Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

SiMMaS

Seriál, který si prvním dílem získal moji pozornost a má ji doteď. Mé největší sympatie má Sheldon, naopak moc nemusím Raje. Zbytek tak nějak tvoří někdy lepší či někdy horší střed, každý má ovšem něco do sebe a občas si s potencionálem svých postav scénáristé pěkně pohrávají. S bolestí v srdci však zjišťuji, že zřejmě autorům dochází fantazie a s každým dílem je z toho větší a větší klišé. Doufám, že to neskončí jako většina seriálů "všichni se všema". To by moje přízeň asi odešla úplně. I tak se jedná o skvělý a předtím nevídaný počin! ()

UniqueNett

Postava Sheldona Coopera je abolutně geniální, nejspíš jsem se platonicky zamilovala! Leonard s Penny jsou tak nesourodá dvojka, až jsou směšně roztomilí. Vlastně když nad tím tak přemýšlím, tak bych se s nima chtěla taky kamarádit! ()

Plechpetr

Je to proste bomba! Tomuhle seriálu se dá vytknout snad jen pár dílů z posledních 2 sérii. Jinak je to naprosto legendární seriál, který zcela jistě sesadil některé někdejší sitcomi pěkne na sedadlo. Jestli se to v budoucnu nepokazí a tvůrci to nějak solidně zakončí a nebudou to zbytečně prothovat až na propadák, myslím že to bude navždy seriál nejoblíbenější i jeden z nejlepších. ()

1Legend1

Zprvu se mi TVT vůbec nezamlouvala, ale postupem času jsem si ji(už v průběhu první serie) oblíbil a teď je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Skupina mladých chytrých fyziků potýkajících se s nástrahami každodenního obyčejného života. Na co jim jsou doktoráty, když ani neumí sbalit holku?:D K popukání. Rozhodně musím zmínit, že serál si drží hned od první serie laťku obrovsky vysoko a drží se i v sedmé serii, na kterou teď koukám. Sice v šesté už je znát trochu polevení, ale ne nic zásadního, vlastně bych to řekl tak, že je to polevení vůči tempu předchozích serií, jinak by se ani 6. v seriálovém světě neztratila. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Sheldon, Penny, Raj. 100% 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 5*, 4. serie - 5*, 5. serie - 5*, 6. serie - 4*, 7. serie - 4* ()

tranquill

Jeden z mála sitcomů, který si i po 5.řadě drží úroveň, vtipnost, nějaký ten vývoj a to aniž by do seriálu vstupovalo velké množství ostatních postav. A to jsem seriálu chtěl po prvních 3 dílech dát vale, ale výše místního hodnocení mne přesvědčila vydržet a vyplatilo se. Od té doby jej doslova hltám. Je celkem neuvěřitelné jak několik (pro mne dosud neznámých) herců dokáže stvořit a udržet kvalitu i po x dílech, samozřejmě je třeba být vděčný ve stejné míře i scénáristovi a režii. A to jsme se ještě nedostali k té Teorii... :-) Nastolený kvalitní humor přetrvává i po 10. sérii! Ba i po 11. :-) ()

Yomega

I když poslední série již není to pravé ořechové a mám trošku obavy, že sestupná tendence bude pokračovat, tak i přes to jde u mě o nejlepší Sitcom hned po kultovním a nepřekonatelném M.A.S.H.i. Skvělé postavy, originální, vtipné, svěží…vždy když si potřebuji zvednout náladu, tak BBT je nejlepší recept. Druhá, třetí a čtvrtá série svou geniálností překonává i mírně nepovedenou pátou sérii. Uvidíme jak se s tím tvůrci popasují dál, ale moc by mě mrzelo pokud by další série jen těžily z úspěchu seriálu a nedosahovali kvalit sérií předchozích. Uvidíme… ()

Cheeker

Taková blbost, že už na to začala koukat i moje máma. A kdo říká, že bez Sheldona by bylo líp, kecá. A taky už chci vidět Howardovu matku!!! :D ()

sarkareifova

Seriál si získal mé srdce už od první minuty prvního dílu. Snažím se nevynechat ani jediný díl. Takle partička 4 vědců, kteří jsou tak trochu jiní a 1 normální dívky z Nebrasky, která se přistěhuje do bytu naproti a začne výrazně narušovat Sheldonův zaběhnutý režim. ()

Mandalorian

Kombinace amerického a anglického humoru v tom nejideálnějším poměru vytváří Big Bang Theory. Přesně to je ten velký třesk. To je ta nálož toho nejlepšího z GB a USA ( v poměru tak 8:2 ) 5* ()

IXOXI

Když jsem se dozvěděl o novém zábavném seriálu o vědcích, byl jsem nadšen. Po prvních dílech mé nadšení zůstalo. Celkově první tři série nebyly bez chyby, ale laťku kvality nasadily hodně vysoko. Spojení vědy a humory pro mě bylo to "pravé ořechové". V úplném závěru třetí série, ale přišel zvrat, který v následujících dílech začal měnit základy Teorie velkého třesku a přeorientoval celý seriál na nové publikum. Začaly se pravidelně objevovat nevtipné, trapné nebo neuvěřitelně hloupé vtipy s obrovským výskytem téměř v každém díle. Z ničeho nic se začalo stávat, že na jeden dobrý díl připadly dvě splašky. Výjimečně dobrý díl se už snad ani neobjevil. A například o stokrát použité svatbě, kde oddávají přátelé snad ani nemá smysl mluvit. Z nostalgie nechávám ****, ale už nyní je mně jasné, že pokud se nic nezmění, tak na konci šesté série přehodnotím na ***. ()

redwik

Za prvé 2 alebo 3 série jednoznačne plný počet hviezdičiek, ale časom sa mi seriál prestáva páčiť, humor už nieje až taký dobrý, skôr sa mi zdá robený nasilu. Príchod nových postáv tomu tiež moc nedopomohol. Škoda, štvoricu kamárátov a Penny som si obľúbil. ()

apostrof.

Vacsina serialov postupne upada najma ked sa uz jedna o 6seriu...toto je vynimka ktora potvrdzuje pravidlo a od 4 serie ma ten serial bavi stale viac a viac ...strasne dobre sa tam dokazali rozpracovat postavy ako Raje, Howard a zvysok tejto trhnutej partie a uz to nie je iba o Parsonsovi a jeho neuveritelneho stvarnenia Sheldna a sexi Kaleyi ako to bolo v prvych dvoch seriach.... vo svojom zanri urcite momentalne najlepsi serial !!! ()

myxomatoza

Patří mezi nejlepší sitcomy a drží se na hlavních příčkách už opravdu dlouho, ale další a další sérií si nejsem jistá, tou vtipností a aktuálností. Poslední dobou mám pocit, že na mě TBBT hází granáty vtipu a já je odrážím silným štítem do nekonečna a ještě dál. Nicméně postava Sheldona už je typ, který vchází do dějin jako první postava s Aspergerem, která se bere s nadhledem a zároveň ukazuje jeho běžné trampoty, které normální civilisty baví. K tomu sarkastik Leonard, úchyl Howard, gay hetero Raj a blondýna amerického typu Penny. Potěšila mě i postava Amy, jakožto silná žena v oblasti vědy s bláznem za přítele. Zkrátka pořád je to špička, ke které mám už několikaletý vztah, ale udrží se? ()

mirecek

K tomuhle seriálu nemám co vytknout. Pouštím si ho v nemoci i ve zdraví, každý díl, každá scéna mě pobaví. Jim Parsons neskutečně zabíjí ! A na rozdíl od HIMYM neztrácí seriál svůj důvtip. 100% ()

aR3Zz

Nikdy nekončící dávka přesně toho humoru, jaký miluji! Vím, co od každého dalšího dílu čekat, ale přesto (a právě proto!) nejsem nikdy zklamaný. Vtipy, situace a scénky, které jsou mi tak blízké, až často nevěřícně kroutím hlavou. K dokonalosti (a do extrému) dovedené dialogy, perfektně obsazené a vyvážené postavy, kterým vévodí samotný Sheldon Cooper! Gimme more! 100% ()

NightPorter

Druhá série jeden z vrcholů žánru geekovskejch komedií (za ni by bylo 5 hvězd). Hlavně díky talentu Simona Helberga. Od třetí série to už ale taková bomba není. I tak stále solidní zábava. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění