Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

pedro33

skvely serial a vtipny, doporucujem pozriet si jednotlive epizody viackrat, na jedno pozretie sa nedaju zachytit vsetky forky...a jedine v anglictine si tento serial vychutnate...najkrajsia scena - Sheldon dostane od Penny na vianoce obrusok s podpisom Leonarda Nimoya alias Spocka...herci do jedneho vynikajuci! ()

Merkin

Tohle vážně nepotřebuje komentář. Sheldon: ,,Co ty víš o vesmíru?" Raj: ,,Jsem ASTROfyzik. ASTRO znamená vesmír!" Sheldon: ,,ASTRO znamená hvězda!" Raj: ,,Navrhuju bengálské tygry," Sheldon: ,,Lepší jsou amazonské anakondy. Jsou totiž rozhodně nebezpečnější," Raj: ,,Možná, že jsou amazonské anakondy nebezpečnější, ale bengálští tygři se rozhodně nemusí před nikým plazit!" ()

Free_player

Těch pět hvězd je hlavně za první dvě série. Ty neměli chybu (to se člověk musel lámat smíchy 23 min v kuse) + hodně vtipných hlášek a náražek na oblíbené filmy a komiksy. Ve třetí sérce už jsem se u některých dílů i nudil a to v Big Bangu fakt není zvykem .... No a ve čvrtej naše partička nerdů strácela vtipnost na plné čáře. Připadalo mě to jako by už tvůrcům docházela fantazie . ()

Vaklaf

Tenhle seriál mám čím dál tím radši (psáno někdy ke konci 4. série) a doufám, že nedopadne jako How I met your mother, který klesá čím dál tím hlouběji. Big bang kupodivu dech neztrácí a naopak, vyskytnuvší se nové postavy parádně sednou (Amy) a dodávají nový potenciál. I při několikerém shlédnutí je pořád čemu se smát a vždy netrpělivě očekávám příchod nového dílu. Kdo by to byl řekl, že s nudnými vědátory (a Wolovitzem) bude taková prdel. ()

jakeer

Na Priateľov, čí HIMYMko sa to zďaleka nechytá (možno aj preto, že tie majú dej), ale inak dobrá oddychovka. Každý týždeň sa teším na nový diel. ()

Bohemák

Nejdříve mi to přišlo jako takový humor na okraji (nikdy nemá šanci zasáhnout diváka například TV Nova), ale nakonec jsem si řekl: "To se přeci musí líbit každé uvažující bytosti se smyslem pro humor". A z příběhů čtyř pošuků-íkváčků a jedné neurotické blondýny, kteří se 90% času věnují jídlu, na které mám hroznou chuť, se stal můj nejoblíbenější sitcom. ()

t.mon

1.série: Si vysloužila fakt parádní rozjezd, díly jsou skvělé, padají jedny vtipné hlášky za druhými a všechny postavy až na Howarda se pilně snaží. 2. série: Je to ještě lepší než jednička, tady jsou díly narozdíl od jedničky skvělé všechny, opět se zde parodizují filmy hláškami, a postavy - o tom není řeč. 3. série: Si udržuje přiměřeně stejné tempo jako dvojka, nic se nezhoršilo ani nezlepšilo, jenom jsou zde vtipnější hlášky (když Raj zparodizoval Elastičku s kondomem, tak jsem se válel smíchy po zemi) a tentokrát se přestal snažit zase Raj. 4. série: Věda pokročila, s ní i hranice našeho nejlepšího seriálu, co kdy byl stvořen, tohle je totiž to nejlepší, co tento seriál mohlo potkat. Dvakrát tolik gagů, dvakrát více parodie, dvakrát více srandy než ve všech sériích. UPOZORNĚNÍ!!! ZDE ZAČÍNAJÍ MÍRNÉ SPOILERY! Do LA se přistěhovala Rajova sestra Priya. No a kdo by se s ní hned začal líbat? Odpověď se dozvíte. Amy Farrah Fowlerová Sheldona nutí do vztahu. Jak to nakonec dopadne? Raj touží po Howardově snoubence Bernadette. Co s tím Howard udělá, až to zjistí? KONEC SPOILERŮ! 5. série: Tak nějak nevím co napsat. Nezlepšilo se to ani nezhoršilo, ale něco možná k lepšímu. Kolotoč kolem svatby Howarda s Bernadette je fakt zamotaný, Amy je posedlá tím, že bude družička atd. a víc prozrazovat nebudu viz 4. série, kde jsem udělal chybu. Neberte tento komentář k páté sérii, který vypadá jako by se mi nelíbila, tímto způsobem, páta série je úžasná, věřte! 6. série: Pořád stejná pecka: Zvraty, málo napětí a obrovská nálož vtipů. Jen tak dál! Teorie strun se nám pomalu odhaluje a my, posedlí fanoušci, můžeme jen napjatě čekat na očekávanou sedmou řadu. Celkově je to jeden z nejlepších seriálů, co kdy byly vytvořeny. ()

kery-

Takže kde začít. Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů současnosti. S dalšími řadami sice ztrácí svoje "nerdovské" kouzlo díky nesmyslnému přidávání dalších postav, ale svojí hladinu humoru si pořád i přes to udržuje na nadprůměrné hranici. Kdybych měl hodnotit jednotlivé řady, bylo by to 1. - *****, 2. - ***, 3 - *****(hlavně proto že z téhle série pochází hodně mých oblíbených epizod), 4. ***(v téhle sérii mi Sheldon Cooper neskutečně lezl na nervy!), 5. - *** a půl. Vývojem seriálu nejsem zase až tak nespokojený, protože i přes dvojnásobný počet hlavních epizod než na začátku se na to dá trochu zvyknout a díky tomu jsou tvůrci schopni vytvářet další scénky a zápletky. Naopak co nemůžu skousnout je neustálé řešení a proplétání vztahů, které k tomuto žánru prostě nepatří..Se seriálem jsem už od samého začátku, kdy jsem každé úterý nedočkavě čekal na večer až vyjdou české titulky. Viděno samozřejmě v původním dabingu, protože český (i když není vyloženě špatný) seriál připravuje o hodně vtipu. Za mě plnohodnotné nostalgické 4* ()

reditelka

Humor, který mi dokonale sedí. Seriál jsem původně sledovala na internetu. Kdybych ho prvně viděla s českým dabingem, určitě bych dala o hvězdu nebo dvě méně. Originální znění tady dělá opravdu hodně. ()

Paity

Nejprve se musím přiznat, že jsem před psaní komentáře ocenil tento seriál jen dvěma hvězdami, třetí jsem nakonec přidal až při "komentu". Nicméně seriál je to takový divný. Kolikrát se tam řeší pitomosti a přihlouplost některých hlavních postav je tak přehrávána a přeháněna, že to působí nereálně Ano, parta vědátorů, proč ne. Ale parta vědátorů, co si není schopná zavázat ani kaničky u bot je na mě trochu moc. Nicméně připouštím, že jsou epizody, u kterých se zasměji měrou vrchovatou. ()

Rapikk

Celý seriál se točí okolo několika geeků, kteří jsou hrozně moc chytří a rádi se baví čímkoliv, co má něco společného s jejich oblíbenými fantasy a sci-fi filmy, seriály a komiksy. S tou chytrostí to ale není až tak žhavé, protože BBT, ať chcete nebo ne, je určena massové konzumní společnosti. Takže jde fakticky o tradiční sitcomovský humor, akorát trochu obarvený složitějšími slovy. Ale přiznám se, že mě tento seriál i poměrně bavil. To však platilo jen v začátcích BBT, v posledních sériích jde většinou už jen o trapnost. Osobně BBT považuji za hrozně nadhodnocenou záležitost. ()

Norino12

Oddychovka, ktorá vždy poteší a nikdy nesklame. Sheldon je proste geniálny a niekedy som sa nestíhal čudovať nad tým čo hovoril :D seriál, ktorý zaujme skôr mladšiu generáciu no ani mne nerobilo žiadny problém a seriál som si užíval tak ako sa patrí. Ak sa chcete zabaviť na skvelých postavách a ich humore určite nebudete sklamaný. ()

Janega

Osobne sa čudujem tomuto vysokému hodnoteniu. Ja tomu seriálu nejak nemôžem prijsť na chuť (a to som videl viacej sérii). Považujem ho za priemerný sitcom, ktorý síce má dobrý námet, ale tiež to nie je nič svetaborného a aj keď sa tam nájde zopár slušných gagov, nie je to nič z čoho by som sa udusil smiechom. Neviem či som príliš blbý alebo príliš inteligentný, že neviem doceniť tento seriál. ()

farfalla

Láska na první pohled. A nejen že se člověk sem-tam i něco zajímavého dozví, ale celé je to zábavné. Díky porovnávacímu videu jsem se dověděla, že některé vtipy nebo i celé scény byly už použity v seriálu ´Friends´, ale musím říct, že verze ve ´Velkém třesku´ se mi pokaždé líbily víc. Také je zábavné sledovat, jak mají postavy ´silnější nebo slabší období´. Lidé také stále ´nezáří´, někdy mají i útlum. A zatím jiní se proderou do popředí pozornosti. Milé jsou i camea slavných lidí. A seriál také dává naději, že každý je v něčem geniální, jen zjistit v čem. Nedovedu si představit dabované verze, protože hlasy a přízvuky postav jsou jejich nedílnou součástí. Není možné oddělit obal od obsahu. Zkrátka styl na geniální úrovni. (11.2.2014) Seriál od první série po sedmou gradoval. V ní byly takové kusy jako honba za pokladem, sv. Valentýn ve vlaku nebo Díkůvzdání s rozvodem. Před osmou sérií ústřední herci dostali pohádkové honoráře. A zdá se, že producenti začali šetřit na scénáristech. Osmá série byl kvalitativní propad. Devátá série nabírá obrátky, ale uvidíme. (5.11.2015) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění