Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

reccal

Ze začátku zábavné a fajn, bohužel jak postupem času, tak přibýváním mých let, se z fajn seriálu stala otravná, zoufale nevtipná (nenávidím sitcomy s nahraným smíchem!!!), a buď přehraná, nebo nedohraná šou. Dialogy až trapně šroubované, nepřirozené. Dnes raději přepínám jinam. ()

sparta300

V tomto seriály sú všetcia dobrí od malého Marka až po najlepšieho Koudáka len posledné diely už nie sú až tak dobré ako tie prvé ()

Bajlander

Koudy je pán za každé situace, o tom žádná.. Celkově je tento seriál optimisticky pojat, takže ho lze nenáročně sledovat pravidelně, tzn. pravidelný přísun smíchu. ()

Ruslan

Jeden z mejch oblíbenejch sitcomů s nějakým tím rodinným ponaučením a zábavou. Některé díly dost slabé až opakující se , na pět to nestačí. ()

Lady Marcy

Tenhle seriál má strašně hezkou myšlenku. A tou je sbližování se dvou zcela odlišných rodin, které se škádlej, dělájí si naschvály, různé podfuky. Často v něm padají vtipné hlášky, ktery se daj i s trochou nadsázky použít v životě. Nejlepší postavy Cody a Dana burger :D ()

Popo

Dementný seriál, ktorý sa snažì byť vtipný. Pred 20timi rokmi to fungovalo, dneska nie. Serial, kde v každej časti niekto niečo poserie a nakonci si svoju chybu uvedomý a cela rodinka sú stoho hotový a "krásny" happy end... Bullshit ()

ssarka

ve svých 12 letech jsem to milovala a dala bych 5 hvězd bez váhání,ale přece když si sundám nostalgické klapky z očí,tak je to průměr..což je za 3 hvězdy.. ()

MegaBite

Prvnich par serii jsem se pařádně nasmál a scéna byla vtipná snad každá na takové to pousmání až zasmání, ale čim vice bylo serii tim to bylo horsi. 50% ()

AdaProfa

Tento seriál patří k mým nejoblíbenějším. Výborná zábava s dobrým humorem a postavami, které všechny skvěle baví a snadno si tak oblíbíte každičkého člena téhle velké rodiny. Takže vlastně ty hrozná ponaučení na konci skoro každého dílu jsem ani tolik nevnímal nebo jsem je jednoduše přehlížel. Nejlepší byl však seriál do páté série. Čím pak byly děti starší, tím začal humor stále více poklesávat. Především však za to mohl odchod Kouďáka, což mě (a určitě každého diváka) velmi zklamalo. No a jeho náhrada byla poté v šesté a sedmé sérii docela chabá a seriálu to jistě dost ubralo i na kvalitě (člověk si holt musel začít zvykat, že tento seriál už nezapomenutelné „Tsjééé“ a „Čéče“ provázet nebudou). I bez Codyho však seriál zůstal relativně dobrým a koukatelným. Jen jsem tak nějak nepochopil chození Dany s Richem Hulkym a to bezdůvodné zmizení Brandona v sedmé sérii, ale to už je vcelku jedno. Krok za krokem i tak dodnes zůstává jedním z nejlepších seriálů mého života. ()

camomilla

Hromada deti, hromada starosti, ke konci pouceni a vsichni se maji radi. S odstupem vidim tenhle serial jako strasnou nudu, spis prednasku pro deti. Ale jako mala jsem to fakt zrala! ()

kralikgamer

Nechápu, že už někdo nevymyslel vymazávání seriálu z hlavy..pak by se každý mohl znova dívat a dívat na to u čeho strávil několik hodin zábavy a pořád by to bylo jako kdyby se koukal poprvé.. Takové ty dost na nic pocity když dokoukáváte poslední minutu skvělého seriálu, o kterém víte, že už nemá další pokračování.. Jó Lambertovi a Fosterovi budete mi chybět! Jeden z nejlepších seriálů..vůbec 10/10 ()

BesnaSrnka

Povrchná, falošná a vykalkulovaná hovadina. Toľko ku kvalitám seriálu a teraz, ak sa neurazíte, by som v nasledujúcich riadkoch podrobne rozpísal v akom poradí by som absolvoval koitus s jednotlivými predstaviteľkami seriálu: 1)Začal by som s Karen, ale len preto, aby som sa dostal k Dane. 2)Dana mnou opovrhuje, ale mňa to neodrádza. 3)Al podrástla a je z nej celkom sympatická dievčina. 4)Opäť som sa vyspal s Karen, ale myslel som pri tom na Danu. 5)Al je naozaj sympatické dievča. 6)Frank odchádza na pracovnú cestu. 7)Carol na svoj vek vôbec nie je na zahodenie . 8)Vyspal som sa s Al, ale myslel som pri tom na Danu. 9)Carol je MILF-ka jak oči. 10)Dana ma úprimne a z celého srdca nenávidí. 11)Al chcela naštvať Danu, tak sa so mnou opäť vyspala. Pridala sa aj Karen, lebo je to štetka. 12)Konečne som sa vyspal s Danou, ale myslel som pri tom na Carol. 13)Carol nezvláda dlhé odlúčenie od Franka 14)Vyspal som sa aj s Carol a myslel pri tom na svoju impozantnú zbierku plastových hračiek z Kinder Surprise 15)Frank sa vracia z pracovnej cesty 16)Posledný styk v živote som absolvoval s lopatou, ktorou ma Frank zakopal na záhrade rodinného domu Fosterovcov. ()

kamislava

Tenhle seriál mě baví, ale některý věci mi tam obzvlášť, když na to koukám teď, dost vadí. Pominu to poučení na konci, které tu každý zmiňuje, ale strašně mi vadí to tabuizování sexu, jako by to měla být špatná věc. A nedejbože před svatbou. Když už se někdo opije (myslím, že to byla jen Dana), tak takovým stylem, že se svléká, se všema líbá a ráno je to tak drtivé probuzení, že se rychle musí vrátit domů. O cigaretách ani nemluvím, ani nevím, jestli tam někdo někde kouřil. Díl s marihuanou to samé, opět vyhnáno do extrému, kde týpek nepozná vlastní nohu. Dále mi vadí to úzkostlivé dodržování "mužských" a "ženských" rolí. Když Frank vidí, že Carol vydělala víc peněz než on, může se zbláznit. Nebo když po něm Carol chce, aby nějakou dobu zastával domácí práce kvůli otevření salónu, tak to také nemůže vydýchat a je mu úplně jedno, že jinak všedo té doby zastávala Carol a zvládala to. Ach ta Amerika. Ale samozřejmě musím i chválit, protože miluju Codyho, Danu i Franka navzdory předchozí kritice. Je to vtipný, hlášky tam jsou parádní, ráda se k tomu vracím. I když se vážně občas chytám za hlavu. ()

Nataniel73

Čo napísať o mojom druhom najoblúbenejšom seriály po Simpsonovcoch? Asi len tolko, že znova tu máme skvelú a tak trochu praštenú rodinu, ktorá pozostáva z inteligentných Fostrovcoch a povedzme jednoduchých Lambertovcov (ktorí sú mi svojim správaním určite bližší :) Krásna Karen, či inteligentná Dana sú osobnosti samé o sebe, ale dokážu fungovať rovnako dobre ako súperky a rovnako dobre ako parťáčky. JT a Al sú v pohode teenageri až na takú malú drobnosť, že milá, inteligentná a pekná holka Sam by v reálnom svete nikdy nechodila s troubou ako je JT (ani v Amerike). Taktiež puritánka Dana by si nikdy nevybrala do vzťahu prostoduchého Richa. O vtip a nápadité scénky v tomto seriály nie je núdza a humor je tu podaný veľmi inteligentne a nenásilne na rozdiel od takých Priateľov. Najsympatickejšou postavou aspoň pre mňa je Coudy, ktorý pôsobí veľmi v pohode, má trefné poznámky a život berie s veľkým nadhľadom. Takého Franka Lamberta by som kludne prijal za svojho otca a Carol je typická streštená matka akých je (nielen v Amerike) požehnane. Ja osobne sa takmer vždy skvele bavím a drsnejší humor v tomto seriáli veľmi kvitujem. 75% ()

Jay.P.j.

Celý seriál má jednu šablonu . Zápletka - děj - vyřešení - dojemná chvilka - vtip na odreagování od dojemné chvilky . A ono to funguje!!!!!!!!! Pořád dokola a dokola . Jsem rád,že snad hned v první serii šli pryč matka a sestra Carol ,aneb asi jedna z posledních šancí pro Jarku Kretchmerovou v dabingu. Jarka se na dabing vážně nehodila :-D . ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard