Série(26) / Epizody(1052)
-
Seelitz 1998-2000 (1998) - 76 epizod
-
Seelitz 2000 (2000) - 40 epizod
-
Seelitz 2000-2001 (2000) - 52 epizod
-
Seelitz 2001-2002 (2001) - 32 epizod
-
Seelitz 2002-2003 (2002) - 32 epizod
-
Seelitz 2003 (2003) - 40 epizod
-
Seelitz 2003-2005 (2003) - 64 epizod
-
Seelitz 2005-2006 (2005) - 56 epizod
-
Seelitz 2006 (2006) - 36 epizod
-
Seelitz 2006-2007 (2006) - 52 epizod
-
Erfurt 2008 (2008) - 52 epizod
-
Erfurt 2009 (2009) - 52 epizod
-
Erfurt 2010 (2010) - 52 epizod
-
Erfurt 2011 (2011) - 52 epizod
-
Erfurt 2012 (2012) - 52 epizod
-
Erfurt 2013 (2013) - 52 epizod
-
Erfurt 2014 (2014) - 26 epizod
-
Erfurt 2015 (2015) - 26 epizod
-
Erfurt 2016 (2016) - 26 epizod
-
Erfurt 2017 (2017) - 26 epizod
-
Erfurt 2018 (2018) - 26 epizod
-
Erfurt 2019 (2019) - 26 epizod
-
Erfurt 2020 (2020) - 26 epizod
-
Erfurt 2021 (2021) - 26 epizod
-
Erfurt 2022 (2022) - 26 epizod
-
Season 26 (2023) - 26 epizod
Obsahy(1)
Úsmevný detský seriál z internátnej školy. (oficiální text distributora)
Hrají
Janina Elkin
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sofie Popke
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Jacob Gunkel
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Paula Schramm
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Liesa Schrinner
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Katrin Blume
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Raphael D'Souza
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Wassily Eichler
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Florian Wünsche
Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Adrian Wahlen
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Martin Goeres
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Treadstone (2019) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Jan Hartmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Josefine Preuß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Laura Laß
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Mirja Mahir
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Jessica Boehrs
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Constantin von Jascheroff
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Cynthia Micas
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rainer Laupichler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nicola Thomas
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)