Sue Thomas: Agentka FBI (TV seriál)

• Kanada

Sue Thomas: F.B.Eye

FBI: Prípady Sue Thomasovej

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Kanada / USA, 2002–2005, 41 h 36 min (Minutáž: 43–88 min)

Yuri Yakubiw

Deanne Bray, Yannick Bisson, Rick Peters, Ted Atherton, Enuka Okuma, Polly Shannon, Kathy Maloney, Amy Price-Francis, Andrew Jackson, Roman Podhora, Michael Boisvert, Ron Lea, Stephen Lobo, Greg Bryk, Natalie Brown, Mike Realba, Todd Hofley, Laura Vandervoort, Genelle Williams, Kristina Pesic, David Sparrow, Troy Kotsur, Brenda Campbell, Andrea Lui, Nicholas Carella, Janaya Stephens, Shauna Black, Jonathan Watton, James Thomas, Joe Dinicol, Lori Hallier, Jesse Renfro, Ricardo Betancourt, Shannon Lawson, David Orth, Rosalba Martinni, Rod Wilson, Gema Zamprogna, Carolyn Dunn, Lisa Marcos, Noam Jenkins, K.C. Collins, James Kidnie, Eugene Clark, Joris Jarsky, Sarah Lafleur, Lynne Griffin, Mike Lobel, Ryan Scott Greene, Jodie Dowdall, Salvatore Antonio, Kate Trotter, Dan Lett, Jason Deline, James McGowan, Charles W. Gray, Amanda Detmer, Brandon McGibbon, Alexz Johnson, Richard Fitzpatrick, Richard Howland, Paulino Nunes, Steve Belford, R.D. Reid, Jim Annan, Christopher Russell, Allan Hawco, Jeff Pustil, Jason Jones, Bill Lake, DTeflon, Russell Yuen, Stephen Bogaert, Gord Rand, Frank Moore, Leslie Carlson, Trevor Hayes, Stavroula Logothettis, Gerry Mendicino, Raven Dauda, Martha Reilly, Don Allison, Ryan Jefferson Booth, Keith Knight, Tony Nappo, Robert Mauriell, Philip Craig, Anne Bedian, Tony Munch, Lee Kim, Brian Paul, Dominic Fung, Dylan Trowbridge, Chantal Craig, Lorna Wilson, Michelle Anne Lipper, Chantal Quesnelle, Timothy Burd, Jeff White, Ayumi Iizuka, Michael Copeman, Joel McNichol, Jonathan Whittaker, Markus Parilo, Billy MacLellan, Martin Roach, Alex Karzis, Patrick Stevenson, Kirsten Johnson, Kathleen Duborg, Matt Cooke, Kay Hawtrey, Edie Inksetter, Geoffrey Pounsett, Maria Vacratsis, Tony Craig, Shane Daly, Martin Doyle, Richard Bachynsky Hoover, Marya Delver, Deborah Grover, Johnie Chase, Billy Otis, Maria Ricossa, Rahnuma Panthaky, Nick Baillie, Louis Di Bianco, Juan Carlos Velis, Stewart Arnott, Joseph Scoren, Derek McGrath, Dan Willmott, Michael Cram, Sean Sullivan, Peter James Haworth, Linda Goranson, Michael Brown, Tara Samuel, Kirsten Bishop, Chris Gillett, Dwight McFee, J. Adam Brown, Paul Miller, Tony De Santis, James Cade, Mark Ellis, Teresa Pavlinek, Zoe Doyle, Carolyn Taylor, Merwin Mondesir, Walker Boone, Ardon Bess, Kathy Imrie, Neil Crone, Stephanie Moore, Robert Racki, Conrad Pla, Marcia Bennett, Lance Kinsey
  • medlo

Toto je jeden z najhorších seriálov, ktorý som kedy videl. A to som ich už videl dosť. Ani neviem, pre ktorú skupinu diváka by som ho odporučil. Je príliš nudný, aj keď sa hrá na super akčňák. Ten pokus napasovať doňho nejakú akciu je až smiešny. Nevidel som síce veľa častí, ale tento seriál neodporúčam nikomu.(22.5.2009)

• monolog

Hluchá agentka FBI v akci! K smíchu! Nebo k pláči, jak se to vezme, to podle zhodnocení žblebtů, jakýma se nás snažej krmit. Pilot jsem viděl, tam ji jen přizvali jako znalce k jednomu případu (nebo něco takovýho), ale to co se děje v tom seriálu později je pořádná krávovina k smíchu a to mě můžete citovat. Už jen to, jak mluví. Kdyby byla od dětství (pokud se nepletu v seriálu ohluchla v nějakých čtyřech letech) hluchá, NIKDY by takhle plynně nemluvila, že by to nebylo poznat. NIKDY: Přinejlepším by mluvila jako ten fousatej chlapík, co dělá na ČT znakový zprávy, ten jak huhlá. A to, že by ji pouštěli k nějakým opravdovým případům, a ne jen k nějakýmu možná papírování, to je ještě větší sračka (a to skoro nikdy nebývám sprostej). Podle mě je to ztráta času a to i v poledne nebo o půlnoci nebo kdykoliv jindy. A když si taky přečtete životopis herečky na imdb, zjistíte, že je jen nahluchlá (jen neslyší na pravý ucho a levým poslouchá s naslouchadlem) a ne hluchá jak v seriálu. A to hodně pomůže, aby člověk mluvil normálně. Ale to, co se tu snaží předhazovat mě prostě štve říkejte si tomu třeba předsudky, ale se seriály jako je Beze stopy nebo Zákon a pořádek netuším, jak někdo může natočit takovejhle nerealistickej blábol. To je ještě víc k smíchu, jak ze rtů odezírající husky Diefenbaker ve Směr jih.(25.4.2006)

• Jiří K.

Ano, tipujete správně, osudy drsných naftalínových agentek FBI jak vystřižených z módních časopisů, se stylingem dle posledního trendu, zvládajících umě pět svět.jazyků, na vysokých podpatkách ovládajících pět druhů bojového umění skolících každého nepřítele, střílejích jako mistr sportu, přirozeně oduševnělých, mne nikdy nebraly, o to víc, že podobné slátaniny se často objevují v us-seriálech na TV Nova a Prima. P.S.: nejsem antifeminsta...(21.8.2004)

Hm - ak je to pravda, ze herecka v titulnej ulohe je naozaj hlucha (ked nepouzije nacuvaci pristroj), tak klobuk dole! Je to sympaticka baba, tak jej dam hviezdicku. Aj zato, ze je dost pozeratelne sympaticka :) Druhu dostane Yannick Bisson, ciastocne aj za jeho distingvovany styl, ako ho predviedol aj v "Murdochovi". V tejto ukricanej dobe (vrieskaju reklamy, vrieskaju moderatori, hulaka tu kde-kto, fuj tieto prejavy americkej inteligencie mi idu na nervy) je to sympaticke. Psik dostane tretiu hviezdicku. Mam v opatere podobne zlaticko, tak si nemozem pomoct. No a celkovy dojem - to je dalsia hviezdicka - pravidelne vidim aj vacsie dementy z americkej produkcie, tak preco nie! A pro pos - tiez ma trochu srdi, ze teroristi su vacsinou moslimovia. Amici by sa mali lepsie pozerat do zrkadla, ale ine som chcel povedat - drahi slovenski prispievatelia: mUslimovia su len v Cechach, na Slovensku mame mOslimov !!! Aj ked dufam, ze ich nebude v buducnosti viac. To nie som nacionalista, mam len vlastne skusenosti :((13.5.2016)

• Rousse

2 hvězdy za 1. díl, který by se dal pouštět široké veřejnosti jako instruktážní pořad o neslyšících a jejich asistenčních psech a kompenzačních pomůckách - odezírání fakt není prdel (zkuste si jen tak podle zraku rozlišit vyslovení např. hlásek H a G:-)... Ale vzhledem k tomu, že v záhlaví tohoto seriálu je krimi/ drama a ne "úvod do surdopedie", tak to nesplňuje ani omylem - díly, kdy už byli agenti "v akci" mi přišly děsně šitózní... takže bohužel.(6.1.2008)

• - Představitelka hlavní role Deanne Bray je stejně jako její postava, inspirována skutečnou detektivkou, od narození neslyšící. (korbitch22)