Sue Thomas: Agentka FBI (TV seriál)

• Kanada

Sue Thomas: F.B.Eye

FBI: Prípady Sue Thomasovej

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Kanada / USA, 2002–2005, 41 h 36 min (Minutáž: 43–88 min)

Yuri Yakubiw

Deanne Bray, Yannick Bisson, Rick Peters, Ted Atherton, Enuka Okuma, Polly Shannon, Kathy Maloney, Amy Price-Francis, Andrew Jackson, Roman Podhora, Michael Boisvert, Ron Lea, Stephen Lobo, Greg Bryk, Natalie Brown, Mike Realba, Todd Hofley, Laura Vandervoort, Genelle Williams, Kristina Pesic, David Sparrow, Troy Kotsur, Brenda Campbell, Andrea Lui, Nicholas Carella, Janaya Stephens, Shauna Black, Jonathan Watton, James Thomas, Joe Dinicol, Lori Hallier, Jesse Renfro, Ricardo Betancourt, Shannon Lawson, David Orth, Rosalba Martinni, Rod Wilson, Gema Zamprogna, Carolyn Dunn, Lisa Marcos, Noam Jenkins, K.C. Collins, James Kidnie, Eugene Clark, Joris Jarsky, Sarah Lafleur, Lynne Griffin, Mike Lobel, Ryan Scott Greene, Jodie Dowdall, Salvatore Antonio, Kate Trotter, Dan Lett, Jason Deline, James McGowan, Charles W. Gray, Amanda Detmer, Brandon McGibbon, Alexz Johnson, Richard Fitzpatrick, Richard Howland, Paulino Nunes, Steve Belford, R.D. Reid, Jim Annan, Christopher Russell, Allan Hawco, Jeff Pustil, Jason Jones, Bill Lake, DTeflon, Russell Yuen, Stephen Bogaert, Gord Rand, Frank Moore, Leslie Carlson, Trevor Hayes, Stavroula Logothettis, Gerry Mendicino, Raven Dauda, Martha Reilly, Don Allison, Ryan Jefferson Booth, Keith Knight, Tony Nappo, Robert Mauriell, Philip Craig, Anne Bedian, Tony Munch, Lee Kim, Brian Paul, Dominic Fung, Dylan Trowbridge, Chantal Craig, Lorna Wilson, Michelle Anne Lipper, Chantal Quesnelle, Timothy Burd, Jeff White, Ayumi Iizuka, Michael Copeman, Joel McNichol, Jonathan Whittaker, Markus Parilo, Billy MacLellan, Martin Roach, Alex Karzis, Patrick Stevenson, Kirsten Johnson, Kathleen Duborg, Matt Cooke, Kay Hawtrey, Edie Inksetter, Geoffrey Pounsett, Maria Vacratsis, Tony Craig, Shane Daly, Martin Doyle, Richard Bachynsky Hoover, Marya Delver, Deborah Grover, Johnie Chase, Billy Otis, Maria Ricossa, Rahnuma Panthaky, Nick Baillie, Louis Di Bianco, Juan Carlos Velis, Stewart Arnott, Joseph Scoren, Derek McGrath, Dan Willmott, Michael Cram, Sean Sullivan, Peter James Haworth, Linda Goranson, Michael Brown, Tara Samuel, Kirsten Bishop, Chris Gillett, Dwight McFee, J. Adam Brown, Paul Miller, Tony De Santis, James Cade, Mark Ellis, Teresa Pavlinek, Zoe Doyle, Carolyn Taylor, Merwin Mondesir, Walker Boone, Ardon Bess, Kathy Imrie, Neil Crone, Stephanie Moore, Robert Racki, Conrad Pla, Marcia Bennett, Lance Kinsey, Ho Chow, Doug MacLeod, Oliver Dennis

