Epizody(24)
-
Im falschen Leben (E01)
-
Tod am Strand (E02)
-
Totes Erbe (E03)
-
Stiller Tod (E04)
-
Der Liebhaber (E05)
-
Bauernopfer (E06)
-
Falsche Träume (E07)
-
Blutiges Geld (E08)
-
Herzflimmern (E09)
-
Unter Strom (E10)
-
Auszeit (E11)
-
Man lebt nur zweimal (E12)
-
Der Sumpf (E13)
-
Liebestod (E14)
-
Verkauft und verraten (E15)
-
Echte Kerle (E16)
-
Sterben statt Erben (E17)
-
Wölfe und Lämmer (E18)
-
Bestien (E19)
-
Mordbier (E20)
-
Tödliche Nähe (E21)
-
Liebe und Tod (E22)
-
Der tote Mann und das Meer (E23)
-
Tote lügen besser (E24)
Hrají
Jan Peter Heyne
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kristo Ferkic
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Katja Danowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Christian Beermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Jörg Hartmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Paula Paul
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Joachim Dietmar Mues
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Aljoscha Stadelmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Angelika Thomas
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Thomas Schendel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marco Bretscher-Coschignano
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Christina Große
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ole Puppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Anne Cathrin Buhtz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Henning Peker
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Werner Wölbern
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Philipp Baltus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Max Engelke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Marie-Anne Fliegel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Edie Samland
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Caterina e le sue figlie (2005) (seriál)
Štěstí na dosah (2003) (seriál)