Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Recenze uživatele majo25 k tomuto seriálu (60)

Věk hraje roli (1995) (S04E14)

Čo majú všetci proti discu? ()

Po kom ty děti jsou (1995) (S04E16)

To je tak, keď dávajú Američania do rúk deťom vodičák už v 16-tich. ()

Doučování (1995) (S04E17)

Spojené štáty a ich klišovitý školný systém. ()

Zpátky do školy (1995) (S04E18)

Rozradostená Carol: "Ja som vedela, že nemôžeš byť až taký hlúpy." ()

Žárlivost (1995) (S04E19)

Carol ako 'vypasená bečka'. ()

Neslušný návrh (1995) (S04E20)

Najslabší diel 4. série. Jak Codyho námesačníctvo, tak 'filmovú' JT-etiku zachraňuje iba pár hlášok a drobností. ()

Slabší pohlaví (1995) (S04E21)

Toto sa príliš nepodarilo. Vojna pohlaví a Frank s JT sú hanbou mužského pokolenia. Potešila aspoň epizódna účasť Tommyho 'Tiny' Listera. ()

Bratrská ochrana (1995) (S05E01)

Mladý vlk sa chce osamostaniť. Začína diely s novou hlavnou postavou - JT-ho kamarátom Richiem. ()

Tři chůvy (1995) (S05E02)

Dana nie je smiešna, ale vadná. ()

Pomoc v nouzi (1995) (S05E04)

Dobrý názov pre knihu: Keď vás deti nenávidia. ()

Opičí hrátky (1995) (S05E07)

Fakt podarený opičák, ktorý ovláda veľa vecí. Vždy mi príde divné, keď Cody nedrží pri Lambertových, ale pri Fosterových. ()

Nová kariéra (1995) (S05E08)

Nechápem, čo majú Američania s tým starými Fordami Mustangami (ročník 67 alebo tak nejako). Veď sú to stariny, nové (športáky) sú stokrát lepšie...už len to, ako vyzerajú, ale tiež čo majú pod kapotou a ako vyzerá ich "kokpit". Mark sa v prítomnosti rockstar činil. ()

Vánoční radosti (1995) (S05E11)

Vianočný diel, ktorý sa vydaril aj vďaka obsadeniu "Gomeza Addamsa" (Rodina Addamsovcov) či Tackleberryho (Policajná akadémia). ()

Obraz (1996) (S05E12)

Karen: "Keď obraz nahej Dany stojí 100-tisíc $, môj by bol aspoň za milión." ()

Nerovný boj (1996) (S05E13)

Súboj Franka a JT s wrestlerkami bol absolútne nevtipný, skôr dosť trápny. ()

Mezi dvěma ohni (1996) (S05E14)

JT ako fackovací panák v kurze sebaobrany pre dievčatá - opäť trápny nápad. Našťastie to bohate kompenzoval skrytý súboj medzi Carol a svokrou. ()

Podezření (1996) (S05E15)

Obsah nejako skomolený. Takmer všetci školáci v škole podvádzali a tu z toho robia drámu a strašne moralizujú. ()

Tajný ctitel (1996) (S05E16)

Veľmi podarená epizóda. Jak linka s falošnými hodinkami, tak exceluje aj Cody ako tajný ctiteľ. Super scéna, kde sa JT raduje z toho, keď má povedať otcovi, že Carol sa kvôli falošným hodinkám dostala do basy. ()

Výlet do Disneyworldu I. (1996) (S05E22)

Slabší dvojdiel, ktorý vyzerá, ako by mal viac slúžiť ako reklama na atrakcie v Disneylande než na seriál samotný. Exteriéry sitkomu nesvedčia. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard