Reklama

Reklama

Černý anděl

(seriál)
  • USA Dark Angel
USA, (2000–2002), 31 h 10 min (Minutáž: 43–86 min)

Hudba:

Joel McNeely

Hrají:

Jessica Alba, Michael Weatherly, Richard Gunn, J.C. MacKenzie, Valarie Rae Miller, John Savage, Jensen Ackles, Alimi Ballard, Martin Cummins, Kevin Durand (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(42)

Obsahy(1)

Geneticky vytvořené mladé ženě se podařilo utéct z vojenské laboratoře a okamžitě splynout se světem lidí. Pracuje jako oni a dokonce poznává lásku. Snaží se však najít prototypy lidí jako je ona.... (oficiální text distributora)

Recenze (50)

Heroine odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je hodně filmů, které jsou pouze pro zvyšování sebevědomí pánům (jakýkoli James Bond, téměř cokoli se Schwarzeneggerem, atd.), a je jich i hodně pro zvyšování sebevědomí dámám (tuším že letošní Zkrat nebude výjimka). Tenhle seriál rozhodně patří do té druhé kategorie. Je to ale ryzí béčko se vším všudy, ať už je to pekelný scénář, pokulhávající logika, směšné postavy, příšerné kostýmy, debilní dialogy, pitomý příběh... Je to zkrátka fakt hrůza. Jessica Alba hraje fakt slabě, sexy je asi jako dvanáctiletá chudinka s IQ asi jako brokolice, a k tomu mi připadá strašně ošklivá v obličeji. Ale dobře, dokážu si představit že to leckterý nedospělý chlapec neprokoukne... Že ale nikomu nepřijde už jenom celý ten nápad úplně debilní? Supersexy kočka, silnější než Pipi Dlouhá Punčocha, která skáče po hlavě ze střechy, nosí opnutý leginy a krátký tričko, v noci nikdy nespí ale jezdí na motorce, umí všechny bojový sporty, nikdo jí v ničem nepřemůže, a k tomu je tak NEODOLATELNĚ KRÁSNÁ?!? No sory, ale mě to zní jako totální ptákovina! ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Geneticky vyšlechtěné Jessice Alba to neskutečně sekne v jakékoliv poloze jejího omezeného hereckého rejstříku (ovšem postupně se do role vpravuje a topornost mizí). Opravdu se vyplatí koukat i jenom kvůli ní. Jinak se jedná o slušné (podvyživené) akční sci-fi z postkatastrofické budoucnosti (vypadající jako devadesátková "slumová" současnost, kromě špinavého Seattlu se jinam víceméně nepodíváme), které se povětšinou i svými epizodními zápletkami nějak točí kolem hlavního příběhu uprchlé / hledané supervojandy, snažící se žít normální "mladický" život s kámoši v doručovací cykloslužbě. Jako OK, ale v dnešní seriálové době už nemá moc co nabídnout. [Zkouknuta 1. série a nebudu pokračovat.] ()

Reklama

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Vízia blízkej pochmúrnej budúcnosti je fajn len škoda kvalitatívnej nevyváženosti seriálu. Zatiaľ čo prvá séria si až do konca drží stabilne slušnú úroveň, druhá začina veľmi pozvoľna variáciou na Mutanta X a aj napriek neskoršiemu výraznému zlepšeniu kvalít začiatkov bohužiaľ nedosahuje. A ako to už tradične býva, zrušenie prišlo v čase, keď to začalo byť naozaj zaujímavé. Ale na to sme si už pri Foxe zvykli. Inak životná rola Jessicy Alby, ktorá možno hereckých kvalít veľa nepobrala ale práve v Dark Angelovi ukazuje, že jej kariéra ponúka aj svetlé výnimky. 70% ()

CBD 

všechny recenze uživatele

Nemohu nabídnout objektivní hodnocení, protože to u srdečních záležitostí dost dobře nejde. První série skvělá, druhá bohužel už jen místy. Atmosféra všudypřítomného útlaku, bezradnost hrdinů i nenaplněné vztahy je to, co tenhle seriál pohání a snad je jen dobře, že namísto toho, aby mu nedošel dech, byl zrušen a hezky (ne)dokončen. ()

RedRose 

všechny recenze uživatele

Jessica Alba by opravdu mela na svuj design vlastnit zbrojni pas!! Serial jako takovy je ale dost nevyvazeny... Prvni serie je misty az na 4 hvezdy ale zato ta druha by nekterymi dily klesla az k odpadu... Naopak samotny zaver, kdy proti sobe stoji dve barikady, je naopak namet pro vcelku slusnou treti serii, ktera by to mohla cele "nejak" uzavrit, ale bohuzel k ni nikdy nedoslo coz je myslim skoda protoze jsou i mnohem horsi a presto delsi serialy... Celkove hodnoceni je tedy na nejakych 50%... ()

Galerie (84)

Zajímavosti (15)

  • Během natáčení druhé série si hostující hvězda Amy Dumas zranila krk, když ji kaskadérka špatně držela při triku „Litacanrana“ a spadla hlavou na zem. (TomikZlesa)
  • V tomto seriálu se Jessica Alba seznámila s Michaelem Weatherlyem, se kterým byla později zasnoubená. (Ozo)
  • Max je X5-452, Tinga X5-656, Brin X5-734 a Ben X5-493. Maxino dvojče Sam je X5-453. Alec, Benovo dvojče, je X5-494. (TomikZlesa)

Související novinky

Pilná včelka Cameron

Pilná včelka Cameron

27.12.2006

Nepočítajíc dokumentární štěky a televizní produkce typu Černý anděl, James Cameron toho za poslední dekádu moc nevyprodukoval. Ono je pravda, že po oscarovém kombajnu typu Titanic ani nebylo kam… (více)

Reklama

Reklama