Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku

(seriál)
  • USA The Big Bang Theory (více)
Trailer
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Hrají:

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(279)

Leonard a Sheldon jsou dva brilantní fyzici – kouzelníci v laboratoři, ale společensky nemožní mimo ni. Naštěstí mají po ruce krásnou a svobodomyslnou sousedku Penny, která se je snaží naučit pár věcí o reálném životě. Leonard se věčně snaží hledat lásku, zato Sheldon je naprosto spokojený s videochatováním se svou platonickou partnerkou Amy Sarah Fowlerovou. Nebo s hraním startrekových 3D šachů se stále se rozšiřujícím okruhem známých, a to včetně kolegů vědců Koothrappaliho a Wolowitze a roztomilé mikrobioložky Bernadette, Wolowitzovy novomanželky. (TV Prima)

(více)

Diskuze

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Jo, a prave preto som nizsie povedal ze sa z toho stava tuctovy sitcom - proste jeho "vtipnost" spociva uz len v podobnych scenkach ako dajme tomu Krok za Krokom...

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

No, ono je to tak - v prvych seriach bolo dost husto nakopenych inteligentnych vtipkov, avsak aby clovek vacsinu z nich postrehol, je nutne mat nielen napozerane mnoho filmov - od Dobyvatelov, cez star wars, star trek s Kirkom aj s Pickardom, proste dost, tiez je nutne poznat hercov v tychto veciach hrajucich po mene (nie kazdy pochopi ak Sheldon na otazku Penny kto vyhral sutaz za najatraktivnejsieho herca odpovie ci to nebol William Shatner), taktiez je nutne mat urcite, nielen elementarne znalosti z fyziky, treba poznat nejake tie dejiny, orientovat sa v pocitacovych hrach, ako aj stolnych (tazko ak niekto nemal skusenost s AD&D pochopi scenku ked typci vysvetluju slecne na co je dvadsatstenna kocka - toto som sam zazil - a vysvetloval som to jednej slecne ja) atd atd.

 

Ale pravdaze, aj  v tych prvych seriach bolo vzdy niekolko "vtipnych" scenok pre mainstreamoveho divaka, zialbohu, prave tieto v seriali pretrvavaju asi v rovnakom pocte, kdezto tie ktore vyzaduju urcite znalosti akosi vymizli - cize ano, urcitym jedincom sa moze zdat ze serial je rovnako vtipny, ba mozno aj vtipnejsi, kedze tychto scenok pribudlo (to su tie typu vytukavanie stranky koli vstupenkam na comic con).

 

Tak ma napadla jedna scenka zo Simpsonovcov, ked Homer zacal chodit na vysku, a na hodine matiky profak povedal vtip, ktoreho pointa spocivala v matematickom paradoxe, ziaci sa smiali a Homer len cumel - chvilu na to profakovi padli ucebnice (alebo cosi podobne), ziaci cusali, a Homert sa rehotal az sa za brucho chytal - asi tak...

na příspěvěk reagoval Gryphon

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Sygi

I kdybych si na jeho místě představil Gotťáka, tak mi to zas až tak vtipný nepřišlo... :))

pajabuska

pajabuska (hodnocení, recenze)

Dacsus

Mě zase naopak tahle série přijde skvělá, nejspíš lepší než když jsem se někdy chvíli u čtvrté začínal nudit.

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

No, posledné tri časti naozaj nič moc, ba až nuda - a mám dojem, že celá táto séria už toho s prvými tromi (imo najlepšími) moc spoločné nemá. Začína z toho byť tuctový sitcom, ktorých sú mraky...

na příspěvěk reagoval pajabuska

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Štrnásty diel bol podľa mňa... strašná nuda. Nezaujimavá téma, zbytočné dejové linky - všetky rovnako nudné,... Po tak dlhej pauze som čakal oveľa viac. Snáď za týždeň.

na příspěvěk reagoval Mart2n

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

:D Jak tam na začátku sjížděli to tlačítko obnovit, tak mi to úplně připomnělo elektronický systém při zápisu na VŠ - ti, co znají SIS, chápou. 

na příspěvěk reagoval Sygi

Dituška

Dituška (hodnocení, recenze)

Mire

souhlasim...škoda že ho staví do takové role ale zase možná lepší než Lucy...ta se k nim vůbec nehodila...poslední díl byl celkem fajn ale byly i lepší..."Well to be honest, I thought she said Joda." tak to mě úplně zabilo...Jim je super a vůbec nechápu jak je možné že nevyhrál Globus letos...

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

NightPorter , Tom_Lachtan

no tak teda diky, rád som vás pobavil :) ale bohužiaľ je to tak, v posledných sezónach je raj 100% bukva a aspoň v tomto dieli to tak nevyzeralo. Raj bol najlepší vtedy keď ironicky podpichoval ostatných, napr. jeho poznámky v S02E22 keď Howard opravoval vesmírny záchod boli vtipné a presne taký mal ostať.

na příspěvěk reagoval Dituška

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

tom.cube

naprosto souhlasím, tyhle díly s Sheldonem zvířetem/dítětem mě bavili vždycky ((o=´

 

a teplý homosexuál je geniální pojemnování Raje ´ =oD

na příspěvěk reagoval Mire

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

Raj sa konečne správal ako Raj a nie ako ako teplý homosexuál, za to palec hore.

na příspěvěk reagoval NightPorter

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

Po dlhom case dobra cast, Raj bol konecne normalny a mal aj dobre hlasky. Sheldon tiez, aj ked ten pes bol wtf. 

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Sygi

nene dobry, to mi staci. jen me prekvapilo, ze se o tom vubec nezminujete a resite, ze je sheldon pes :-D tak sem se lek, jestli tvurci nedelaj jakoze nic...

na příspěvěk reagoval Sygi

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

a co ta minula rozmiska penny/leonard? resilo se to tam? teprv se na to chystam...

na příspěvěk reagoval Sygi

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

..Lucas..

Sheldon jako pes docela pobavil. :D A i stou společnou budoucností. :D Zápletka s Bernadette a Stuartem dobrá, akorát ten Bernadettin cholerický výlev na konci trošku přehnali ... a bylo zase pěkné vidět Howarda a Rajeshe takhle pohromadě. :)

..Lucas..

..Lucas.. (hodnocení, recenze)

Novej díl povedenej :)) i když Sheldon jako pes, to bylo už trochu přehnaný :D ale Amy zase skvělá a byla dobrá i Bernadette se Stuartem :D

na příspěvěk reagoval Sygi

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

NightPorter

taky mám v plánu si to jednou zahrát... Fallouta 2 jsem si nedávno zopakoval, když ho "dávali" na gogu zdarma... :-)

F2 mám ze všech Faloutovskejch her nejradši, taky jsem se ho napařil nejvic... :-)

tedkom ovšem pracuju na F:NV.... :-)

Související novinky

HBO Max se mění

HBO Max se mění

12.04.2023

Sbohem HBO Max, seznamte se s Max. Šéf Warner Bros. Discovery David Zaslav si protlačil svoji a streamovací služba HBO Max, jež se v květnu spojí ještě s obsahem právě Discovery+, ponese v Americe od… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Reklama

Reklama