Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Série(6) / Epizody(110)

Hlavonozec

Chevy Chase jako senilní, rasistický, cynický, homofóobní feťák a Ken Jeong jako šílený, schizofrenní, taky rasistický učitel Španělštiny? Proč ne? Geniální záležitost tenhle seriál...a kupodivu mě baví pořád o dost víc, než Big bang Theory. ()

Isobel

Kdysi byl Scrubs nejlepší sitcom vůbec, ale to už je dávno. Cool, cool, cool... cool, cool, cool, super cool... ()

kockodan

Tak takhle, se prosím dělá inteligentní a zábavný komediální seriál! Balzám na duši a absolutní treat. Sledování Community jsem si užil jako málo co! Doslova mě to nabíjelo. Inteligentní humor od inteligentních lidí v zajímavém prostředí veřejné univerzity. Někdy ztřeštěné a slap stick, ale vždy kohezivní. Psát tu o skvěle vykreslených postavách a dokonalých hereckých výkonech všech nemá smysl. Dostat se na tomhle serveru přes 75% není o průměrných, či dokonce ani o mírně nadprůměrných hercích, to je o koncertu talentů jak hereckých tak scénáristických, jaké se hned tak nevidí. Dokonalých 100%! ()

Mancunian

Troy and Abed in the mooorning. Několik skvělých hlášek, zajímavé díly, kdy na paintball jsem se vždy těšil. Abedovo popisování zápletek. Je to skvělý seriál, který má své mouchy (kreslené díly jsem přepínal, protože mě nijak nezaujaly), ale i tak vám vykouzlí úsměv na tváři. Některé postavy nejsou moc sympatické (např pro mě Shirley), jiné jsou skvělé. Vedlejší postavy výborně fungují (Seňor Chang, Gay Dean...). Je tam pár dějových mezer, kdy se postavy objeví a zase zmizí bez vysvětlení, s některými zvraty člověk ne vždy souhlasí a v posledních řadách častá změna obsazení taky není ideální, ale i tak na tento seriál budu rád vzpomínat. ()

RMN88

Jeden z nejvtipnějších sitcomů vůbec! Epizody z prvních třech serií jsou komediální zlato . I když od čtvrté serie seriál značně upadá (hlavně po odchodu Troye, Shirley a Pierce a jejich ''nahrazení'' je nudné, kromě Keitha Davida) patří tento sitcom mezi ty nejlepší sitcomy. ()

bedn1

První tři série drží laťku vysoko, ale druhé tři série už bohužel mají velmi klesající úroveň. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. Jedná se o odpočinkový seriál, každý díl pojednává o něčem jiném. Od třetí série se již neodehrává ve škole, ta je pro děj pouze kulisou. Líbila se mi různorodost dílů. Doporučuji. ()

wdc

Jsou tam občas skutečně vtipné dialogy/hlášky, slušná americká komedie ze školního prostředí. Místy je to vtipné, místy ne, ale celkově docela příjemná zábava. ()

ste

Tento seriál mi nepřijde ničím zvláštní. Dá se na něj koukat, když chce člověk zabít trochu času, ale celkem si myslím, že je to spíše průměr. ()

Xgeno

Úžasná záležitost, poslední dobou už jsem si říkal, že to se seriály jde z kopce hlavně s těmi komediálními, ale pak přišlo tohle a hltám. Začátek nic moc, ale od 5 dílu ž válím smíchy po zemi. 1. série 95% a zatím u 2. 80% ()

xpluhace

GENIALNI! NEJVTIPNEJSI! Tohle byla laska na prvni pohled, sympaticke postavy, uzasne herecke vykony v cele Jeongem(jehoz hlasky jsou naprosto smrtici) a Chasem(jeho rasisticke hlasky nejsou o nic horsi) a nadhernou Alison Brie, do ktere jsem se totalne zamiloval(az se nekdy nekde doctete, ze ma stalkera z CR nedivte se, jsem to ja :D)...vyzdvihnout musim i dvojici Abed a Troy, oba dva jsou nesmirne talentovani a na jejich zaverecne scenky se vzdycky hrozne tesim....takhle hotovej ze seriálu jsem nebyl ani u HIMYM a ani u TBBT. Pokud tedy hledate neutuchajici zabavu a postavy, ktere si zamilujete tak TENTO SERIAL PROSTE MUSITE ZKUSIT! a vsude pak rozhlasit jak je skvelej, pac bojuje s nizkou sledovanosti, nastesti 3. serka bude a uz ted nemuzu dospat... ()

milford

Prvních pár dílů je opravdu na rozjezd a které připravují diváka na tu neskutečnou nálož zábavy, která je v tomhle seriálu napěchována měrou vrchovatou. Goodfellas, Halloween, Paintball, Dark Knight, Pulp Fiction, to jsou jedna z mnoha témat, která se v seriálu objeví a u kterých se divák bude královsky bavit. Navíc širší spektrum postav a celkově prostředí komunitní vysoké, kde je všecno možné, dovoluje vymyslet mnohem více situací a příběhů, takže kvalita nejde tak dolů, jako u jiných současných sitcomů. Hodnocení 5* platí pro obě sezóny a věřím že vydrží i u dalších. ()

Goldfingr

Příjemná 20 min. stopáž drží seriál nad vodou... Rasově a nábožensky míšená skupinka, ve které exceluje několik výborných postav, zatímco druzí jsou spíše jen ,,vata." Chevy Chase chytá druhý dech a opět mi potvrzuje, že na to pořád ještě má.. Finální skeče jsou skvělým zakončením a leckdy největší překvapení. Takových seriálů bych potřeboval víc! ()

Wordfish

Chce to trochu trpělivosti na začátek, ale jakmile se dostanete do tempa, tak zhltáte celou první řadu jako nic. Charaktery jsou skvěle vykonstruovány a dialogy jsou prostě super. ()

Odyssey

Velice originální komediální seriál s dobře vykreslenými postavami, ať už je to "maniakální" profesor španělštiny Chang, rasistický důchodce Pierce nebo roztomilá Annie. V každém díle se objevuje spousta popkulturních odkazů a vydařených vtípků. Nejlepší díly jsou speciály jako paintballové epizody nebo zombie díl. ()

Lal.V

Geniálny sitcom, asi najlepší čo som kedy videl. A to som ich videl pomerne dosť... Chase jednoznačne najlepší, jeho postava starého vysokoškoláka s mierne... nazvime to rasovo neznášanlivými poznámkami je fakt super. Zaujme samozrejme aj zvyšok (môj favorit Danny Pudi - Abed ? snáď :D ) ()

Radoušek

Spolu s HIMYM a TBBT nejlepší komediální seriál poslední doby. Community je seriál, který mě dokáže překvapit každou epizodou když už mě nějaká epizoda nudí vzápětí přijde epizoda která mě dostane do kolen. Největším kladem seriálu je výborný casting, každá postava je odlišná nikdo není nesympatický. Víc takových seriálů ()

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)