Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

sepp

Tak 2 a 1/2*. Vetsina foru je vesmes slaboduchych a clovek se poradne nezasmeje, obcas jsou ale vytecne. Ale cely serial dokaze pobavit pokud pristoupite na jeho hru - tedy silne prehnane postavy. Pokud tento koncept prijmete, prictete si navic jednu hvezdicku. Cesky dabing Chuve k pohledani pridava vic nez by se zdalo a kdyz nic jineho, tak na Fran Descher se aspon opravdu dobre diva, proste stabajzna :) ()

Phobia

Občasné výborné sarkastické hlášky u mě jaksi nedokážou odstranit pachuť lacinosti, estrádovitosti, hře příliš na efekt... a protivný smích za sebeblbější větou taky moc nepomáhá. Dívat se na tenhle sitcom dá, ale nevyhledávám ho. 59% ()

LiVentura

To je skvělá záležitost, zvlášť v podání neurvalé věčně nedojedené matky chůvy a drzého udrbaného sluhy..:-)) ()

juta

Ono se to nezdá na první pohled, ale Chůva je velmi povedený sitcom. Řekli byste, že se s chůvou, která touží po svém zaměstnavateli už od první série nemůže být stejná kvalita od začátku do konce, ale kvalitně je to stále na stejném levelu v každé sérii. Dokázala mě rozesmát v každém díle a to je co říct. Klobouk dolů, takže si zaslouží lepší čtyři! ()

Rosaviva

Tenhle seriál teda fakt nemůžu. A nemůžu si pomoct. Fran Fine mě nehorázně vytáčí a to nejen svým "krásným" hlasem. Být její zaměstnavatel, dávno bych jí omlátila hlavu o zeď a propustila. Vidět jeden díl každý den, je naprostá sebevražda, kdo to dokáže, je mistr. Mě stačí jeden týdně a už je mi nevolno. 2* za někdy dost výborné hádky mezi Slečnou Blbkok a sluhou. ()

Allien.9

První série byly vtipné a povedené, další už bohužel nestály za nic. Opakující se vtipy zkrátka po čase přestanou být vtipné... ()

HoneyBunny

Občas je to kupodivu opravdu dost vtipné - u amerických sitcomů se to moc často nevidí. Nejlepší postava: anglický komorník Niles, který se k smrti nesnáší se spolupracovnící pana Sheffielda C.C. Každé jejich setkání je k sežrání. ()

Rembrant

Nejoblíbenější postava - Niles (Daniel Davis) s Vladimírem Čechem :) Jinak docela zábavný seriál, při kterém můžete naprosto v klidu vypnout. ()

Sašenka165

Skvělý sitcom, který mě stále baví, i když na něj koukám už po třetí... Některé díly jsou zkrátka nezapomenutelné. Nilesův suchý britský humor je asi to nejlepší, co "Chůvu" potkalo. Beznadějná C.C. a přihlouplá Wall také nejsou k zahození. Velkou porci zábavy skýtá i Fineovic rodinka - od věčně hubnoucí (a věčně žeroucí) matky Sylvie až po zapomětlivou Yettu. A ústřední dvojice? Sexy Charles Shaughnessy v roli Franina zaměstnavatele a Fran Drescher jako jeho pomatená a "lehce" výstřední chůva jsou prostě super. Jednoduše řečeno: tohle je sitcom jak má být. ()

Dalda

Tento seriál mi přijde neskutečně hloupý. Nechápu na koho se svým ubohým humorem míří. Otravuje mě, že ho v televizi stále dávají. ()

AGAMENON odpad!

Neuvěřitelná stupidita, ty amíci jsou opravdu praštěný, když tohle mohlo vzniknout (a ne jenom jedna řada). ()

Němi

Blbustka, ktera si svou blbost uvedomuje a vyuziva ji k parodii na obdobne sitcomy a zanrova klise. Uroven humoru kolisa s jeho puvodcem / postavou, snad nikdy ale neklesne do nechtene trapnosti. Te chtene je tu dost, stejne jako absurdity a povrchnosti, vzdy jde ale jen o laskyplnou 'poctu' vsem tem televiznim brakum = tezko snesitelne pro nahodneho divaka, ktery nevi co sleduje. ___ A Niles a babcou Yettou jsou nezapomenutelni. ()

MiiRA

hehe... není dílu, abych se nesmál :-D bezchybnej "Niles" a jeho výborné hlášky, prostě nemá to chybu !!! Co se týče vtipnosti. ()

SeBig

Pár dílu viděno v televizy, pár celkem dobrých vtípků, ale že by mě to někdy bralo tak, že bych to záměrně sledoval? ee ()

Chrustyn

Hodně jednoduchý ale docela příjemný a občas i vtipný sitcom o jedné netradiční chůvě s neuvěřitelným hárem. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn