poster

Constantine (TV seriál)

Drama / Fantasy / Horor

USA, 2014 - 2015, 9 h 18 min (Minutáž: 13x43 min)

Předloha:

Jamie Delano (komiks), Garth Ennis (komiks), Alan Moore (komiks)

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Matt Ryan, Charles Halford, Angélica Celaya, Harold Perrineau, Michael James Shaw, Jeremy Davies, Lucy Griffiths, Julian Lehmann, Leisha Hailey, Lisa Darr, Michael McGrady, Chasty Ballesteros, David Born, Colin Dennard, James Le Gros, Joelle Carter, Sean Whalen, Marcus Hester, Nicholas Pryor, Dikran Tulaine, Jonjo O'Neill, Charles Parnell, David A. Gregory, Paloma Guzmán, Elyse DuFour, Miles Anderson, Mark Ashworth, Amy Lynn Tuttle, Sir Maejor, Victor McCay, Bailey Tippen, Jackson Beals, Isaac Keys, Oscar Gale, Alexa Havins, Julia Walters, Emmett J. Scanlan, Laura Regan, Niall Matter, Max Charles, Christa Beth Campbell, Patrick Carroll, Megan West, Claire van der Boom, Jose Pablo Cantillo, Roger Floyd, William Mapother, Shamier Anderson, April Billingsley, Robert Pralgo, Zach Hanner, Michael Beasley, J.D. Evermore, Mark Jeffrey Miller, Carlos Guerrero, Julie Ivey, Nick Gehlfuss, Deborah Ayorinde, Annie Monroe, Amy Parrish, Yohance Myles, Terry Dale Parks, Cranston Johnson, Fernando Martínez, Cullen Moss, Keith Brooks, Sharon Conley, Morganna May, Juliana Harkavy, Jody Thompson, Ted Larkin, Luis Sanchez, Werner Dähn, Jeremy Crutchley, Efren Ramirez, Mark Margolis, Kevin J. O'Connor, Skyler Day, Erinn Westbrook, Annalise Basso, Cassady McClincy, Brandon Larracuente
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rollman1
  *****

  Po pilotu veliká natěšenost a spokojenost. Matt je nehoráznej Bad ass a to jeho charisma. Jedno velké wau. Tohle se mi bude líbit.(31.10.2014)

 • ARI50
  ****

  Dobrej seriál , constantine se na svoji roli náramně hodil , takovej ukecanej mršnej hajzlík. Jasnovidka sympatická , příběhy celkem dopilované , démoni celkem propracovaní , ale bitvy byli zbytečně rychle skončené pár rychlých modliteb a bylo vykonáno ale budiž přesto spokojenost.(26.9.2016)

 • ScarPoul
  ****

  Super. Takže tu máme to najlepšie od Delana. Nejaké tie drobnosti od Ennisa( aj keď pevne dúfam, že aj on sa naplno prejaví), trochu toho Moorea a náznaky Ray Fawkesa. Constantine v seriálovej podobne síce vychádza z toho najlepšieho ( aj keď tu nie je zastúpená najlepšia jazda od Mikea Careyho), ale pritom je iný. Zasadený do Ameriky nie je až taký prúser keď vezmeme v úvahu že Brujeria a Invunche predstavujú základ niečoho čo v komikse v 80 rokov nemalo obdobu a to Americkej gotiky. Ak pôjde všetko podľa toho ako je seriál nastavený, máme sa tešiť na Swamp Thinga, Zatannu a iných? Pevne verím že hej. Diely podľa klasických komiksov, hlavne so satanistom a Mnemnothom potešia. Rovnako aj nejaké tie odkazy na niektoré z postáv aj keď Chas je tu trochu iný, než som zvyknutý. V zásade mám ale so seriálu pozitívny dojem. Ryan odzrkadľuje presne tie črty, ktoré nesie komiksová postava. Rovnako aj Papa Midnight. Celkovo som spokojný. Miera krvi, strašidelnosti aj dávkovania napätia je na dobre úrovni. Ale aj tak by to chcelo trochu pritlačiť na plyn. Predsa len je lepšie keď sledujeme jeden ucelený príbeh, než keď je takto roztrieštený. Pevne verím, že druhá séria prvú prekoná. Inak omnoho lepšie než som pôvodne čakal. 1. séria 80%(6.4.2015)

 • LIVINGDEAD
  ****

  1.díl -80%, uvidíme, zda se z toho nestane sračka...(27.10.2014)

 • Havaj8
  ***

  Komiksový seriály prostě maj něco do sebe, i když tu předlohu neznám. V tomhle případě Constantine jako egoistickej sympaťák si to sám o sobě dokáže povodit sám, ale jak dlouho to může vydržet. Dobře, jsou tam i další, který mu pomáhaj jako super Zed, ale jde pořád o to se seznamovat s různejma andělama a démonama a Darkness is coming. Bojim se ale, že to nebude mít dlouhýho trvání a seriál se nedožije dalších řad. Po první sérii to můžu shrnout, že se to díl od dílu zlepšovalo. Jednak se zapojilo i víc parťáků, Jon zůstal stejnej frajer, fajn záporáci a zrovna když má přijít super Cliffhanger, tak se neprodlouží na druhou sérii. No můžem jenom doufat, že aspoň tu druhou to dostane.(14.12.2014)

 • - I přesto, že John Constantine (Matt Ryan) je silný a vášnivý kuřák, producent seriálu z něj chtěl udělat nekuřáka. (LilyDeLarge)

 • - Původně se měla postava Liv Aberdine (Lucy Griffiths) objevit nadále v hlavní ženské roli v seriálu, ale scénáristé se rozhodli postavu vyškrtnout a vyměnit do hlavní role pasovat jinou ženskou postavu - Zed (Angélica Celaya), protože chtěli zápletku seriálu vést do trochu jiného směru. Liv se tak objevila pouze v pilotním díle. (Shadowspark)

 • - Spoiler: V 10. epizodě "Quid Pro Quo" ve flashbackové sekvenci zemře při požáru v klubu 47 lidí. Těsně před tragédií začíná v klubu vystoupení neworleánské rockové skupiny Lillian Axe, která v roce 2010 natočila písničku "47 Ways to Die". Tvůrci si této náhody v době natáčení nebyli vědomi. (liquido26)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace