Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 1
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Vämpiriüs odpad!

Bohužel málo který Český seriál stojí za podívání. Je toho plná televize a člověk aby přepínal programy a hledal něco normálního. Tento TV seriál je naprosto nezáživný a děj se motá stále dokola, doktoři neuvěřitelně dementní a zábavnost za hranici trapnosti, Cílová skupina pro tento seriál jsou snad jen ženy všeho věku a hlavně matky (tímto nechci nikoho urazit). Bohužel co nový seriál v ČR to pěkný hovadina. ()

brzozin odpad!

Matně si vzpomínám na dobu, kdy u nás frčely různé peruánské, argentinské a venezuelské telenovely. Zejména v podání TV Nova (po té, co se Železný rozešel s Lauderem, bylo americkým sit comům odzvoněno). A pamatuju si, jak se tehdy naši slavní umělci pohoršovali nad úrovní a kvalitou takovýchto sraček. A ejhle. Rok se z rokem sešel a mám tu podobné, ne-li dokonce i horší, dílka naší produkce. Penízky totiž nesmrdí, že. Kvalita této masově vyráběné prefabrikované zábavy, jejímž jediným smyslem je zaplácnout čas mezi reklamami a nasytit hladovou duši divákovu nějakým uměleckým Bic Macem s hranolkama, odpovídá kvalitě výrobního salámu či mňamkám od KFC. ()

Matte27 odpad!

Hrůza hrůz. Stačí zahlédnout jeden díl a začínám pochybovat o kvalitách české kinematografie. Ještěže máme spoustu jiných skvostů. ()

kaktusacek13 odpad!

Nevím, jak tenhle seriál může někoho bavit. Popravdě řečeno mamka ho taky se zaujetím sleduje a nedovolí mi přepnout to na něco normálního. Občasně zahlédnuté kousky mě upřímně děsí. Kdo to proboha pořád vymýšlí? Ale je asi bohužel pravda, že v Česku se už asi nikdy nenatočí žádný kvalitní seriál ani film, který by se mohl rovnat např. filmu Marečku, podejte mi pero a jiným podobným filmům. Nejhorší je, že na to velká část obyvatel ČR kouká, je to k pláčí. Doufám, že toho Nova konečně nechá. Skončí konečně někdy s touhle slátaninou? ()

Wecfarien

Možná nechápu, ale tak to má být... je mi jasné, že se nemá jednat o zobrazení reality, ale jelikož v tom nenacházím pobavení, napětí ani poučení, existenci seriálu opravdu moc nechápu. ()

Mamlas odpad!

Skutečnost, že tuhle sračku kouká dost lidí, vypovídá hodně o kvalitě populace. Ano, je to na blití. ()

AgnesDee odpad!

Jeden ze seriálů, který započal nový televizní trend: nekonečné seriály. Malá Agnes začala chodit do druhé třídy, když tento seriál začala vysílat TV N*va. Bylo to něco nového, bylo to něco zajímavého. Některé postavy byly sympatické a malá Agnes z toho neměla ani v nejmenším rozum. Po několika letech jí ale její maminka zakázala dívat se na tento pořad kvůli pětce z češtiny. A za tento den jí bude do smrti vděčná. Tehdy už "větší" Agnes měla trochu rozumu a nebavilo ji se dívat na nové postavy, nové zápletky. Postavy jí začaly být nesympatické. Navíc, kromě Petra Rychlýho už nezbyl pomalu ani jediný původní herec. Koho by taky bavilo hrát deset let tu stejnou postavu pořád dokola, s každým novým dílem navíc přicházel nový režisér a to už je opravdu na nic. Dnes už velká Agnes tento seriál považuje za jeden z nejhorších výplodů české distribuce. A to nemyslí na ty ostatní, které po tomto výplodu přišli. ()

subic

Nekonečný a neuvěřitelný seriál na Nově letos už 10 let, takže 11. sezóna. První řada byla docela v pohodě a byla i slušně obsazená, na tu jsem se díval, když byla ještě psaná Lucií Konečnou. Potom přišla ll. řada a to je bída. Vizuálně je to slušné, ale scénář píšou fakt ichtytolé. Je mi docela i líto herců, kteří v tom hrajou, myslím ty menší role, aby mohli zaplatit složenky a uživit rodiny, třeba Fiala, Čenský, Jirák, Jirešová, Hüttnerová atd. ()

knihovna odpad!

Neměl bych to hodnotit, protože jsem z toho nikdy neviděl ani jeden díl. Ale když se občas dívám na Televizní noviny na Nově a tam slyším po zprávách typu povodně v Bangladéži, válečný konflikt na Ukrajině, hladomor v Africe zprávu v dnešním dílu Ordinace v Růžové zahradě uvidíte bla bla blá, je mi jasné, že to bude perla. Asi jsem svině které je zbytečné perly házet, a proto dávám odpad. ()

Gamekeeper77 odpad!

Ano, přiznávám, jsem vinen! Také jsem to sledoval. Byl jsem mladý, hloupý a tak slabý:-(. Ale na mojí obranu, dříve to taková tragédie nebyla, bylo to tak na 2 hvězdy:-). Za poslední rok jsem se ze zvědavosti podíval asi na 3 díly a teď je to teprve humel první kategorie. Hanba hercům, kteří se k takovýmto věcem nestydí propůjčit. 5%. ()

Actio odpad!

Kurva kde to žju? Zapnu TV a odevšad se valí tohle seriálový bahno. Mám ho všude, v uších, v plicích.... příšernej sen. Doufám, že se z něj ve zdraví probudím. ()

Radimko

Jak tak koukam, mnozi zde me asi budou povazovat za magora, ale mne se ten serial libi... Nekolik tydnu nebo mesicu jsem zustal nedotknuty a patril jsem do davu odsuzujicich, nicmene pote jsem byl nucen shlednout jeden dva dily a k memu prekvapeni jsem objevil, ze to az tak spatny, jak by se dalo ocekavat, nebude..Kvalite ostatnich ceske konkurence se to vcelku silne vymyka, vzhledem k tomu, ze pribehy, ktere se tam odehravaji, maj hlavu a patu a jakysi punc uveritelnosti... V porovnani napriklad s rodinnymi pouty z toho ordinace podle meho vychazi asi jako superb vs favorit.. . Dalsim pomerne zajimavym faktem je, ze znam prekvapive dost lidi, kteri by mi dali jen a jen za pravdu, a dokonce je takovych rozhodne vic nez zarytych odpurcu. Nikomu to nevnucuju, jen bych doporucil zhlednout par dilu predtim nez to zcela odsoudite. ;o) ctyri hvezdy jsou mozna skoro moc, ale musim se trochu snazit korigovat dosavadni hodnoceni :o) ()

Předseda

Vata, do které se pohodlně usadí spoustu reklamy, nejzoufalejší je ta scénkovitost, pacienti (tragičtí neherci) vstupují do ordinace, či se probouzejí na nemocničním lůžku a lékaři (alter ega Nešpora, Plzáka, Skály a jiných špiček) jim vyřeší většinu bytostních problémů. Děj se omezuje na milenecká a manželská škatulata hejbejte se. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka