For All Mankind

• USA For All Mankind
USA, (2019–2024), 40 h 5 min (Minutáž: 42–82 min)

Joel Kinnaman, Wrenn Schmidt, Krys Marshall, Jodi Balfour, Shantel VanSanten, Cynthy Wu, Coral Peña, Michael Dorman, Sarah Jones, Edi Gathegi (více)

Série(4) / Epizody(40)

Představte si svět, v němž globální vesmírný závod nikdy neskončil. Tento napínavý seriál o alternativním pojetí historie od Ronalda D. Moora (Cizinka, Battlestar Galactica) se soustředí na riskantní život astronautů NASA a jejich rodin. (Apple TV+)

Recenze uživatele pichta k tomuto seriálu (36)

For All Mankind (2019)

Úžasný seriál. Herecké výkony, spravovanie, príbeh, celkový napad... ()

Season 1 (2019) (S01)

Seriál začína zhurta. Pekne spracovaný. Možno by toto bola jedna z možných alternatívnych dejín. Inak dosť zamerané na ženy ()

Rudý Měsíc (2019) (S01E01)

Hneď prvý diel to rozbehol vo veľkom. Porážka USA a ich ega. Myslím, že to dobre odhadli ako by to mohlo byť ()

Postavil Saturn V (2019) (S01E02)

Okrem astronautiky aj politika. Bez toho by to nešlo. Von Braunove dielo. Dalo sa to očakávať. Prvá žena na mesiaci? Takt o len tak nenecháme. My tam pošleme tiež. ()

Nixonovy ženy (2019) (S01E03)

Hra sa rozbieha. Kolotoč naberá na obrátkach a náročnosť sa stupňuje. Musí sa dosiahnuť politický úspech. Skvelý diel ()

Základní posádka (2019) (S01E04)

Rozoberanie vzťahov postáv je dôležité pre ďalšie ich fungovanie ako vo vesmíre aj na zemi. Psychické rozpoloženie má veľkú váhu. A tu sa kreuje. A už sa letí. Hviezdna posádka sa chce dorovnať ZZSR. ()

Do propasti (2019) (S01E05)

To napätie z pristávania a manévrovania bolo úžasne. Príbehy odohrávajúce sa na Zemi u príbuzných sú naozaj dobre. To ako sa chcel Gordo vyhnúť letu s černoškou mal dobre naplánované. Na záver objav ladu bol triumf pre USA ()

Zpátky doma (2019) (S01E06)

Novy modul na dlhodobý pobyt je hustá vec. No výbuch rakety na rampe. Tak to je problem. A veľký. Následne udalosti ako zrovnoprávnenie žien, meno Deke Sylton na zozname cestujúcich, problémy deti v škole, riešenie holosexualov a odhalenie príčiny výbuch a hlavne jej dôsledkov bude mať veľký dopad. No a Margo si vybavila svoje. ()

Ahoj Bobe (2019) (S01E07)

Kolotoč okolo stanice a uviaznutych astronautov. Krasne ukazane ako to môže ísť... ()

Trhlina (2019) (S01E08)

Sakra drsna ukážka toho ako sa nemajú oznamovať info a ich dopad na človeka v uzatvorenom priestore. Dej sa posuva dopredu aj na Zemi. Takze po predcjadzajucom dieli to padne vhod ()

Plavidlo v nouzi (2019) (S01E09)

Mne sa zda, ze serial sa čoraz zlepšuje. To do akych sračiek môže ísť kozmonautika a ako to aj išlo je uzasne ukazane. Aj detaily dobre spracované. ()

Město na kopci (2019) (S01E10)

Veľa sa vyriešilo a zase otvorili si nové vrátka do ďalšej série. Tento diel hodnotím pozitívne a už teraz čakám na druhu sériu. Seriál odporúčam ()

Každá maličkost (2021) (S02E01)

Začiatok 2.serie s veľkým patosom. Vsetko ako po masle. No postupe drobne zadrhely. Paci sa mi ako davaju aj take uvolnene sceny s zo súkromia. Dokresluje to postavy. Nečakaná udalosť narobila paseku ()

Riskantní úkol (2021) (S02E02)

Svadba to pekne rozbila. Súkromný zivot sa meni. Tiež Margo dostala zaujímavú správu... No a ta slnečná búrka? Katastrofa. Z produkcie je cely diel dobre zvládnutý. ()

Pathfinder (2021) (S02E04)

Dobrý diel, udialo sa pomerne vela a dej mal spad. Koniec dielu bol s vyvrcholením, ktore vas taha pozrieť dalsi diel. ()

Tíha (2021) (S02E05)

Zmena režiséra bola aj zmena kvality dielu, krok späť. Dalo sa to aj lepšie spracovať. Molly Coob bola na záver dielu fakt dobra. Chybali mi v tom emocie. Bol to skor taky diel, kde veci akoby urychlili a nešlo to ako v predchádzajúcom dieli ()

Dokonalé plány (2021) (S02E06)

O nieco lepší diel ako predchádzajúci. Súbežne sa tu riešilo viac vecí. Bez nejakej obzvlášť velkej gradacie deju. Islo to pozvolne. Na konci - myslím, že bežná rutina. Vyzeralo to zaujímavo. Gordo si brusi zubky ba Tracy, Ed napreduje a rusi , no ti ostanú taki aki su... ()

Nebuď krutý (2021) (S02E07)

Začína to mat naozaj velky spad na všetkých frontoch. Radosť pozerat ako ode dej dopredu. Niekore charaktery sklamali, ine nie a ine prekvapili. Emocii a zivotnych skúšok tu bolo až až. ()

Vzdání holdu (2021) (S02E08)

Dôležitých udalosti tu bolo skutočne veľa. Aleida to naozaj posrala, nevedela čo urobila,ako ublížila. Gordo nám schudol a vyzerá lepšie, je odhodlaný, lebo ma cieľ. To sme vedeli, čo sa stane Molly a povedal by som,že to je ešte ťa lepšia varianta za to, že sa vystavila žiareniu ()

Triáž (2021) (S02E09)

Rusi su Rusi, leb tvrda sila na nich platí, inak zle s nimi a horšie proti nim - rovnako ako teraz vo vojne... Konflikt naberá na otáčkach. Bude zaijimave to sledovať. Dufam, ze si nechajú vratka do tretej serie ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

12.04.2020

Na jeden týden nabízí streamovací služba Apple TV+ několik ze svých seriálů všem divákům zdarma. Akce by měla být spuštěna v USA a všech dalších zemích, kde je služba dostupná, tedy včetně České… (více)

Prosinec na Apple TV+

Prosinec na Apple TV+

04.12.2019

Druhou streamovací službou po Netflixu, která si bude chtít o svátcích přetáhnout na svoji stranu nové diváky, je Apple TV+. Ten vyrukuje již 6. prosince s prvními třemi epizodami dramatického… (více)

Disney+ už drtí Apple TV

Disney+ už drtí Apple TV

13.11.2019

Streamovací války započaly a web Business Insider teď čerstvě vydal analýzu, která popisuje start obou nejnovějších velkých streamovacích služeb Disney+ a Apple TV Plus. Klíčová je zde poptávka … (více)