Skladiště 13

• USA Warehouse 13
Mysteriózní / Sci-Fi / Drama / Thriller
USA, (2009–2014), 46 h 25 min (Minutáž: 42–87 min)

Hudba:

Edward Rogers

Eddie McClintock, Joanne Kelly, Saul Rubinek, Allison Scagliotti, Genelle Williams, CCH Pounder, Aaron Ashmore, Simon Reynolds, Jaime Murray, Faran Tahir (více)

Série(5) / Epizody(64)

V kombinaci dramatu a komedie (dramedy) sledujeme působení dvou tajných agentů Petera Lattimera (Eddie McClintock) a Myky Beringové (Joanne Kelly) na podivném místě v Jižní Dakotě zvaném 'Warehouse 13' - skladiště, kde americká armáda uchovává vzácné a nadpřirozené předměty, cennosti a tajuplné relikvie. Úkolem agentů je tyto předměty zkoumat a pozorovat, aby za pomoci jejich podivných činností mohli vystopovat další takové předměty a v tomto skladišti je ukrýt před zbytkem světa. (iHyik)

Ficik

Trochu pohádkový, já vím, ale podle mě zkrátka výborně zvolené postavy, s (někdy) úžasně mimicky dohranými scénami, a to celé kořeněno záhadností všemožných atrefaktů a obklopeno nekonečným hangárem. To je prostě moje ()

RedRose

Velice povedená rodinna podivana ;-) Dobre napady, kazdy dil je jiny a necim zajimavy a Saulu Rubinkovi roli Artieho asi usili primo na miru jak mu sedi a trio McClintok & Kelly & Scagliotti ho neskutecne skvele doplnuji! ;-) Jen v zanrovem vyctu chybi zanr "komedie" protoze usmevnych momentu je tam na to dost... 74% ()

RobbieM@N

Velice slabé. SyFy se trochu sekla, Warehouse 13 není sám o sobě úplně stoprocentně propracovaný seriál, typicky bez filtru stejně jako Eureka, ale postavy se už od začátku zmítají v klišovitých osobních problémech a spíš to vypadá jako x-tá sezona provařeného seriálu a ne jako teprve premiérová sezona nadějného seriálu. ()

vaclaw

Oddechovka ve stylu Eureky, jenom postavy nejsou tolik zajímavé a sympatické. Každopádně během letního seriálového sucha vcelku příjemné zčeření stojatých vod televizní tvorby. ()

Ivoman

Nápad dobrý, zpracování na tv seriál taky, ale scénáristi už nevěděli co si počít a tak tu máme díly, ve kterých se děje to stejné, jen jinde. Vydržel jsem dvě série. Pak jsem neměl odvahu. ()

darthvader77

Spíže průměr, byť je vidět, že se tvůrci Indym inspirovali opravdu hodně a mixují zde všechny artefakty napříč historií. Přesto seriál má dobré normální dialogy, což je u seriálů vcelku málo běžné, víc než by člověk čekal. Lepší tři hvězdy. ()

Hawaj odpad!

Blábol, zpatlanina Akt X, Ghostbástrs, chorých producentských mozků myslících jen na prachy a fantasmagorických scénáristů snažících se jim zavděčit, keří z šuplíku tahají jedno klišé za druhým. To vše obklopeno ochotnickejma rekvizitama a kulisama, a když už nevědí kudy kam tak tam vrazej jakýkoliv kouzlo co je zrovna napadne. Další seriál do počtu k takovejm povrchnostem jako jsou amatérské Krajní meze. ()

DeDanu

Parodie, je to parodie, jinak to nevidím. Parodie dobrá a zábavná. Pan Rubinek a paní Frederiková jsou boží. Legrace, kterou oceňuji víc při druhém shlédnutí. ()

Jogi.1

Skladiště číslo 13 je oddychový sci-fi seriál. Kde parta lidí hledá artefakty, které nějak narušují řád dnešního světa a snaží se je získat a uložit do skladiště. Je to tedy seriál, který je mezi kriminálkou, sci-fi a komedií. Tento humorně laděný seriál si mě získal ani nevím jak. To je prostě Skladiště 13. ()

Joe16210

Skvělý seriál téměř stejný jako neméně úspěšná Heuréka. Baví mě nadpřirozené předměty a co se díky nim může přihodit. ()

Marci1993

Dobře souhlasím, prvních pár (možná trochu víc) dílu se pořád opakují ve stylu věc-případ-věc jak to napsal Djkoma a kdyby to takhle pokračovalo do nekonečna asi by mě to taky omrzelo. Jenomže ono ne a u dalších dílů je to mnohem víc než jenom věc-případ-věc a pak Vás to nutí hledat a stahovat další a další díl tohoto zajímavého seriálu na internetu a působí trochu jako droga a Vy musíte dostat svou další denní dávku. Spojení dobrého humoru s dramatem a dobrým nápadem i hereckým výkonem je u mě za 5* ()

hwnd

Celkem pohodová oddychovka. Danu a Foxe teda nečekejte. A kdyby tady bylo místo "Thriller" napsáno "Komedie", bylo by to asi přesnější. Ale seriál má vzestupnou kvalitu a jak jsem začal na třech hvězdách, tak končím plným počtem a rozhodně se za to nestydím ()

Phical

Perfektní seriál, první serie ala poznávání prostředí byla po čase trochu sterotyp, zbylé už odsouvali lov artefaktů na druhou kolej a do popředí se dostal lov padoucha, což dalo seriálu nový spád. Každopádně na prostředí odpovídající svým vzezřením minulému století se neuvěřitelně dobře kouká. A artefakty jako věcičky, co zůstávají ve světě po lidech měnících historii, to se opravdu každý den nevidí. Rozhodně nelituji času, který jsem u téhle seriálové lahůdky strávil a za myslím shlédnutí rozhodně stála, stojí a stát taky bude. ()