Domek z karet

• Česko Dům z karet (více)
USA, (2013–2018), 63 h 6 min (Minutáž: 42–60 min)

Tvůrci:

Beau Willimon

Předloha:

Michael Dobbs (kniha)

Hudba:

Jeff Beal

Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly, Rachel Brosnahan, Mahershala Ali, Nathan Darrow, Michel Gill, Reg E. Cathey, Sebastian Arcelus, Kate Mara (více)

Série(6) / Epizody(73)

Francis Underwood (Kevin Spacey) vás vezme na dlouhou cestu, během níž si vybírá svou pomstu na těch, kteří ho zradili – včetně členů jeho vlastní vlády i prezidenta Spojených států osobně. Elegantní, prohnaný, metodické a zlý Frank Underwood spolu se svojí manipulativní manželkou Clair (Robin Wright) berou Washington útokem. Příčku po příčce stoupají po hierarchickém žebříku, aby dosáhli toho, po čem tak zoufale touží – po moci. (AXN)

Recenze uživatele mourek10100 k tomuto seriálu (14)

39. kapitola (2015) (S03E13)

Ta pasáž s Rachel a Dougem mě štvala.. ()

40. kapitola (2016) (S04E01)

Takový akorát start. Jsem rád, že je Lucas zpět, jsem zvědavej, do čeho se dostane tentokrát :D Škoda, že se nevrátí Kate Mara. Jestli Frank vyhraje volby (je to přece Frank Underwood), tak Dunbar asi nečeká růžová budoucnost a Claire po jeho násilnických vidinách zřejmě také ne. ()

41. kapitola (2016) (S04E02)

Francis opět rozplétá své sítě. To jsem fakt zvědav, jak to mezi Underwoodovými dopadne. Z vedlejších postav mě asi nejvíce zajímá Jackie a její "milenec." ()

42. kapitola (2016) (S04E03)

Už se to pěkně rozjíždí. Závěr je herecký koncert Kevina Spaceyho, ještě nás čekaj velké věci. Bude vraždit? :D ()

43. kapitola (2016) (S04E04)

Naprosá pecka! Nejdřív jsem si říkal, co to má bejt ta odlehčená linka s Meechumovým obtiskem ruky, jelikož mi to tam trošku nesedělo, ale posléze už mi vše bylo jasné a opravdu vymysleli patřičně emotivní odchod. Že umře Underwood asi nikdo nevěří, když oznámili pátou sérii, ale bude ještě zajímavé, jak a jestli vůbec se vrátí do úřadu. Ale asi by to mělo pomoct v kampani. Lucasovo důvody jsou naprosto pochopitelné, jsem rád, že postavu nenechali shnít v díře a ještě ho obsadili. ()

44. kapitola (2016) (S04E05)

No tak Franku, vzbuď se už. Co to ten vice dělá? :D Claire si ho omotala kolem prstu, i jsem i věřil, že ho snad balí :D Remyho chci vidět dál a přeju mu to s Jackie, ale nevim co si myslet o Tuskovi. ()

45. kapitola (2016) (S04E06)

Tak to byl luxus. Jak píše Kevspa, Underwoodovi jsou zpět a bude to ještě velký. ()

46. kapitola (2016) (S04E07)

Joel jako Conway se tam objevil z čista jasna (ačkoliv jsem věděl, že bude v téhle sérii) a přijde mi strašně mladej na prezidenta, ale 40 mu asi bude no. No, Underwoodovi ho neskutečně smetou, ani bych se nedivil, kdyby vyvraždili celou jeho rodinu. Frank je schopen všeho. ()

47. kapitola (2016) (S04E08)

Pořád pecka, která ani chvilku nenudí. Jsem zvědav, jestli budou řešit Zoey více, byla to nejlepší postava. ()

48. kapitola (2016) (S04E09)

Ta sešlost těch dvou jak si tam hráli hru, to mě teda fakt dostalo :D A nejvíc hláška Conwaye, když se Frank dávil : "Tenhle trik k prezidentství mi nevyšel" :D ()

49. kapitola (2016) (S04E10)

Tenhle seriál prostě nemá obdoby a ten závěrečný akt byl prostě epesní! ()

50. kapitola (2016) (S04E11)

"You´re motherfucker, mr. prezident" :D A ten Hammerschmidtův Spotlight Frankovi pěkně zatopí. ()

51. kapitola (2016) (S04E12)

Tak kdo to tedy vyhraje? Frank má vždycky nějaký plán, takže má jistě pohlídané i nyní. O čem bude ale pátá série, pokud bude Frank pořád prezidentem? ()

52. kapitola (2016) (S04E13)

Ten Frankův pohled, když agent říká, že je možnost, že je FBI dopadne živé a poslední záběr k nezaplacení. ()

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

09.03.2023

Kevin Spacey dluží desítky milionů dolarů

Kevin Spacey dluží desítky milionů dolarů

07.08.2022

Dříve jeden z nejváženějších herců v Hollywoodu, dnes chodící černá kaňka, která se v prestižním filmovém či televizním projektu možná už nikdy neobjeví. Kevina Spaceyho v roce 2017 alespoň patnáct… (více)

Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů

Kevin Spacey musí zaplatit 31 milionů

24.11.2021

Filmové servery obletěla čerstvě zpráva, že herci Kevinovi Spaceymu (Americká krása) bylo v loňském roce nezávislým arbitrem přikázáno zaplatit produkční společnosti zodpovědné za tvorbu seriálu Dům… (více)

David Fincher prodlužuje spolupráci s Netflixem

David Fincher prodlužuje spolupráci s Netflixem