Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

jenik71

Výborný a poněkud svérázný humor provází diváky celým seriálem. V každém díle se však také nenápadně ukrývá nějaká hlubší myšlenka. Většinou se jedná o nějaký nešvar, který je však následně také humorně vyřešen. Nejedná se tu o nic jiného, než o mezilidské vztahy mezi členy jedné poněkud rozvětvené rodiny. Americkou produkci nemám příliš v lásce, ale tohle se tvůrcům opravdu povedlo na výbornou. Maximální hodnocení ale dát nemůžu. ()

tommmy89

Carol, Frank a ich podarená rodinka.... Trošku dobrodružstva, trochu romantiky, štipku sĺz a kopu humoru. To je Krok za krokom / Step by Step. Kto z nás by ich nepoznal? :) 4 z 5 ()

giovanni3

Již klasický notoricky známý seriál. Viděl jsme ho tolikrát, že to snad ani není možné... je zde fůra vtipu, ale také dost takové výplně.. Postupně mne však baví méně a tak klesam na 3z5.. ()

tommy187

Každý diel tohto seriálu bol svojím spôsobom výnimočný. Vtipy boli vždy perfektné, herci - ktorí sa prakticky zviditeľnili v TOMTO sitcome boli bezkonkurenční, a dôvod, prečo k nemu mám takú silnú citovú väzbu je, že moja mamka mi ho stále zapínala, lebo vravela, že je poučný :). ()

MichelSmith

V pohode seriál zo starej školy,takže to že to má naivný humor berem ako fakt,ktorý ma neirituje,nakoniec v 90.rokoch sa všetky áčkové filmy držali klišé a morálnej správnosti pretavenej do na dnešnú dobu fakt prehnaných scén a koncov ako z animáku... ()

blackkocour

mezi záplavy hoven čím nás zásobují americké inscenace, patří Step by Siblings k tomu nadprůměru. Nejde o of the top strop situační komedie, ale je to prdel.. a sir koudák jako ten feelgoodman sympaťák je fakt chábr se zlatým srdíčkem. ()

solskjaer

Průkopník rodinných sitcomů, který se opravdu moc povedl. I když někdo namítá, že jde o povadlý humor, podívejte se laskavě kdy byl seriál natočen a na tu dobu to je stále naprosto dokonalé a nesmírně vtipné. U mě bude mít vždy tento seriál přídomek kultovní ... ()

catherinka

Kdyby nebylo otravného Bleska, afektované a rozmazlené Lilly a často nezkousnutelného a na můj vkus příliš násilného moralizování, dala bych klidně *****, protože jsem se u toho obvykle výborně bavila. Souhlasím s rozšířeným názorem, že Cody tam znatelně chyběl a že Dana měla naprosto dokonalé hlášky. ()

laky158

Výborný seriál, pouze postupem času to začalo být ohrané a až moc výchovné. Nejlepší díly byly vždycky s kouďákem. ()

slovan1

Další ze seriálu, který mě provázel mladými léty mého života. Pokaždé, když se objeví jeho repríza, tak neváham a jdu se na něj dívat. Skvělí a vtipní herci v čele s Patrickem Duffym. Baví mě sledovat neustále vzájemné pošťuchováni mezi potomky obou rodin. Parádní vystoupení "Kouďáka" v každé epizodě, později nahrazen neméně dobrým Jasonem Marsdenem. U každého dílu jsem se fakt několikrát upřímně zasmal což je určitě plusem, oproti seriálům s nuceným humorem. Scénky jsou plynulé a na každou narážku se objeví okamžitá odezva. Paráda! ()

Cejny

Když to pravidelně vysílali, tak to byl společně s Alfem jediný seriál, na který jsem se pokaždé těšil. ()

tempus

1. 2 řady nejsou to pravé (především, kvůli kolegyním z kadeřnictví), co 6. a 7. série. Většina dílů s Codym, jsou z jedny nejlepších, i když postavu Codyho zrovna nemusím. ()

Arkanoid

Večná vojna detí Fosterových a Lambertových, so záverečným morálnym ponaučením patria k prvým seriálom, čo som pozerával. Po Codyho odchode šla kvalita dolu. ()

herr_carter

Pro mě sitcom sitcomů, opravdu téměř každý díl byl něčím originální a zábavný, za výběr herců by si štáb zasloužil metál.............. moje hodnocení = 8 z 10. ()

Jiří K.

V dílech, kde hrál Sasha Mitchell alias Coudy (?), jsem si medil a liboval, ale poté, co vodešel, to se mnou už bylo horší. Přese všechno jeden z mála US sitcomů, na který se dá dívat i bez zdravotních následků... ()

velkyvezir

Už se nám z USA dostalo pár amerických seriálů. Tento patřil k těm, u nichž jsem se dobře bavil... zvlášť když přidali postavu Richieho... ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard