Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

heyda

Pěkná to chůva. O tom není pochyb. Ten sluha je skvělej. Možná je to i skvělým dabingem. Nevim, ale tenhle sitcom mám docela rád. ()

Stanislaus

Uječená Fran Fine, její nenažraná matka Sylvie a sklerotická babička Yetta. Dále pak Niles se svým suchým humorem a jeho oběť C.C. Tento spolek si fakt nechám líbit a rád se na něj vždy kouknu. I když má tento sitcom občas malé výkyvy, tak mě i přesto vážně baví. Cenu za nejlepšího komika vyhrává (doslova) nesmrtelná Yetta. Sranda opravdu zaručena! ()

sharky

Velmi vtipný sitkom, který brzy uvidíme i na našich televizních obrazovkách, o chůvě, která se stará o tři děti brodwayského producenta a úspěšně mu obrací život naruby. Geniální jsou především vedlejší postavy její matky a majordoma. ()

MM11

Rozhodně znám lepší projekty s nahraným smíchem, než tohle. Ono, tady je opravdu ten "smíchomat" zapotřebí, jelikož já ve své zabedněnosti příliš nepochopil čemu se zasmát. Ještě, že mi to ten přístroj vysvětlil, ale další rýpanec, mně ty scény dvakrát vtipné nepřijdou... Zajímalo by mně, jakou roli tady hraje ten zatraceně levně vypadající zevnějšek a zuřivě přehrávající hlavní postavy. To je na mně prostě moc...umělecký! ()

Jenda

Vtipnější než Krok za krokem a skoro i Přátelé. Dokonalý sluha. škoda jen, že nejnovější serie (IV.,V.) jsou už méně vtipné. ()

ARI50

Slušná komedie, vtipná blaznivá ženská a další serial točeny pro humor, díl co díj je jednoduchá zábava. ()

Beastmaster4

Neviděl jsem všechny díly a ani toho nelituju, jako kulisa při jiné činnosti je to ale fajn. Pár dobrých frků a perfektně sarkastický majordomus :-D ()

Sawy

Jednu za Nilese,jednu za C.C., jednu za Grace a jednu za Sylvii.Tak mi to krásně vyšlo :-) Občas zabere i ostatní osazenstvo a někdy potěší štěk známé osobnosti,zkrátka příjemný sitcom,na který se dá dívat pořád.Přátelé to sice nejsou,ale ruku na srdce: Co je lepší než Přátelé? ()

aniiicka

Já tenhle seriál měla vždycky moc ráda. Některé díly jsou lepší, jiné slabší...ale hlavní postavy jsou prostě skvělé - zejména cynický sluha Niles, jehož největší zálibou je špehování všech v domě a také to, že se navzájem mučí s chladnou neurotickou obchodní partnerkou pána domu. Jejich přestřelky a naschvály nemají chybu. Hlavní pár show je také vyladěn...mezi hlasitou a vždy parádně nastrojenou chůvou Fine z Flashingu a brodwayským britským producentem (který vypadá jako Pierce Brosnan - viz. seriál :)) to zábavně jiskří. Spolu s věčně hubnoucí Franinou matkou, ne moc bystrou Val a sympatickými představitelí dětí (zejména Gracie nemá nikdy chybu) je to prostě pohodičkový seriál, často výborně vtipný a řadou nezapomenutelných scén. I když souhlasím s tím, že vtipy jsou mnohdy na jedno brdo a možná se to rychle okouká...já na chůvu nedám dopustit i s jejími chybami. Pozor! :) Do hlavy se vám pravděpodopně nesmazatelně vryje - Slečno Fiiiiiiiiiiine!!!! nebo ach, pane Sheffffieeeeelde! :) http://www.youtube.com/watch?v=A3XdLTBcYYM ()

BoPo

Seriál, ktorý rozhodne patrí do kategórie Verejne sa nehlásim, že som ho niekedy sledoval. Klasická televízna vata, nahodiť starý lacný kúsok, ktorý vytvorí nenáročnú kulisu medzi správami a hlavným večerným programom. Treba oceniť výkon dabérky Fran, pretože tá trafila originálnu hlasovú otravnosť skvelo. ()

BigDeal

Niektoré časti obstojné a zábavné, iné na úrovni odpadu, plné nevtipných, predvídateľných "humorných" situácií. V prvej časti piatej série som mal chuť zabiť všetky vedľajšie postavy ( matka Fran, jej kamarátka, stará mama,...) a miliónkrát vypnúť TV...vďaka bohu za majordóma. ()

Avalon820

Velice jednoduchý sitcom, který staví především na vyšperkovaném humoru, který je vtipný pro každého diváka na věk a pohlaví nehledě. Taktéž dokonale vymyšlené a zahrané postavy hrají tomuto počinu do karet. A v těchto dvou věcech je vlastně jeho největší síla, neboť těžko kde seženete takto skvěle hrající orchestr. Ať už vzpomenu na sluhu a jeho suchý britský humor, nervově labilní finanční poradkyni, samozvanou chůvu s neutuchajícím nutkáním něco kupovat, večně huboucí Franinu matku schovávající jídlo kam je to jen možné, nebo těžce sklerotickou babičku, která nemá vkus a nezná míru, vždy mě už samotná vzpomínka pobaví. A co teprve pak samotný seriál. ()

Mononoke.

Vím, že to je nejztřeštěnější seriál pod sluncem, ale já si prostě nemůžu pomoct. Kdykoliv ho zahlídnu v televizi, zůstávám paralyzovaně zírat dokud neskončí. Asi nějaká osudová přitažlivost. ()

moviesfan

Chůva zde nemá takovou oblíbenost, kterou k ní chovám já. Slečnu Fajn mám rád nejen pro její postavu, ale i pro její podobu s Peggy Bundovou, její grimasy, a tak bych mohl pokračovat. Postavy tohoto seriálu, zvláště Nails, kolegyně pana Sheffielda, matka Fran a babka Yeta mi dokáží zvednout náladu. Ano, tento seriál je možná neinteligentní, nicméně proč pořád sledovat seriály s vážnou tématikou? Chůva k pohledání není špatný seriál. Jen nesedne každému. ()

Crazer

V tomto seriálu nikdy nezapomenu na Frenin smích a také na neustále provokace mezi Nielsem a slečnou Bepkok :)) ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn