Reklama

Reklama

Banánové rybičky

(pořad)
  • Česko Banánové perličky (více)
všechny plakáty
Talk-show / Komedie
Česko, 1999, 30 min

Účinkují:

Halina Pawlowská, Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy, (více)

Obsahy(1)

Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)

Recenze (182)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Prej se to celý jmenuje podle toho, že když si Halina vloží banán do jindy zahaleného místa, smrdí to pak prej po rybičkách... Kách... %-o . . . Jinak nechápu, proč se tahle samoha(li)na šmíra vyráběla a pořád recykluje v >televizi zahalené služby< , protože toto je pořad coby materie typická pro komerční (k)anály! Nebo chápu? Prachy že prej nesmrdí?? Tak pochcat rybu, banán dát sežrat opici a šlupku Halině pod nohy, to bude aspoň rána, chachachacha... °-/ - - - - - (Občasně nahodile nahlédnuto z plezíru na >zahálčivé jebničce< a jiné veřejnostádní žumpě, hodnocení kdysi dávno jen tak, komentář zde po jednom zase zcela vymarněném repete otrávený jako stočtyřiačtyřichcátý - 14.5.2013) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Na humor a vedenie konverzácie, tak ako to robí Halina Pawlowská si nemôžem zvyknúť. Tie jej grimasy, spevavé otázky a strašne vtipné rýmovačky vo mne vyvolávali chuť jej vyťať zodve zauchá. Talk-show, s blbým názvom "Banánové rybičky" sa mi nepáčila, ale verím, že niekomu môže štýl tejto mohutnej prechytralej matróny vyhovovať. ** ()

Reklama

Karlos80 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle to byly ve své době opravdová rádobyvtipná moudra k nezaplacení viďte paní Halino? Nejlepší ale natom je, že ona si nejspíš myslela že je opravdu děsně vtipná, a že ji to všichni baštěj ale kdo všichni? Sračkoidní bulvár typu Blesk, Story, Štastný Jim atd, ve kterém se vždy cítila jako ryba ve vodě, kterej ji osobně dal práci a kterému vždy velmi šikovně a obratně lezla a leze snad doposud do pr.. Ano, ona za to má, včetně všech těch pozvaných hostů, tak proč by se jednou za čas společně nepobavili, samotní hosté byli však mnohdy stokrát lepší než ona. Ještě že je ta doba těchto a podobných pořadů už dávno pryč, a že tu její nicotnou falešnost, přehrávání, falešný úsměv, nepřirozené grimasy, normální lidi už dávno prokoukli a že ji televize řekla jasně dál už NE! ddt: Dark. : vskutku více než výstižně řečeno, k tomu bodu dvě, no zřejmě museli použít nějakou novou nám běžným divákům neznámou spešl techniku:-) Banánové verlybě tedy definitivně NE! ()

Kulmon odpad!

všechny recenze uživatele

Ať se na mne nikdo nezlobí, ale Halina Pawlowská je děsná kráva. Její neustálí kolíbání hlavou, říkání rádobyvtipných mouder atd. A mám ten dojem, že to snad sklidilo i nějakou cenu za nejpopulárnější pořad či co. Jednou jsem omylem viděl nějakej díl s Vojtou Kokotkem a vážně jsem se dlouho zamýšlel, jestli to je fakt, nebo parodie nebo "to nejhorší z ..." protože na sebe koukali jako kdyby se viděli prvně a vedli konverzaci jak v trafice: Blesk, Sparty, Blesk, pohled, známku na pohled, Právo ... totální sračky. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Halina osvěžila formát české naivní talk show o sestřihy většinou dabovaných amerických komedií a nenutila hosty k osobním zpovědím, ale hovořila s nimi na téma. To pořad povýšilo, ačkoli méně let vysílaní by mu postačilo. Rozhodně mám lepší zážitek z názorů lidí, kteří již něco dokázali, než z extrémistů jako je Aleš Cibulka. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (5)

  • Pawlowská při produkci spolupracovala s časopisy Šťastný Jim, Reader's Digest Výběr, z nichž pocházejí některé citace a videodistributorem Warner Home Video, který poskytoval ukázky z filmů. (Kmotr76)
  • Název pochází z povídky J. D. Salingera „Den jako stvořený pro banánové rybičky." (Kmotr76)
  • Zprvu byla show vysílána jako čtrnáctideník, od září 1999 týdně. Pořad se vysílal bezmála osm let. (Kmotr76)

Reklama

Reklama