Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Režie:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (více)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (více)

Série(8) / Epizody(153)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

anicca

Veľmi vtipná vecička. SKvelý komik Andy Samberg v hlavnej úlohe ako Jake Peralta, budete sa smiať od začiatku až do konca. Z vedľajších postáv za ním žiadna nezaostáva, neskutočné a neuveriteľné zápletky nasledujú jedna za druhou a vy sa budete baviť od začiatku až do konca. Jediné čo by som vytkla je podľa mňa nulová chémia medzi Jakeom a Amy, tu to zjavne neprebehlo. Ale v komediálnom seriály sa to dá odpustiť ()

schdrak odpad!

Taká zábava pre slaboduchých podfarbená propagandou multikulti a gender ideológií a samozrejme protiTrumpovskou mániou v USA. Samozrejme mladý židovský chlapec hlavný hrdina, teplý černoch ako šéf, popritom drsná policajtka a seržant ďalší černoch. Za blbcov sú tu dvaja starší belosi... Keď chcete vypnúť tak fakt vypnite mozog a potom sa to dá inak škoda času. Ak máte radi trápnosti a úplne naivné paródie možno vás zaujme. ()

padlar

Pár dílů mi to trvalo, ale nakonec jsem si tento seriál docela oblíbil. Správným směrem ulítlý sitcom s vynikajícím mixem svérázných postaviček. K tomu místy až absurdní situace a to celé v prostředí policejní služebny. Tomu prostě nejde odolat. ()

Foglis

Andy Samberg one man show perfektní. Přicmrdávající postavy taky dobrý. Hledal jsem náhradu za Big Bang a How I Met Your Mother a tohle je dobrý. ()

user1982

seriál je to dobrý, ale jedine v ENG jazyku. CZ sa proste nedá počúvať. Nie je časť kde by nebolo niečo zle preložené (viem to, nakoľko som videl najskôr ENG verziu). už len názov brooklyn nine-nine (brooklyn devadesát devet). ()

To_byn

Jeden z mála seriálů, u kterých se v každé epizodě srdečně zasměju. Děj a postavy dost tuctové a jednoduché, ale čistě pro pobavení je to velice dobré. ()

Petrval

Šílená a velice vtipná komedie o detektivech z okrsku 9-9 Od úvodní scénky po konec se budete potrhávat smíchy.A. Samberg i ostatní herci odvádí suprovou komediální práci . Velice dobře sepsané gagy a vytvořené postavy jse které jse Vám vryjí navždy do paměti. Poslouchejte v originále, protože český dabing je to nejhorší co jsem kdy slyšel. Za mně. 5*. ()

mad.dog

Ultra korektní, progresivní, woke komediální seriál, který na 1 dobrý vtip nasází 10 špatných nebo tak dovysvětlujích, aby se náhodou nestalo, že by se někdo mohl urazit, že absolutně ztrácí na vtipnosti. Z postav bych vypíchl Holta, který jediný má napsané vtipy s geniálním tahem na branku. Nejhorší je naopak hlavní postava a Terry. ()

micek

Nebýt tam postava Andyho Samberga, tak seriál nemá více méně chybu. Jeho postava je otravná a hloupá a kazí jinak celkem odpočinkový seriál. ()

Debreno

Nie je to zlé, nie je to nudné. Avšak to časté, preafektované kričanie začne byť časom otravné. Niektoré "gagy" sú podarené, avšak niekedy príde "hláška", pri ktorej sa chytáte za hlavu a ak vás niekto pristihne v tom momente, že niečo také pozeráte, prepínate rýchlejšie akoby vás pristihli pri pornofilme. Výhodou je, že pokiaľ ste sami doma, Brooklyn je nenáročná kulisa k vareniu a podobne. Aj keď na vašom mieste by som si radšej pustil nejaký kvalitný podcast. ()

MatoPalkes

Tvorca Michael Schur vždy potrebuje jednu sériu aby seriál nabral tie správne obrátky (Office, Parks and rec). Od druhej série super jazda, Andy Samberg je môj obľúbenec už od objavenia kapely Lonely Island a táto úloha mu sadla. Ostatné postavy tiež super, najmä kapitán Holt, po čase mi začala dosť vadiť Gina. ()

kafe.srkal

Přiznám se, že jsem z počátku byla skeptická k sitcomu z policejního prostředí, které pro mě většinou není nějak přitažlivé. Tento názor byl ale hned v několika prvních epizodách roztrhán a Brooklyn 99 si získal speciální místo v mém srdíčku. Vtipné zápletky jsou doplněny komplexními charaktery, které nejde nemilovat. Právě postavy mě na seriálu baví nejvíc. Ani jedna z nich není ultra kladná, všichni mají vyrovnanou směsici pozitivních a negativních vlastností. Oceňuji také, že seriál neobaluje policejní prostředí do cukru a nesnaží se ho propagovat. Právě naopak je do vtipů často schovaná kritika systému a lidí samotných. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse