Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

tere.z

Big Bang zraje. První série průměrná, ale od druhé valí naplno. Už se vám stalo, že jste museli kvůli záchvatu smíchu zastavit přehrávač? ()

Tereza666

Hned po pilotním díle se u mě dostavil takovej velkej třesk, že sem ho teda sakra dlouho rozdejchávala! ..za 1. řadu ***** .. Po schlédnutí druhé řady se přidávám k šílencům typu, denodenně si pustit alespoň jeden díl, pořídit si všechny dostupné trička, mikina, popřípadě jiné části oblečení, postavičky, autogramy ... 2.řada ***** BAZINGA ! 3.řada ***** ()

ravalah

Kdyz jsem videl polovinu prvniho dilu, prislo mi to trapne. Zrejme jsem nemel naladu. Dneska hltam dil za dilem. A je pravda, ze pritelkyne, ktera zrovna nerozumi scifi, komiksum a podobnym tematum, ktere ja chytam docela dobre, se casto ztrati a vtip nepochopi. Cili ano, o nekterych lidech se tak da rict, ze vtipy nepochopi. Jinak krasny vtipny scenar. V kazdem dile je neco, u ceho se zasmeju hodne. ()

sochy.zirafka

Kvalita klesá po hyperbolické dráze grafu funkce y rovná se x na mínus dvě k v prvém kvadrantu, kde k je libovolné přirozené číslo a nezávisle proměnná x představuje všechna celá čísla kromě nuly. ()

0lie

BAZINGA!!! Sheldon rulezz!!! bezesporu super úžasná zábava pro kterou musíte mít jisté vědění v oblasti komixů, sci-fi žánrů a kvantové fyziky:D v dabingu nesledovat 50% úspěchu Sheldona rozebrat vaše bránice je v jeho stylu vyjadřovaní, které nedokáže nikdo napodobit!!! ()

sskrblik

Spolu s How I Met Your Mother vytvořil pro mnoho lidí The Big Bang Theory seriálový kult dnešní doby. Odsuzovat seriály předtím než je člověk shlédne nebo po jednom díle je nesmysl. U How I Met jsem se marně pokoušel oblíbit si seriál. Navrch má u mě rozhodně Big Bang. Řekl bych, že každý seriál má nějakou tu svou postavu, která je hvězdou celého seriálu. Stejně tak jako South Park má Cartmana, Simpsonovi mají Homera a Futurama má Bendera tak má Big Bang jednoznačnou hvězdu jménem Sheldon. Jeho intelektuální řeči mi většinou nevadí a jako charekter je opravdu výborný a jedinečný. Jim Parsons z něj vytvořil legendární postavu! Dále je tu maminčin mazánek Howard s jeho nemístnými poznámkami, nesmělý Raj, krásná Penny a vcelku normální Leonard. Seriál má zajímavé nápady, dobré vtipy a líbí se mi odkazy na komixy a scifi (myslím, že když zná člověk aspoň trochu o čem se baví, tak je seriál a parodie v něm ještě zajímavější!) . Otázkou zůstává jestli je to jeden z nejlepších seriálů?! Pro mě určitě ne. Chybí mi tu např. hudba, ale těžko říct zda-li by to nezkazilo tu geek / nerdovskou atmosféru. Nicméně je to hodně dobrej seriál a tak trochu návykovej :-)... EDIT: třetí série začala v půlce pokulhávat, jsem zvědavý jak dopadne celá čtvrtá série. A mimochodem gratulace k Zlatému Glóbu pro Jima!!! ()

shantim

Příběhy jsou tak trochu nedotažené a bez jasné pointy. Stále opakované "chytrosti" po jednom až dvou dílech už unavují a nudí. 68% hvězdiček ()

JayD

Big Bang - skvělej "intelektuální" seriál o intoších toho největšího kalibru. Sheldon u mě jednoznačně vede, protože žeru jeho naprostej nezájem o svět a lidi kolem něj, kteří jsou pro něj jen nevyhnutelnou součástí jeho bytí, kterou si pomocí mnohdy naprosto absurdních pravidel uzpůsobuje k obrazu svému. Naopak bez Penny, i když chápu, že zde funguje jako kontrast, bych se uměl obejít. Nejsem sexista (čti: jsem), ale blbejch blondýn už tady bylo až moc. ()

Krysa SPK

Berte mé hodnocení jako zcela subjektivní. Uznávám, že se to někomu může líbit. Uznávám, že někdo se u toho může za břicho popadat. Já ale nejsem ten případ. ()

mab

Seriál mne celkem baví, ale svým způsobem je stereotypní, některé díly vynikající, ale mohli to vypointovat ještě o fous víc/dál, například díl Jak Penny dostane třetí Strike a nenechá si to líbit. Čtvrtá série už hodně upadá, následující série už tragédie vařící z vody a pro nedostatek podnětů recyklující oblíbené metody natahování děje typu každý musí být zpárován, řeší se svatba, jen čekám ve které sérii na mne vykoukne potomek nejméně jednoho z párů, ale jinak lepší 3*, spíš 3,5 hvězdičky - dobrý seriál. ()

Master19

Už jsem se obával, že nemůže vzniknout nový seriál, na který by se dalo koukat znovu a znovu a znovu. Ale jo! MŮŽE! ()

chubaka

Velice originální a nápaditý seriál, který si mě získal během pár dílů a už nepustil. Všichni jsou zde skvělí, až na jednu Výjimku, a tou je fantastický Jim Parsons. Navíc člověk se nejen výborně pobaví, ale něco se i dozví z Fyziky :D ()

H.Gordon

Nestává se mi to často, aby se mi hned od prvního dílu zalíbil seriál nad rok 2005. U big bang theory se mi to povedlo. Je neuvěřitelně vtipný a vztah mezi všemi kamarády je opravdu opravdový. Sheldon je výjímečný a Leonard se mi velmi líbí. Všichni do jednoho mají neuvěřitelné zájmy. No, prostě není díl, který by mě nebavil..prozatím ()

Sany33

BAZINGAAA! Jednoducho geniálne. Diametrálna odlišnosť a prepracovanosť do najmenších detailov pre každý charakter je dôvodom prečo vznikajú neustále konflikty, ktoré sú to najlepšie čo môže dejová línia ponúknuť. Mne osobne seriál veľmi prirástol k srdcu pretože som sa v ňom celkom našiel a práve také seriály mňa bavia, teda také v ktorých sa dokážem nájsť a predstavovať si ako sám prežívam daný príbeh... a že tento príbeh je dosť funny :-D 89% ()

philip.j.fry

Naprosto geniální,ale geniální seriál ze života geeků.Už úvodní znělka ve mně vzbuzuje potěšení a radost že znova nakouknu do jednoho bytu.Nejoblíbenější postava je Šeldn,jelikož jeho hlášky a postoje zaručují,že se drtivá většina diváků nudit rozhodně nebude.Nejneoblíbenější postava je Howard,jehož perverznost tady hodně škodí.Penny a Šeldn jsou určitě nejvtipnější postavy seriálu.Sice to není seriál nejlepší z nejlepších,zábava je ale zaručena. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění