Reklama

Reklama

Sue Thomas: Agentka FBI

(seriál)
  • Kanada Sue Thomas: F.B.Eye (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Kanada / USA, (2002–2005), 41 h 36 min (Minutáž: 43–88 min)

Kamera:

Yuri Yakubiw

Hrají:

Deanne Bray, Yannick Bisson, Rick Peters, Ted Atherton, Enuka Okuma, Polly Shannon, Kathy Maloney, Amy Price-Francis, Andrew Jackson, Roman Podhora (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(56)

Obsahy(1)

Sue Thomas je od malička hluchá. Přesto (a právě proto) se stala agentkou FBI. Při plnění náročných úkolů jí kromě lidských kolegů pomáhá dlouhosrstý retrívr Levi [Lívaj]. (oficiální text distributora)

Recenze (95)

majka25 

všechny recenze uživatele

Můžete tvrdit, že je tento seriál příliš patetický. A vskutku se v každém dílu objeví něco, co útočí na city. Ale zároveň je to pohodový příběh podle pravdy, který vzbuzuje obdiv. Ač herečka není úplně hluchá, hraje velmi věrohodně a znakovku ovládá velmi plynně. F.B.I. je přeidealizované, ale komu to může vadit? Něco takového neuškodí a ještě skvěle pobaví. ()

Rousse 

všechny recenze uživatele

2 hvězdy za 1. díl, který by se dal pouštět široké veřejnosti jako instruktážní pořad o neslyšících a jejich asistenčních psech a kompenzačních pomůckách - odezírání fakt není prdel (zkuste si jen tak podle zraku rozlišit vyslovení např. hlásek H a G:-)... Ale vzhledem k tomu, že v záhlaví tohoto seriálu je krimi/ drama a ne "úvod do surdopedie", tak to nesplňuje ani omylem - díly, kdy už byli agenti "v akci" mi přišly děsně šitózní... takže bohužel. ()

Reklama

monolog odpad!

všechny recenze uživatele

Hluchá agentka FBI v akci! K smíchu! Nebo k pláči, jak se to vezme, to podle zhodnocení žblebtů, jakýma se nás snažej krmit. Pilot jsem viděl, tam ji jen přizvali jako znalce k jednomu případu (nebo něco takovýho), ale to co se děje v tom seriálu později je pořádná krávovina k smíchu a to mě můžete citovat. Už jen to, jak mluví. Kdyby byla od dětství (pokud se nepletu v seriálu ohluchla v nějakých čtyřech letech) hluchá, NIKDY by takhle plynně nemluvila, že by to nebylo poznat. NIKDY: Přinejlepším by mluvila jako ten fousatej chlapík, co dělá na ČT znakový zprávy, ten jak huhlá. A to, že by ji pouštěli k nějakým opravdovým případům, a ne jen k nějakýmu možná papírování, to je ještě větší sračka (a to skoro nikdy nebývám sprostej). Podle mě je to ztráta času a to i v poledne nebo o půlnoci nebo kdykoliv jindy. A když si taky přečtete životopis herečky na imdb, zjistíte, že je jen nahluchlá (jen neslyší na pravý ucho a levým poslouchá s naslouchadlem) a ne hluchá jak v seriálu. A to hodně pomůže, aby člověk mluvil normálně. Ale to, co se tu snaží předhazovat mě prostě štve říkejte si tomu třeba předsudky, ale se seriály jako je Beze stopy nebo Zákon a pořádek netuším, jak někdo může natočit takovejhle nerealistickej blábol. To je ještě víc k smíchu, jak ze rtů odezírající husky Diefenbaker ve Směr jih. ()

Košoun 

všechny recenze uživatele

Moji rodiče z nějakého nepochopitelného důvodu tento seriál sledovali. Když jsem se náhodou vyskytl doma a ještě větší náhodou v obýváku u TV, tak jsem se nestačil divit nad tou do nebe volající stupiditou. Pitomé případy, nesympatičtější herci a hlavně naprostá nelogičnost hlavní postavy - prostě neuvěříte, že je hluchá. Mohl bych vyjmenovat tisíc důvodů, ten nejtristnější je, že normálně mluví... A k tomu teda ještě ten český dabing, raději nemluvit. Aktuálních 47% procent mi přijde opravdu ještě hodně pochvalných. (BTW - ta znělka a vizuál s přeškrtnutým "I" přepsaným na "Eye" je echt hnusnej.) ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Celkom pozerateľné prípady federálnych agentov, ktorí ale akoby vypadli z televíznej produkcie rokov 50-tych. Kriminálne zápletky sú bohužiaľ pochované pod nánosom neustáleho dokazovania si všetkých zúčastnených ako im na sebe hrozne záleží. Záplava dojemných citových výlevov podfarbená príšernou hudbou skrátka takmer nekončí. Od odpadu to zachránila sympatická hlavná predstaviteľka a už zmienené nápadité prípady. (7.6.2004) ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Představitelka hlavní role Deanne Bray je stejně jako její postava, inspirována skutečnou detektivkou, od narození neslyšící. (korbitch22)

Reklama

Reklama