Skladiště 13

• USA Warehouse 13
Mysteriózní / Sci-Fi / Drama / Thriller
USA, (2009–2014), 46 h 25 min (Minutáž: 42–87 min)

Hudba:

Edward Rogers

Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Allison Scagliotti, Genelle Williams, CCH Pounder, Aaron Ashmore, Simon Reynolds, Jaime Murray, Faran Tahir (více)

Série(5) / Epizody(64)

V kombinaci dramatu a komedie (dramedy) sledujeme působení dvou tajných agentů Petera Lattimera (Eddie McClintock) a Myky Beringové (Joanne Kelly) na podivném místě v Jižní Dakotě zvaném 'Warehouse 13' - skladiště, kde americká armáda uchovává vzácné a nadpřirozené předměty, cennosti a tajuplné relikvie. Úkolem agentů je tyto předměty zkoumat a pozorovat, aby za pomoci jejich podivných činností mohli vystopovat další takové předměty a v tomto skladišti je ukrýt před zbytkem světa. (iHyik)

SedRicK

Zatím po shlédnutí 10 dílů my tenhle seriál přijde jakoby bez jiskry. Není špatný, to určitě ne, ale něco tomu chybí. Pokud to pojali jako odlehčená verze Akt X , tak bych popravdě radči další serii vážných Akt X :). Seriál je každý díl velice jednotvárný, předvídatelný a tím i bohužel celkem nudný. Postavy nemají takové charizma a osobně si myslím, že další sezónu tohoto seriálu už neuvidíme. A protože zbývají myslím dva díly do konce tak se to asi rapidně nezlepší. Hodnocení tak 2,5 * ()

pupidup

přišlo mi to jako seriálový Flynn Carsen, jen strašně naivní a pitomý....nápady dobré, ale dost děravý scénář, který mě vysloveně rozčiloval - jako že elektrická páteř skáče po lidech a výboji zabíjí a hlavní hrdinka musela mocí mermo šmatat na svého kolegu, co na něm ta páteř seděla....:o) a dostala samozřejmě pecku a takových trapných nelogických je tam spousta. Dvě hvězdy za náměty. ()

plsek45

Tak tohle je seriál podle mého gusta. Skladiště plné artefaktů s nadpřirozenými schopnostmi , spousta zvratů a perfektně promyšlené postavy které se úžasně doplňují a hned si je oblíbíte . Pokud čekáte čisté fantasy , nebo sci-fi tak to tu nenajdete , ale má to své osobité kouzlo které nelze popřít. Vztahy mezi postavami se neustále vyvíjí a tím i hlavní děj. Každý díl má nápad ale lehce zabrouzdá do hystorye ale né vždy úplně přesně ale to nevadí. Díly jsou svižné. Podle mě má seriál dobře našlápnuto a čeká ho slibná budoucnost. ()

majo2060

Prvá epizóda bola nič moc to je pravda dokonca som seriál aj prestal sledovať pretoze sa stále opakovalo to isté ale dal som mu druhú šancu a spravil som asi najlepšiu vec na svete. Druhá séria sa rozbehla a tretia tretia bola uplne vynikajúca čo sa týka deja hlášok proste seriál ako má byť :) ()

PANKY71

Seriál, na který se dobře kouká a po úvodních několika dílech se postupně zlepšuje. Humorná zábava na dlouhé odpoledne..... ()

isikud

Nic extra po žádné stránce, ale nějako se vám to zareje pod kůži... teď jde jen o to, zda to zarytí vnímáte jako třísku nebo ne :-) ()

Jean_Calid

Seriál se mi jistou dobu celkem líbil, dostal ode mně 4 hvězdy, ale postupem času a s každou další sérií vidím hrozný úpadek ve scenáristické práci. Zápletky jsou buď hrozně předvídatelné, nebo úplně blbé. Zvlášť konce každé série, kdy vždy zůstanu stát s otevřenými ústy nad tím, co tam zase zkonili. ()

palailogos

Pilotní díl byl fajn, ale mé obavy z neustálého opakování začarovaného kruhu věc-případ-skladiště-věc mě vůbec neomrzela. Obsazení je vynikající, Rubinek se mi líbí úplně úplně. Dialogy jsou téměř sitcom a ne špatný. A hlavně - moje fantasie se rozběhla na plné obrátky a o to zřejmě v tomhle případě šlo. Když se objevila i skladiště s jinými čísly a počet artefaktů rostl řadou téměř geometrickou, ozval se ve mně slabý hlásek, který se ptal, jestli nakonec cokoliv, co člověk vyrobil, není artefakt? A to byl JEDINÝ důvod, proč jsem dal o hvězdičku míň. ()

annifrith

Líbí se mi spojení napětí a humoru v seriálu. První díly mne docela překvapily. Později se mi zdálo, že vyprávění je protahováno, což je podle mne na škodu kvalitě. ()

Bullet

Potenciál obrovskej, výtěžek téměř nulovej.Pominuli pár hezkých epizodních postav tak to bylo od začátku do konce pořád jedno a to samí.A ze všeho nejvíc mě iritoval Eddie v hlavní roli, potkat ho v reálu tak mu načechram balón do vingle a podrazim nohy až by vymet hubou bránu (Mario Puzo). ()