Reklama

Reklama

Banánové rybičky

(pořad)
  • Česko Banánové perličky (více)
Talk-show / Komedie
Česko, 1999, 360x30 min

Účinkují:

Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (více)

Obsahy(1)

Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)

Recenze (183)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Banánové rybičky aneb jak se sama ztrapnit před hosty a pozvaným publikem. Kouzlo pořadu netkví ani tak v Pawlowské a jejích rádobyvtipných historkách a citátech (navíc ačkoliv často vydávaných za její, jsou známé již déle a odjinud..). Kouzlo tkví tak jako v podobných formátech v pozvaných hostech, z nichž někteří díky své vtipnosti a pohotovosti udělali pořad stravitelnějším... * ()

Kri-kri odpad!

všechny recenze uživatele

Vyvržený vorvaň s feministickými sklony a očima zmalovanýma jak sociální pracovnice z Dubí má v TV kvokací pořad, myslí si o sobě, jak je vtipná a mně se při náhodném zření byť jen kousku tohoto rádoby intelektuálního blábolu chce zvolat pověstnou větu z jedné z povídek Šimka a Grossmanna "Pozor, blíží se satelit!" ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Tím, že pořad v roce 2007 zanikl, hodně ztratil na své aktuálnosti. Okupoval však ponejvíce středeční "prime timové" večery po pěknou řádku let. Halina Obrovská si zvala do své talk-show hosty různých profesí, často přidávala k dobru své rodinné příhody a vymýšlela poměrně obsesivní témata i rady. A rada na závěr: Když máš na obrazovce Halinu - slupneš tenhle pořad jako malinu. Mé hodnocení: 40% ()

Marek1991 odpad!

všechny recenze uživatele

Ja som túto konverzačku veľmi nepochopil, nemalo to svoje kúzlo, vtip, proste úplne slabé a o ničom. A naozaj bizarný program, lebo veľa ľudí zaujímali iba jej neobyčajné maga prsia. Podľa mňa jeden z najhorších programov, ktoré som mal možnosť sledovať na českých programoch, keď som prepol na ich stanice. ()

KorenGeorge odpad!

všechny recenze uživatele

Mě tenhle pořad, když si ho máti v televizi zapnula, dokázal pokaždé spolehlivě nasrat. Rozkydnutá Halina Obrovská, co pouští rýmovaná moudra (rozumějte slinty), nebo si dělá neustále švandu ze své vyžranosti, nebo se chlubí svýma abnormálníma prsama, a lidé v publiku se tomu smějí jak idioti. Prý podle někoho jemný naivní humor,podle mě naprostá tragédie, která ukazovala dno tehdejší televizní zábavy na veřejnoprávní televizi. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (6)

  • Název pochází z povídky J. D. Salingera „Den jako stvořený pro banánové rybičky." (Kmotr76)
  • Zprvu byla show vysílána jako čtrnáctideník, od září 1999 týdně. Pořad se vysílal bezmála osm let. (Kmotr76)
  • Pawlowská při produkci spolupracovala s časopisy Šťastný Jim, Reader's Digest Výběr, z nichž pocházejí některé citace a videodistributorem Warner Home Video, který poskytoval ukázky z filmů. (Kmotr76)

Související novinky

Vysílá studio Brno

Vysílá studio Brno

11.10.2016

Pojďte si zahrát AZ kvíz a moderovat zprávy ve výstavě na Špilberku. Vybrat písmenko a správně odpovědět, zasednout před mikrofon a čtecí zařízení a přednášet zprávy, nakouknout do zákulisí slavných… (více)

Reklama

Reklama