Nádherná ideologická " masírka ", kam se hrabe Major Zeman, ty úžasné prostřihy na národní památníky a podobně... představme si, že by se co 5 minut v nějaké britské, německé nebo české řadě kriminálních případů stále dokola objevovaly symboly státu, když si představím, že bych v Profesionálech viděl za hodinu 10 krát Tower bridge ...a tak podobně, taky mě vadí, jak dramaturg hraje na city, chápu ho, ale nesouhlasím. Otázkou je, jak k tomu přistupují lidé neslyšící. Jistě, že to "připomíná" slyšícím, jak je jiný a náročnější svět těch, co neslyší. Jen nevím, jestli to není zneužití, podobné by to bylo, myslím obecně, s jakoukoliv tělesně nebo mentální poruchou/postižením, ale zas je to milé, i když to USA velikáštví je "až moc"/ krom toho jsem se už dávno chtěl naučit alespoň několik základních posunků ve znakové řeči(4.7.2014)

Celkom pozerateľné prípady federálnych agentov, ktorí ale akoby vypadli z televíznej produkcie rokov 50-tych. Kriminálne zápletky sú bohužiaľ pochované pod nánosom neustáleho dokazovania si všetkých zúčastnených ako im na sebe hrozne záleží. Záplava dojemných citových výlevov podfarbená príšernou hudbou skrátka takmer nekončí. Od odpadu to zachránila sympatická hlavná predstaviteľka a už zmienené nápadité prípady. (7.6.2004)(7.6.2004)

• Jiří K.

Ano, tipujete správně, osudy drsných naftalínových agentek FBI jak vystřižených z módních časopisů, se stylingem dle posledního trendu, zvládajících umě pět svět.jazyků, na vysokých podpatkách ovládajících pět druhů bojového umění skolících každého nepřítele, střílejích jako mistr sportu, přirozeně oduševnělých, mne nikdy nebraly, o to víc, že podobné slátaniny se často objevují v us-seriálech na TV Nova a Prima. P.S.: nejsem antifeminsta...(21.8.2004)

• blazir1

Neuvěřitelně hloupý, dětinsky naivní a předvídatelný seriál, kde vítězi dobro, bůh a vláda USA nad vším zlem tak zkratkovitě a učebnicově až je člověku z toho šoufl. Neustále otravné prostřihy na US vlajky/památky to ještě násobí. Neskutečná mediální masáž v duchu moderního dobroserstvi a správných kulturních a búhvíjakých ještě hodnot. Donedávna jsem byl přesvědčen že nejblbější seriál je Texas Ranger. Není. Z něho jen čišel bezbřehý amatérismus, tohle je dokonalá demagogická propracovanost. Dobré komentáře: hribisko BASE , choze, Gemini(16.6.2019)

Hm - ak je to pravda, ze herecka v titulnej ulohe je naozaj hlucha (ked nepouzije nacuvaci pristroj), tak klobuk dole! Je to sympaticka baba, tak jej dam hviezdicku. Aj zato, ze je dost pozeratelne sympaticka :) Druhu dostane Yannick Bisson, ciastocne aj za jeho distingvovany styl, ako ho predviedol aj v "Murdochovi". V tejto ukricanej dobe (vrieskaju reklamy, vrieskaju moderatori, hulaka tu kde-kto, fuj tieto prejavy americkej inteligencie mi idu na nervy) je to sympaticke. Psik dostane tretiu hviezdicku. Mam v opatere podobne zlaticko, tak si nemozem pomoct. No a celkovy dojem - to je dalsia hviezdicka - pravidelne vidim aj vacsie dementy z americkej produkcie, tak preco nie! A pro pos - tiez ma trochu srdi, ze teroristi su vacsinou moslimovia. Amici by sa mali lepsie pozerat do zrkadla, ale ine som chcel povedat - drahi slovenski prispievatelia: mUslimovia su len v Cechach, na Slovensku mame mOslimov !!! Aj ked dufam, ze ich nebude v buducnosti viac. To nie som nacionalista, mam len vlastne skusenosti :((13.5.2016)

• - Představitelka hlavní role Deanne Bray je stejně jako její postava, inspirována skutečnou detektivkou, od narození neslyšící. (korbitch22)