Medicopter 117

• Německo Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (více)
Německo / Rakousko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

Série(7) / Epizody(82)

avril4234

Donedávna môj najobľúbenejší seriál -dokonca záľuba. Epizódy sú úplne skvelé, napínavé, plné emócií, dokonca aj vtipné. Herci už možno nepôsobia tak sympaticky (na pár výnimiek), ale ich rola a charaktery sú úchvatné. Veľkým plusom pre tento seriál je aj fakt, že postavy niekedy aj umierajú -dokonca aj tie hlavné. Misie záchranárov sú nabité napätím a emóciami, čo mi presne sadá na môj vkus a vyráža mi dych, keď vidím, ako riskujú svoje životy kvôli pacientom a neustále sami padnú do nešťastia, či dokonca umrú, takže často vyroním aj slzy. Ale napriek tomu, zápory tohto seriálu sa proste nedajú prehliadnuť, i keď mne osobne neprekážajú. Napr. keď nastane výbuch tesne vedľa vrtuľníka, ostane nepoškodený. To je len jeden z mála záporov, ktoré mi však úprimne ani nevadia, ale zdajú sa mi hlúpe. Čo sa týka postáv, najsympatickejší mi je jednoznačne pilot Thomas Wächter, toho úplne milujem a stal sa ďalším dôvodom, prečo zbožňujem tento seriál :D No a sám vrtuľník, najkrajší, aký som videla -absolútna nádhera, bez ktorej by tento seriál ani nemohol byť taký úžasný :) ()

Plechpetr

Kdykoliv si vzpomenu na všechny ty všední, promarozené dny, kdy jsme byl malý a ležel na gauči s 39 horečkama, vzpomenu si na odpolední trháky typu Kobra 11. Ano, a tohle je přesně ten seriál co následoval. Za mě pár dílů v životě neuškodí, ale nikdy víc. ()

Kessler

Mám dva důvody: letecké scény (to jsou 2*) a už jenom ten nápad tvůrců, aby letecká záchranná služba řešila pomalu kriminální případy (půl*) a hudbu (taky půl*). ()

jaime

Dávám jednu hvězdičku... sice zachrání vždy všechny stejně jako Doktor z hor.. ale narozdíl od něj je tu občas i trocha akce a je to dle mého o trošku líp udělané. ()

Alexandre

V rámci německých seriálů rozhodně jeden z těch lepších. Pro mě osobně je to seriál mého dětství. Jednou jsem v televizi zkouknul první díl a pak jsem se neubránil sledování dalších dílů. Postavy se mi silně vryly do paměti a některé jejich záchranné akce taky. Některý díl je nudný, jiný lepší, další zas perfektně vygradovaný - nicméně i tak se to pro mě stalo nezapomenutelnou klasikou. ()

kikikrikri

Zase a jak jinak. Jako malá jsem se na to dívala s tátou. Mj, táta je záchranář :D To prostě nejde dát špatný hodnocení, i přes špatný metody záchran, debilní nehody a žádný herectví. Podobnost jednotlivích dílů řešit nebudu. Před pěti lety bych dala asi 5 *. Teď aspoň za 3. ()

LucyD

Zase doba, kdy jsem byla dítě a milovala tenhle seriál v oné době víc než cokoli jiného. Správné načasování, kdy mi mohli vtloukat do hlavy nesmysly a já je brala a dodnes nedostala ven. ()

Brusinka

Byly doby, kdy jsem byla ochotná udělat cokoliv, abych neminula byť jen jediný díl a svými znalostmi z oboru letového provozu jsem ohromovala spolužáky. Teď si teprve uvědomuji, jak je to hloupé a německy trapné. Zápletky jsou praštěné, dialogy neuvěřitelně připitomnělé a herecké výkony mizerné. Ta jedna hvězdička je za ten krásný červeno-žlutý vrtulník, jehož model mi stále visí nad postelí a já pořád nemám to srdce ho sundat. ()

Marecko

Někdo potřebuje zachránit? A je v dosahu doletu vrtulníku? Tak ho zachráníme! Škoda že každý díl je úplně stejný. Taková Kobra 11 akorát bez Semira. ()