Sue Thomas: Agentka FBI (TV seriál)

• Kanada

Sue Thomas: F.B.Eye

FBI: Prípady Sue Thomasovej

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Kanada / USA, 2002, 56x45 min

Yuri Yakubiw

Deanne Bray, Yannick Bisson, Rick Peters, Ted Atherton, Enuka Okuma, Polly Shannon, Kathy Maloney, Amy Price-Francis, Andrew Jackson, Roman Podhora, Michael Boisvert, Ron Lea, Stephen Lobo, Greg Bryk, Natalie Brown, Mike Realba, Todd Hofley, Laura Vandervoort, Genelle Williams, Kristina Pesic, David Sparrow, Troy Kotsur, Brenda Campbell, Andrea Lui, Nicholas Carella, Janaya Stephens, Shauna Black, Jonathan Watton, James Thomas, Joe Dinicol, Lori Hallier, Jesse Renfro, Ricardo Betancourt, Shannon Lawson, David Orth, Rosalba Martinni, Rod Wilson, Gema Zamprogna, Carolyn Dunn, Lisa Marcos, Noam Jenkins, K.C. Collins, James Kidnie, Eugene Clark, Joris Jarsky, Sarah Lafleur, Lynne Griffin, Mike Lobel, Ryan Scott Greene, Jodie Dowdall, Salvatore Antonio, Kate Trotter, Dan Lett, Jason Deline, James McGowan, Charles W. Gray, Amanda Detmer, Brandon McGibbon, Alexz Johnson, Richard Fitzpatrick, Richard Howland, Paulino Nunes, Steve Belford, R.D. Reid, Jim Annan, Christopher Russell, Allan Hawco, Jeff Pustil, Jason Jones, Bill Lake, DTeflon, Russell Yuen, Stephen Bogaert, Gord Rand, Frank Moore, Leslie Carlson, Trevor Hayes, Stavroula Logothettis, Gerry Mendicino, Raven Dauda, Martha Reilly, Don Allison, Ryan Jefferson Booth, Keith Knight, Tony Nappo, Robert Mauriell, Philip Craig, Anne Bedian, Tony Munch, Lee Kim, Brian Paul, Dominic Fung, Dylan Trowbridge, Chantal Craig, Lorna Wilson, Michelle Anne Lipper, Chantal Quesnelle, Timothy Burd, Jeff White, Ayumi Iizuka, Michael Copeman, Joel McNichol, Jonathan Whittaker, Markus Parilo, Billy MacLellan, Martin Roach, Alex Karzis, Patrick Stevenson, Kirsten Johnson, Kathleen Duborg, Matt Cooke, Kay Hawtrey, Edie Inksetter, Geoffrey Pounsett, Maria Vacratsis, Tony Craig, Shane Daly, Martin Doyle, Richard Bachynsky Hoover, Marya Delver, Deborah Grover, Johnie Chase, Billy Otis, Maria Ricossa, Rahnuma Panthaky, Nick Baillie, Louis Di Bianco, Juan Carlos Velis, Stewart Arnott, Joseph Scoren, Derek McGrath, Dan Willmott, Michael Cram, Sean Sullivan
  • Rousse

2 hvězdy za 1. díl, který by se dal pouštět široké veřejnosti jako instruktážní pořad o neslyšících a jejich asistenčních psech a kompenzačních pomůckách - odezírání fakt není prdel (zkuste si jen tak podle zraku rozlišit vyslovení např. hlásek H a G:-)... Ale vzhledem k tomu, že v záhlaví tohoto seriálu je krimi/ drama a ne "úvod do surdopedie", tak to nesplňuje ani omylem - díly, kdy už byli agenti "v akci" mi přišly děsně šitózní... takže bohužel.(6.1.2008)

Hm - ak je to pravda, ze herecka v titulnej ulohe je naozaj hlucha (ked nepouzije nacuvaci pristroj), tak klobuk dole! Je to sympaticka baba, tak jej dam hviezdicku. Aj zato, ze je dost pozeratelne sympaticka :) Druhu dostane Yannick Bisson, ciastocne aj za jeho distingvovany styl, ako ho predviedol aj v "Murdochovi". V tejto ukricanej dobe (vrieskaju reklamy, vrieskaju moderatori, hulaka tu kde-kto, fuj tieto prejavy americkej inteligencie mi idu na nervy) je to sympaticke. Psik dostane tretiu hviezdicku. Mam v opatere podobne zlaticko, tak si nemozem pomoct. No a celkovy dojem - to je dalsia hviezdicka - pravidelne vidim aj vacsie dementy z americkej produkcie, tak preco nie! A pro pos - tiez ma trochu srdi, ze teroristi su vacsinou moslimovia. Amici by sa mali lepsie pozerat do zrkadla, ale ine som chcel povedat - drahi slovenski prispievatelia: mUslimovia su len v Cechach, na Slovensku mame mOslimov !!! Aj ked dufam, ze ich nebude v buducnosti viac. To nie som nacionalista, mam len vlastne skusenosti :((13.5.2016)

Tak tenhle seriál má své osobité kouzlo kterým si mě získal. V celém seriálu se drží perfektně propracovaná dějová linka ve které je nádherně vidět příchod Sue do nové práce a nového města, její zabydlování a postupné seznamování se svým novým týmem do kterého se dostane jen díky schodě nepatrných náhod a jejímu následnému úsilí. Snad jediný seriál co znám ve kterém se podíváte i do světa neslyšících což je velké plus seriálu a jeho základní stavební kámen. V každém dílu se řeší jeden případ a k němu se postupně rozvíjí i základní děj. To vše je zpestřené ještě vztahem mezi Sue a Jackem kteří by spolu moc chtěli být ale nemůžou Nevím co dál říct ale můžu každému doporučit ;)(17.7.2012)

• deadman93

Strašlivá kravina ve které se mají všichni rádi, všichni si rozumí a navzájem si pomáhají. V každém díle chytnou nějakého toho teroristu z dálného východu, řeknou si v dojemné momentce jak moc, že se vlastně mají rádi a potom co pomohou hluchému, slepému, jedno: okému, rukému, nohému dítěti se všichni společně nad latté popřípadě během zpomalovaček a obligátní "díky Sue vyhrajeme zápas" hudbě během hraní "USAfotbalu" zasmějou jak že to vše skončilo krásně...(24.6.2014)

Celkom pozerateľné prípady federálnych agentov, ktorí ale akoby vypadli z televíznej produkcie rokov 50-tych. Kriminálne zápletky sú bohužiaľ pochované pod nánosom neustáleho dokazovania si všetkých zúčastnených ako im na sebe hrozne záleží. Záplava dojemných citových výlevov podfarbená príšernou hudbou skrátka takmer nekončí. Od odpadu to zachránila sympatická hlavná predstaviteľka a už zmienené nápadité prípady. (7.6.2004)(7.6.2004)

• - Představitelka hlavní role Deanne Bray je stejně jako její postava, inspirována skutečnou detektivkou, od narození neslyšící. (korbitch22)