej najlepšia v seriáli, posledné časti trojky boli katastrofa. SHeldonov otravný hlas, dementná povaha ktorá ide už do extrémov, iným postavám sa venovali minimálne. Hádam to štvorka napraví. ()

Dexter666

Nemám rád britský humor, a tak mi (akokoľvek by to mohlo odporovať všeobecnej teórii porovnávania) americká verzia IT Crowdu sedí úplne bohovsky. Leonard, Penny, Wolowitz, Raj a HLAVNE Sheldon sú naozaj skvelí. Veľmi seriálu fandím, dúfam že sa dočká zdravého (aj keď nie príliš vysokého) veku, tak aby odišiel v najlepších rokoch... ()

yarghoul

lituju, že tenhle seriál nedávali, už když jsem byla na základce / střední.. bych se tu fyziku učila líp... ona je snad i vtipná :) u nás doma je to seriál č.1, tudíž mi přítel odpouští, že 23 minut denně miluju někoho jiného, rozuměj Sheldona :) ()

jjjerry

super jsou všechny díly, některé jsou prostě božský. Shleldon to táhne, uvidíme kolik sezon kvalita vydrží. ()

Kloktaldo

Zpočátku jsem byl tímto seriálem nadšený, ale po zhlédnutí novějších dílů u mě Bigbangové zapadli do lepšího průměru. Mnoho dílů je velmi povedených, ale je tu také i dost těch méně zdařilých. Mám pocit jako by tvůrci seriálu svou invenci vyčerpali na prvních dvou sériích a posléze už spíš tak nějak vařili z vody. ()

DIXik

Když jsem viděl první díl tohoto seriálu tak jsem si říkal jestli mám pokračovat v druhem dílu. Po shlédnutí první série jsem měl rozporuplné názory na tento seriál. Ale druha série ve mě jen potvrdila že tento seriál je opravdu skvělý a plny humoru, dvojsmyslu, ironie. Sheldon který o sobě tvrdí že je nejinteligentnější člověk na světe. Leonard který žije se Sheldonem, a snaží se získat srdce Penny. Raj Ind který nedokáže mluvit se ženou dokud se nenapije alkoholu. Howard žije s matkou a snaží se za každou cenu získat přítelkyni. A nakonec Penny, sousedka Leonarda a Sheldona která zamotá hlavu Leonardovy a snaží přežit Sheldonovy narážky na její inteligenci. Pokud hledáte nějaký seriál na dlouhé zimní večery a přitom se pořádně zasmát, tak jste u správného seriálu. ()

KacHnAop

Musím říct, že dlouho jsem neviděl tak povedený seriál, jako je Teorii velkého třesku. Jedna dobrá hláška střídá druhou, takže nudit se rozhodně nebudete. Leonard experimentální fyzik alergický na laktózu, pořádně nadržený letecký inženýr Howard a stydlivý astrofyzik Rajesh pocházející z Indie, jemuž je zapotřebí k zahájení dialogu se ženou vypít trochu alkoholu hrají bez sebemenších výhrad a každý díl jim velice dobře šlape a Kaley Cuoco alias barová servírka Penny, je neskutečně sympatická kočka. S hereckým obsazením tedy nemůžu být spokojenější. Nejlepší scény se však bezpochyby týkají nadaného a inteligentního člověka, vědce a profesora teoretické fyziky Sheldona Coopera, který vas dostane pokaždé. S pár vyjímkama jsem nepoznal seriál vtipnějšího rázu. ()

rigby

Nadprůměrný sitcom, i když časem začíná stagnovat a každý kousek originality je potřeba pracně vyškrabávat. Nicméně Sheldon a další stále bodují, narozdíl od Leonarda a Penny, kteří už po první sérii nudí. Ačkoli se jedná o vydařené dílko, existujou lepší seriály, jako Friends nebo How I met your mother. ()

aranek

Jediný z "pohovkových" sitcomů, který mě baví. A velmi. Odkazy na klasická dílá scifi a herního průmyslu, vtipně nesourodý život teoretických vědců a "normální" Penny... A už vím, proč mi občas říkají Sheldone :)) ()

Pjotrik

Tady se jaksi nechytám. Tenhle humor mi přijde až okatě vynucený a neuvěřitelně předvídatelný a opakující se. Pro jistotu jsem zkouknul pár dílů ITcrowd, abych měl s čím porovnat. Ajťáci, respektive britský humor mi prostě sedne mnohem víc (Ale Red Dwarfa u mě nejspíš už nic nepřekoná). Bohužel, amíci. ()

punka27

Páči sa mi vtip tohto seriálu plus perfektný herecký výkon Jima Parsonsa, ktorý je niekedy naozaj ako z inej planéty, ale ani ostatní herci naozaj neostávajú pozadu, gestá a mimky, Vtipné dialógy. Jeden z mála seriálov, pri ktorých sa smejem nahlas :) ()

Gurdor

Klidný a příjemný seriál, avšak humor v něm musím spíše hledat, než abych ho dostal naservírován. Tři série mám za sebou v naději, že přijde zlom, kterého jsem se zatím bohužel nedočkal. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění