Reklama

Reklama

Domek z karet

(seriál)
  • Česko Dům z karet (více)
Trailer 3
USA, (2013–2018), 63 h 6 min (Minutáž: 42–60 min)

Tvůrci:

Beau Willimon

Předloha:

Michael Dobbs (kniha)

Hudba:

Jeff Beal

Hrají:

Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly, Rachel Brosnahan, Mahershala Ali, Nathan Darrow, Michel Gill, Reg E. Cathey, Sebastian Arcelus, Kate Mara (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(73)

Francis Underwood (Kevin Spacey) vás vezme na dlouhou cestu, během níž si vybírá svou pomstu na těch, kteří ho zradili – včetně členů jeho vlastní vlády i prezidenta Spojených států osobně. Elegantní, prohnaný, metodické a zlý Frank Underwood spolu se svojí manipulativní manželkou Clair (Robin Wright) berou Washington útokem. Příčku po příčce stoupají po hierarchickém žebříku, aby dosáhli toho, po čem tak zoufale touží – po moci. (AXN)

(více)

Diskuze

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Ty budeš nějaký primitivní namyšlený vesnický balík, tak v tom případě rázem přestávám ztrácet čas a energii. Sesílám na tebe kletbu, rakovinu a mor na tebe, zmetku.

 (hodnocení, recenze)

jerry12

Já zase doufám, že mi tvoje matka příště aspoň uvaří kafe, btw frank zprzní spisovatele.

na příspěvěk reagoval jerry12

 (hodnocení, recenze)

Hm, takže Remy i Jackie zradí, to se dalo čekat...každopádně tahle sezona je bídná, musel jsem strhnout 1*

na příspěvěk reagoval jerry12

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Ok, ale každý máme právo volby, jestli budeme zmrdi, nebo ohleduplní. Já radši na ten spoiler upozorním, abych někomu nezkazil zážitek, stejně jako radši pustím důchodce sednout v autobuse, na rozdíl od někoho, kdo řekne: "Není to pravidlo, tak je to jeho blbost, že leze do plnýho autobusu." :)

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

jerry12

kdyz nekdo nechce, aby mu nekdo prozradil dej, tak holt at do diskuze neleze, zvlast tak debilni, jako je tady, kde nejde delat temata... to co pises, to tu proste realizovatelny neni, aby si nekdo prisel poklabosit o prvnich dvou dilech...

az to tu konecne udelaj jako na imdb, tak to mozny bude, ale v tuhle fazi ne. takze je tu holt kazdej na vlastni nebezpeci :-)

na příspěvěk reagoval jerry12

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

jerry12

Robis z toho riadnu vedu, hlavne ked to co som pisal malo slusne daleko od nejakeho realneho spoileru.

Ale chapem, zijes na csfd tak ta seru aj blbosti.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Jinak je to stejné jako kdybys řekl, že když někdo viděl po premiéře prvního dílu True Detective už i všechny ostatní, tak vlastně diskuze na téma Yellow King atp. neměla vůbec proběhnout, protože přece nemůže nikdo lézt do diskuze o seriálu, kde už někdo viděl víc než ty sám. Nechápu, proč už tady dávno není možnost označit text do diskuze jako spoiler, nebo proč se diskuze nedělí na spoilerové a nespoilerové, ale já chci mít právo přijít diskutovat, i když jsem ještě neviděl všechny díly, aniž by mi to někdo zkazil...

na příspěvěk reagoval Gertrudo, NightPorter

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

NightPorter

Dobře, bral bych to ještě u lineárně běžících seriálů, kde je za námi jeden díl a než ho uvidíš, do diskuze nelezeš; pak už můžeš, protože je málo pravděpodobné, že by někdo z diskutujících prozradil spoilery na další díl, když ho ještě nemohl vidět. Ale v případě netflixových seriálů? Nezlob se na mě, ale když vyjde 13 dílů najednou a někdo hold nemá čas podívat se na všechny v jeden den, tak bych si sem rád přišel podiskutovat v průběhu série, tedy třeba po prvním, dvou, třech dílech. Ale pokud už někdo stihl dílů 6, přece je minimálně slušnost upozornit na spoiler. Téma neurčitosti toho, co ještě je a co už není spoiler, se řeší po desetiletí, ale rozhodně si myslím že každý soudný člověk uzná, že je spoiler prozrazovat děj díla tři dny po premiéře.

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Spoileri

Seria dopozerana, sklamanie zostalo. Nic extra sa vlastne celu seriu nedialo, orem petrova, ta linka bola fajn.

A koniec tiez nic extra.

Skor mi to prislo akoby rozdelili seriu a natiahli ju na dve.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

a zklamala me ucastn Pussy riot, ty cubky se promrdaj snad kamkoli, at uz je to Interview CT24, nebo HoC :-D

na příspěvěk reagoval iamek

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

jinak co rikate na Franka? Nezvlcel nam trochu? Chcije tatovi na hrob, fluse jezisovi do ksichtu... :-D ja nevim, ale ten uz se asi nezastavi pred nicim :-D jsem zvedavej jak to s nim dopadne...

na příspěvěk reagoval Frkyn

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

jerry12

jerry, v tomhle s vama s kevspou proste nesouhlasim. je nova serie, kazdej soudnej clovek s kapinkou rozumu proste MUSI, opakuji MUSI MUSI A MUSIIIII ocekavat, ze to tu budem komentovat. takze prcam na spoilery, to bych to musel psat pred kazdou vetu.

na příspěvěk reagoval jerry12, jerry12

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Dostal som sa do polky serie, a zatial musim povedat ze som sklamany. Nove postavy nic moc, intrigy slabucke, nikto nejde po frankovi, jedine rusko a "putin" je fajn, aj ked mohli aj to trosku pritvrdit.

Dufam ze druha polka to nejako vynahradi.

na příspěvěk reagoval jerry12

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

to je samozrejme jen taty takovy popichovani, kdyby to zas nekdo nechapal... samozrejme pro lidi, co se jazyky neucili, tak je prace kevspy a spol. urcite supr a meli byste jim podekovat, za ten cas, co tomu davaj. sem tu snad ani nikdy nevidel, ze by jim nekdo rek - dik, dobra prace... ale jak rikam, ja raci koukam s AJ, nekdy i bez nich, ale precijen psanymu textu rozumim lip, tak jako berlicku si je davam...

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

jerry12

ja si z ni delam jen legraci. uz par let koukam na novy serose jedine s AJ titulkama, kdybych mel cekat, az to kevspa, hurley a podobni prelozi, tak to uz muzu rovnou pockat, az to bude vysilat prima :-)

Frkyn

Frkyn (hodnocení, recenze)

Tak vždycky napište spoiler ep_xx a ten kdo ji viděl si o tom podiskutuje, ten kdo ne, nebude to číst...

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

NightPorter

Děláš si srandu? U Seriálu, kde je vypuštěno naráz 13 dílů, bys snad mohl mít dost slušnosti a ten spoiler označit, ne? No nic, tak já se tu odhlašuju aspoň na dva týdny (ano, ne každý máme čas to zhlédnout hned), mějte se.

na příspěvěk reagoval NightPorter

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

KevSpa

no, to je, mila kevspo, hold jejich smula, at nelezou do diskuze, kdyz to nevideli, to muze jenom nejvetsi dement, my tu nebudeme cekat rok, abysme mohli napsat neco o aktualni rade :-)

na příspěvěk reagoval KevSpa

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Marquis

taky to mam tak, ten mladej, jak se s nim sejde doug v baru, to byl nakej ten ajtak? uz ani nevim, jak to s nim mel zarizeny, plus ta stara blondyna v prezidentove stabu, to taky uz nevim, jaky maj s kevcou vztahy, rekapitulacka by neskodila.

Marquis

Marquis (hodnocení, recenze)

Taky si nepamatujete ze sezony 2 skoro nic?  Ja to mam s kazdym serialem. Docela me to stve. Jinady mi pomuze rekapitulace, ale dvojku jakobych nikdy nevidel, jenom mi postavy- zoe treba, prijdou povedomy :)

na příspěvěk reagoval NightPorter

Související novinky

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

09.03.2023

Světové hvězdy filmové hudby zavítají do Prahy na Composers Summit 2023. Druhý ročník kromě workshopů a přednášek nabídne ve dnech 14. a 18.dubna dva unikátní koncerty. Ústřední melodie oceňovaných… (více)

Kevin Spacey dluží desítky milionů dolarů

Kevin Spacey dluží desítky milionů dolarů

07.08.2022

Dříve jeden z nejváženějších herců v Hollywoodu, dnes chodící černá kaňka, která se v prestižním filmovém či televizním projektu možná už nikdy neobjeví. Kevina Spaceyho v roce 2017 alespoň patnáct… (více)

Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů

Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů

24.11.2021

Filmové servery obletěla čerstvě zpráva, že herci Kevinovi Spaceymu (Americká krása) bylo v loňském roce nezávislým arbitrem přikázáno zaplatit produkční společnosti zodpovědné za tvorbu seriálu Dům… (více)

David Fincher prodlužuje spolupráci s Netflixem

David Fincher prodlužuje spolupráci s Netflixem

12.11.2020

Za tři týdny startuje na Netflixu výrazně stylizované životopisné drama Mank o postavě H. J. Mankiewicze, scenáristy legendárního snímku Občan Kane, a už nyní je jasné, že to nebude poslední… (více)

Reklama

Reklama