Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Guzo

Po zhlédnutí zatím všech natočených dílů (konec třetí série) musím uznat, že ačkoliv po prvních dílech, které jsem viděl, bych nikdy neřekl, že mě tenhle seriál tolik chytne, stalo se. Vše samozřejmě nejvíce stojí na Sheldonovi, jehož grimasy i hlášky prostě stojí za to. Jen doufám, že úroveň nebude moc strmě klesat a že si budeme moci tenhle sitcom užívat co nejdéle. ()

J-o-k-e-r

Aktuálně nejvtipnější seriál, který HIMYM svým kouzlem zašlapal hluboko do země. Postavy jako Sheldon nebo Wolowitz se jistě zapíší zlatým písmem v sitcomové historii. První jmenovaný se již pomalu stává legendou. ten jeho xicht mi ke spokojenosti absolutně stačí :D ()

Kosmik 1

Pro mě o dost lepší než IT crowd, humor je zde na hodně vysoké úrovni a také je ho mnohem více než v Partičce IT. Někdy je problém pobrat všechno a občas si člověk připadá jako blbec, když se má smát, ale nějak to nejde (ale vzhledem k délce jedné epizody není problém si ji dát opakovaně). Jindy zase dostává bránice pěknou nakládačku. Pro mě zatím nejlepší díl, jak byl Sheldon nemocný, to stálo za to, hlavně s tím detektorem pohybu mě pobavili. Pak ještě skvělé 3D šachy, kapitán Teplák, Sheldonovo klepání... Penny... Penny... Penny... a další vychytávky. Narážky na ostatní seriály jsou taky dobrý. Slizský Wolowitz, tichej Rajesh, dráždivá Penny, která je na blondýnu i celkem chytrá (teda alespoň občas) no a vcelku normální Leonard. Takže povedená partička k tomu, aby mohl vzniknout velmi zábavný ne-li dokonalý sitcom. 95% ()

Ravi

První série mě vůbec nenadchla, ale seriál se trochu zlepšuje a dokonce i párkrát opustí svoje zaběhnuté koleje, což je vždy příjemné zpestření sitcomu. Osobně se mi nejvíce líbila série druhá. Udržovala si tempo a neztrácela na vtipu. Třetí a čtvrtá je zatím díl od dílu různorodá, jenže spokojenost stále převažuje a párkrát jsem se i chytil u hlasitého smíchu. TBBT je zpestřením na poli místnost-parta sitcomů a dobrým způsobem, jak trávit 20 minut času. Myslím ale, že na poli seriálů existují mnohem lepší kousky. 60% = 3/5 Dodatek: 5. série už začíná hodně ztrácet dech. Další dodatek: po kompletním 3. shlédnutí je seriál dost otravný, takže nadčasovost rozhodně nehrozí. ()

Myrreczech

Perfektní seriál s tou nejvíce asociální partičkou na světě. Sheldon a Rajesh jsou nezastavitelní. Neustálé narážky na sci-fi klasiku a superhrdiny mě nikdy neomrzí a co vlastně, že těm inteligentním kecům nerozumím. O to víc je srandy. ()

Elrond88

100% vždycky tenhle seriál patřil mezi mé nejoblíbenější, ale protože si i během 5. série drží tak vysokou laťku (i oproti dalším seriálům), propůjčuju mu nejvyšší hodnocení a doufám, že to nebudu muset zase v budoucnu snižovat (27.1.12) ()

Koryntos

Zvláštní je, že nad bandou skutečných šprtů nikdo ani nevzdechne a tady nad úplně stejnou seriálvou bandou šprtů,pějeme oslavné ódy všici. Vše je relativní :oD Sheldon je můj milášek!!! ()

vyfuk

První zkušenost s tímto seriálem byla v tomto roce v létě cca ve třetí řadě. Později jsem viděl první díl a musím říct, že pilotní díl je celkem na ni, ale potom je to super. Seriál celkově je dobrý - chvalitebný. Je to přibližně o stupínek horší než Jak jsem poznal vaši matku a o stupínek lepší než Přátelé. Je však skoro neuvěřitelné jak rychle se tento seriál během pár týdnů vyšvihl tak vysoko. Pokud to inteligentní a vědátorské co Sheldon mele je všechno pravda... tak to je zřejmě nejgeniálnější seriál všech dob. Nyní po pár měsících sledování mohu říct, že seriál mě dostal na příčku Jak jsem p. v. m.. ()

Roseinka

Sheldon je jedna z nej seriálových postav a se skvělým Leonardem tvoří pevný základ BBT. Když se chci zasmát, vždy si je pustím... Já jen doufám, že se někdy dočkám toho, že bude mít sex, protože si myslím, že by to byl ten nejvtipnější díl vůbec. :D ()

Autogram

Zmýšľanie vedeckej komunity alebo podobných exotov mi nie je nijak cudzie a tento seriál ma dosť zaujal. No nedosahuje maximálnu údernosť gagov a nechytám sa z neho za brucho tak, ako napríklad z Ajťákov. Môj dojem je len z necelej jednej série, uvidí sa ďalej. Sheldonovci sú takí špecifickí Priatelia pre zvláštnejšiu komunitu, ktorá im bude rozumieť, a tých ostatných by mohli možno aj otráviť. ()

horacko

Veľmi vydarená parta ľudí. Na moje prekvapenie sitcom so stúpajúcou kvalitou. Ani v siedmej sérii seriál nepoľavil a neustále ma rozosmieva a nedovolí mojim kútikom pohyb nadol. Jedinečný humor založení na veciach a situáciach, o ktorých by som nikdy ani len netušil, že vedia pobaviť....a to najmä kvôli postave Sheldona, ťahúňa celého seriálu. U mňa jeden z tých naj sitcomov, aké som doteraz sledoval. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění