Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

anomaliana

Svojho času to bol skvelý seriál ale na túto dobu mi to nesadne. Sem tam si to pozriem ale každý deň by som to neprežila. ()

lubos111

Klasika všech klasik, když jsem byl dítě seriál jsem pořád sledoval a i když už ho tak nemusím zapomenout na něj nemůžu. ()

Cyly84

Tento seriál som kedysi pozerala denno denne stále dookola a aj preto si pamatám jednotlivé diely, hlášky a to dosť podrobne :) Posledná séria už zjavne upadala, ale napriek tomu Step by Step ostáva jedným z mojich najobľubenejších komediálnych seriálov. ()

PinkButterfl

Tak toto je podľa mňa absolútne skvelý seriál. Videla som každý diel už niekoľko krát a vždy sa skvelo bavím. Step by step sa mi páči hlavne vďaka super hercom, scenáru a aj dabingu. Naozaj odporúčam každému, kto sa chce pri pozeraní televízie príjemne uvolniť a zabaviť. Páči sa mi tiež, že takmer každý diel má nejaké morálne ponaučenie. ()

sako44

Sice to není asi ten nejzábavnější seriál na světě, ale svojí kvalitu určitě má. Obdivuji FRANKA a CAROL, protože zvládnout uhlídat 6 amerických spratků není vůbec žádná sranda, a k tomu ještě "vyšinutý" Cody, pro mě nejzábavnější postava. ()

Kikaa_B

Moc moc moc výborný seriál o jedné velké americké rodince. Bohatý na vtipy a taky na ponaučení se z vlastních chyb, kterých se hrdinové seriálu dopouštějí téměř v každé epizodě. Určitě se pobavíte. ()

Epikuro

Jedná se o ideální ukázku tvorby instruktážního videa. Klasická schematická osa seriálu, jenž již zde v komentářích byla zmíněna, jest realizována po linii úvod, problém, řešení, morální souhrn, dojemný závěr, komediální tečka. Divák toto musí respektovat což u sitcomu asi není problémem. Možná škodí, že některé sociální vzorce nejsou z americké společnosti přenositelné na evropskou mentalitu, ale obecně vzato seriál funguje a velkou zásluhu na tomto jistě má i fakt, že postavy jsou profesionálně vyprofilovány. Za mě vzhledem k době vzniku a žánru při porovnání s konkurancí. 9/10 ()

orionn

Kašlem na to že na konci je morálne ponaučenie, kašlem na to že Cody je viac trápny než vtipný, ale keď sa chcem vrátiť do detstva, tak si pustím pár častí a je to fajn, a baví ma to aj teraz. ()

andykanadan

Z "rodinných sitcomov" je Krok za krokom (seriál) (1991) môj absolútne najobľúbenejší...nemôžem zabudnúť hlavne na 19.epizódu 4.série (v českom znení pod názvom "Žárlivost"), v ktorej sa Dana Fosterová pokúšala odnaučiť Codyho Lamberta ten jeho verbálny tik "čéče" tým, že ho napojila na elektródy a zakaždým,keď sa pokúšal povedať "čéče", ho kopol prúd... :D Link: http://www.vii.sk/video/k2hbpb4cja/krok-za-krokem-04x19-zarlivost/ ()

Adom

Prečo 3 hviezdy ? Neviem som mladá generácia, ktorej sa jednoducho tento seriál až tak nepáčil. Respektíve zaujali ma viac novšie seriály. Myslím si, že ak by som patril do staršej generácie hodnotil by som inak a, však to sa nekoná. ()

Kristl007

Nevím jak tento seriál ohodnotit. První tři série byly na plný počet *. Čtvrtá serie byla ještě dost dobrá. Ale s "přírůstkem" to padlo. A odchod Kouďáka? Dost špatný, dost. ()

Lukinsons-

Taky seriál mého mládí. Do teď si vybuju, jak byl Cody můj vzor :D Vadilo mi jen, jak každá epizoda končila nějaký skvělým ponaučením, což někdy působilo celkem trapně :D ()

jossC

Chvilkama až moc "výchovný" sitcom,ze kterého museli mít náctiletí hroznou prdel....:-))Ale proti prvním řadám nic moc nemám a neměl jsem s tím problém.Jen to mělo skončit dřív. Klasický znak vyčpělosti seriálu je přidávání postav...V tomto případě malá roztomilá holčička a kadeřník z Francie...Poradit někdo producentům,že taky někdy zabírá pejsek se smutnýma očima,kočička a poník,tak to možná točej dodnes...:-)) ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard