poster

Constantine (TV seriál)

Drama / Fantasy / Horor

USA, 2014 - 2015, 9 h 18 min (Minutáž: 13x43 min)

Předloha:

Jamie Delano (komiks), Garth Ennis (komiks), Alan Moore (komiks)

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Matt Ryan, Charles Halford, Angélica Celaya, Harold Perrineau, Michael James Shaw, Jeremy Davies, Lucy Griffiths, Julian Lehmann, Leisha Hailey, Lisa Darr, Michael McGrady, Chasty Ballesteros, David Born, Colin Dennard, James Le Gros, Joelle Carter, Sean Whalen, Marcus Hester, Nicholas Pryor, Dikran Tulaine, Jonjo O'Neill, Charles Parnell, David A. Gregory, Paloma Guzmán, Elyse DuFour, Miles Anderson, Mark Ashworth, Amy Lynn Tuttle, Sir Maejor, Victor McCay, Bailey Tippen, Jackson Beals, Isaac Keys, Oscar Gale, Alexa Havins, Julia Walters, Emmett J. Scanlan, Laura Regan, Niall Matter, Max Charles, Christa Beth Campbell, Patrick Carroll, Megan West, Claire van der Boom, Jose Pablo Cantillo, Roger Floyd, William Mapother, Shamier Anderson, April Billingsley, Robert Pralgo, Zach Hanner, Michael Beasley, J.D. Evermore, Mark Jeffrey Miller, Carlos Guerrero, Julie Ivey, Nick Gehlfuss, Deborah Ayorinde, Annie Monroe, Amy Parrish, Yohance Myles, Terry Dale Parks, Cranston Johnson, Fernando Martínez, Cullen Moss, Keith Brooks, Sharon Conley, Morganna May, Juliana Harkavy, Jody Thompson, Ted Larkin, Luis Sanchez, Werner Dähn, Jeremy Crutchley, Efren Ramirez, Mark Margolis, Kevin J. O'Connor, Skyler Day, Erinn Westbrook, Annalise Basso, Cassady McClincy, Brandon Larracuente, Alexa Nisenson, Sean Freeland, Amanda Clayton, Jesse C. Boyd, Julia Lehman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gonzi

  Totálně nezáživná věc, nijak poutavá postava - místo cynika je to spíš hláškař ve stylu Supernatural (což by mi až tak nevadilo, kdyby to nebyl Constantine...). Keanu Reeves je mi asi tak milionkrát bližší (takhle nějak cynicky si Constantina představuju). Hrdina stranou, nepřišlo zajímavé ani nic dalšího, všechno mělo strašně mehtastic feeling, včetně vymítání v angličtině (seriously?) a obecně je tam hodně levný scénář.(3.7.2014)

 • Davies182
  **

  Pilot: Uspěchaný, neosobní a vůbec tragicky napsaný úvod tedy zrovna moc neláká k dalšímu sledování, ale uvidíme. Matt Ryan není úplně marný, hlavní postavy se ale neuvěřitelně nešťastným způsobem setkávají ve chvílích, kdy se to zrovna scénáristům hodí a na kterých místech jim to z ničeho nic vyhovuje, a nad tím zejména kroutím hlavou ještě teď. Každý střih jakoby skákal po týdnech, ne po hodinách či dokonce minutách (vteřinách!).(31.10.2014)

 • Illy
  ***

  Po pátém díle hodnotím jako průměr a přestávám pravidelně sledovat. Není to špatné, zvláště když poznávám příběhy které jsem kdysi četl v původní podobě (díky, Kocogeláci!!) a Matt Ryan je dobrá volba, ale pro mě je tu více atraktivnějších záležitostí a času pomálu. Třeba Gotham mě oslovil víc, ten dám do konce serie.(26.11.2014)

 • Djkoma
  ****

  Pilot trochu složitý (a vzhledem k dalšímu vývoji seriálu nekonzistentní), ale zbytek sezony rozhodně zaímavý počin. S Johnem jsem četl několik komiksů, viděl film a jeho postava má pro mě kouzlo, které tvůrci správně využívají. Matt Ryan má potřebné charisma, už i barvu vlasů:), fantastický přízvuk a autoři mu občas napíší skvělou hlášku (mohly by být ještě odvážnější a černého humoru se nebát). Ve srovnání s filmem bude pravděpodobně hodně lidí zklamáno slabšímu vizuálnímu pojetí (filtry, design, hlavní dějová linie). Zatím se jedná o dobrý epizodický seriál, kterému schází lepší hlavní dějová linie a ucelenost, díly totiž působí jako by k sobě ani nepatřily...(21.12.2014)

 • Ramirez85
  ****

  Pilot to rozjel zajímavě (přestože z toho malinko smrdí ona současná seriálová korektnost, Constantine hulí i chlastá tak jako střídměji, asi šel hoch konečně do sebe :-), Lucy Griffiths se docela podobá na svojí filmovou obdobu Rachel Weisz (což je jedno velké plus), naopak Matt Ryan je v porovnání s Reevesem poloviční. Ale démoni jsou fajní a dobrých hororových seriálů není nikdy dost. Sem s dalšími díly.(6.7.2014)

 • - I přesto, že John Constantine (Matt Ryan) je silný a vášnivý kuřák, producent seriálu z něj chtěl udělat nekuřáka. (LilyDeLarge)

 • - Spoiler: V 10. epizodě "Quid Pro Quo" ve flashbackové sekvenci zemře při požáru v klubu 47 lidí. Těsně před tragédií začíná v klubu vystoupení neworleánské rockové skupiny Lillian Axe, která v roce 2010 natočila písničku "47 Ways to Die". Tvůrci si této náhody v době natáčení nebyli vědomi. (liquido26)

 • - Poprvé se John Constantine (Matt Ryan) objevil v komiksu SWAMP THING #37 z roku 1983. (Bube1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace