Medicopter 117

• Německo Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (více)
Německo / Rakousko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

Série(7) / Epizody(82)

astraal odpad!

"Leť nad tu studnu. Skočím dolů." "Ne je to moc nebezpečné!" "Risknu to! Nemáme čas."......Jeden z nejhorších sci-fi seriálů...i ta Cobra je lepší. ()

haffen odpad!

Ach, zase tí Nemci. Nevedia to s kinematografiou a aj tak si nedajú pokoj. Všetko, všetko zlé... A úplne by stačil jeden jediný diel. Niečo sa zomelie, priletí vrtuľník, všetko zachráni, pomedzi to sa riešia nejaké banalne vzťahy čo nestoja ani za reč a ide sa ďalej od jedného dielu k druhému. No načo ich točili viac? Skutočný zabijak času. Tak ako sú Nemci špecialisti na zbytočné herné simulátory (traktor, vysokozdvižný vozík, kosenie trávy a pod.), tak aj na serialy. No nedá sa mi inak hodnotiť... odpad! ()

Cortesz odpad!

Každý díl stejný. Na začátku se stane nějaká nehoda, svědci zavolají tým Medicopteru 117, tým plný nesympatických herců a hereček, ze ketrých možná trochu hraje jen jejich pes nasednou do toho jejich vrtulníku a letěj je zachránit. Jasnej odpad. Dívat se 100x na to samé mě nebaví. Další ze směšných neměckých seriálů. ()

Renie42

Na tomhle seriálu jsem vyrůstala. V pubertě jsem si říkala, že budu také lítat s helikoptérou, když ji tam řídila pilotka Biggi. Úplně jsem se v tom viděla. Kromě Kobry 11 je to německý seriál, který opravdu můžu. S rozpětí let vidím, jak některé scény, které mají být dramatické, jsou nakonec tak trochu úsměvné, že by se to doopravdy nemohlo stát. ()

KateW

Jednu * tomu věnovat musím, když si vzpomenu na nucené sledování Stefanie nebo opakování Ulice, během marodění, trpím ještě dnes. Na tohle se dá skutečně dívat ( v omezeném množství). ()

konysua odpad!

Už jenom znělka způsobovala 3 týdenní průjmy a zvracení. Jeden z těch němčourskech seriálů, které mi lezli krkem. 0/10 ()

Havala

Není nikterak zajímavý či odlišný od svých příbuzných seriálů, docela mě zrazilo to negativní hodnocení, vzpomínám že jasem ho docela sledoval, tak krásně naivní a přímočarý děj, vždy jak přes kopírák. Bavil jsem se chvíli celkem dobře. ()

anyonecek

Matně si vzpomínám, když jsem se díval na pár dílů před několika lety, no alespoň mi to zkrátilo dlouhou chvílu a za to dávám jednu hvězdičku. Jinak co se týče obsahu, vše v tomto seriálu bylo nereálné a hrozně přehnané. ()

gotham

Koukám, že je to tady dost outsiderový, ale např. Pobřežní hlídka mi teda přijde o dost hroznější. Neee že by tohle bylo nějaký veledílo, ale myslím, že koukat se na to jakžtakž dalo. 20% ()

DooFooS odpad!

Scénář psal jistě někdo v brzkých sobotních hodinách po nevídaně vydařené páteční akci a z kamarádství do rolí obsadil své parťáky… No vážně hnus, který mě pomalu zabíjí, kdykoliv ho zahlédnu. ()