Černý anděl

• USA Dark Angel
USA, (2000–2002), 31 h 10 min (Minutáž: 43–86 min)

Hudba:

Joel McNeely

Jessica Alba, Michael Weatherly, Richard Gunn, J.C. MacKenzie, Valarie Rae Miller, John Savage, Jensen Ackles, Alimi Ballard, Martin Cummins, Kevin Durand (více)

Série(2) / Epizody(42)

Geneticky vytvořené mladé ženě se podařilo utéct z vojenské laboratoře a okamžitě splynout se světem lidí. Pracuje jako oni a dokonce poznává lásku. Snaží se však najít prototypy lidí jako je ona.... (oficiální text distributora)

DandaPiper

Tak toto asi vážně ani ne-e. Jessica Alba není moje oblíbená herečka a ani se mi něják zvlášt´ nelíbí, ale tady, protože samozřejme jsou to její začátky, tak tu vypadá jaksi prapodivně, jakoby šmrnclá nějákým cigánem plus její vychrtlá a dosti děsivá postava mi nedovolí udržet se u obrazovky na déle než pět minut. I tak sem zvládl celou první sérii a stačilo. Druhá je prý ještě daleko daleko horší. ()

Katy19

Mé první a osudové setkání s Jensenem. Dobře natočený a atraktivní seriál. Jessice jsem hodně záviděla... ()

QuarkCZ

Tenhle seriál mě natolik zaujal, že jsem si objednal originální DVDčka z Ameriky :) Rozhodně ale sledovat v originále (to co běží v TV je o ničem). Takže originál a dokonalý zážitek je na světě... :) ()

numan

Jessica Alba je taková rošomilá feneška s velikejma vošiškama, ale série to není špatná. Mnohem lepší by ovšem byla, kdyby Max hrála jiná herečka a hlavně kdyby k tomu byla úplně jiná muzika. Ovšem faktem je, že se ten oprudentní rnb/hipec do postkatastrofické špíny po Impulsu hodí. Díl postavený na Sibeliově klasice "Valse Triste" pak funguje jako učiněný balzám na duši. ()

zemelu

Dalo se na to koukat. škoda, že to tehdy televize nasadila pozdě v noci. Nápad, prostředí a herci dost dobrý, ale někdy nelogické a až moc. Druhá řada poškodila i tu první. Jako celek to pak vyzní jako průměr. ()

Tomulka

je to spíše seriál na dvě hvězdy jelikož hlavně scénář nic moc. Moc roztahané a když už to začínalo býti zajimavé tak zvolnili. Dávám tři hvězdy za Jessicu Albu. ()

deedulka

Celkem sympatický akční sci-fi seriál s krásnou Jessicou Albou. Hlavní hrdinka je geneticky upravený bojovník s kočičími geny, hájící práva ostatních výtvorů z vojenské laboratoře. V boji jí pomáhá muž ze sdružení Svobodný pohled, který hájí práva lidí ve společnosti. S druhou sérií už to trochu upadalo, ale stejně je děj napínavý a akční scény skvěle propracované. K tomu je přidána kapka romantiky a hora vtipu. :) ()

Pilná včelka Cameron

Pilná včelka Cameron

27.12.2006

Nepočítajíc dokumentární štěky a televizní produkce typu Černý anděl, James Cameron toho za poslední dekádu moc nevyprodukoval. Ono je pravda, že po oscarovém kombajnu typu Titanic ani nebylo kam… (více)