Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Režie:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (více)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (více)

Série(8) / Epizody(153)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Sennhie

Stačí málo a může se z toho stát trapnost nade vše, ale zatím se drží na tenkém pomyslném laně originality a dobře načasovaného humoru. ()

Saiffer

1. séria: Skvelý, ľahkovážny, nadlahčený komediálny seriál ťahaný hlavne Andy Sambergom (ak máte radi jeho scénky zo Saturday Night Live alebo klipy The Lonely Island budete mať radi aj toto). Drží si kvalitu a ostáva jedným z mála aktuálnych kvalitných komediálnych serialov. Je hlavne príjemným prekvapením po miernom zhoršení Big Bang Theory (hlavne v 5. sérii) a totálnom zhoršení How I Met Your Mother (okolo začiatku 6. série) a Anger Managementu (po odchode Selmy Blair v s02e37). ()

Lastsurvivor

Docela příjemné překvapení. Nezaujalo mě to hned, trvalo to tak 10 epizod, ale mělo to dostatečný potenciál aby mě to tak dlouho udrželo. Čekejte od toho dobrý situační a, překvapivě, i docela dobrý konverzační humor a nebudete zklamáni. Brooklyn nine nine asi nikdy nebude na špici těch nejlepších komediálních seriálů, ale rozhodně nikdy nebude ani v dolní polovině. Za překvapivou snahu a vývoj postav a jejich názorů/životních postojů přidávám jednu hvězdu navíc a budu rozhodnš sledovat pro příjemně proflákaných 20 minut za epizodu i nadále, neboť u takovýchto kvalitních oddychovek platí rčení čím víc, tím líp. ()

IZFNP

Komédia s detinským štýlom humoru je stále komédia. A ak v nej hrajú sympatické postavy, ktoré dohromady tvoria nezabudnuteľný tím? Ja hovorím jednoznačné áno. Brooklyn Nine-Nine ponúka iný pohľad na prácu policajtov v New Yorku, keď vlastne absolútne nič neberie vážne a nič mu nie je sväté. Kopec gagov, situačnej komiky, zábavných hlavných i vedľajších postáv a šialený Samberg mi sadli, v niečom mi pripomínajúc Archera, ktorý by nejako takto vyzeral, keby bol hraný. Chápem, že to nie je seriál pre každého, ale kto je ochotný sa k štýlu tejto partičky znížiť, srdcom i hlavou, neoľutuje. A zistí, že dosť z toho jednoduchého humoru je comedy gold. Fun fact: Z 8 sérií, zo 153 epizód, len jediná nie je v červených číslach. ()

oasismanik

Fajn oddychovka, postavy sú jedinečné, každá je svojským spôsobom vtipná,zápletky samozrejme väčšinou debilné, ako to už pri podobnom type seriálov býva. Problém mám s tým, že mi žiadna postava neprirástla k srdcu ako pri kultovkách typu himym, big bang theory, dva a pol chlapa, modern familly. Ale týmto seriálom sa proste brooklyn 99 nemôže ani zdaleka rovnať, je to len priemer, neurazí, nenadchne, ale celkom solídne pobaví. PS: Po 4 sérií s tým končím, predsa len, sú aj lepšie sitcomy, o dosť lepšie. ()

Daniel2003

Mně tenhle infantilní humor prostě nepřijde vtipný a zkrátka nevím, kdy se mám smát, protože podle mě není čemu. Viděl jsem 2 díly (podle všech ty nejlepší), a proto nehodnotím celý seriál. Podle těch 2 dílů by to ale u mě byly 2 hvězdy, tedy o 1 víc než Teorie velkého třesku, protože narozdíl od té to alespoň není tak moc trapné. ()

Ereniss

Seriál mi doporučili kamarádi, že je to pecka, na takové to večerní koukání, když děti usnou. Prvních pár dílů jsem byla trošku zklamaná, ale vydržela jsem. A už v půlce první série jsem byla totálně zamilovaná! Miluju je všechny do jednoho! Jejich humor mi nakonec neskutečně sedl. Baví mě, že i v 6. sérii, kde teď jsem, si to drží úroveň. Jiné seriály tak daleko sleduji už jen ze setrvačnosti, no tohle je moje nová droga. ()

AndrewNewman

Bizarný a absurdný humor je vždy ten najlepší na 20+minútové odreagovanie sa. Hlavne ak do sitcomu dosadíte tak skvelých komikov, z ktorých najviac aspoň pre mňa vyčnieval poker face Kapitán Raymond Holt! Samozrejme svoje kvality potvrdili aj sympatický Andy Samberg a vždy nadupaný Terry Crews. Rosa a Amy sú síce trochu na chvoste, ale rozhodne nenudia. Rovnako ako Scully a Hitchcock! Mierne mi ale vadila príliš sebavedomá Gina a taktiež slabšie tempo v niektorých epizódach. To sa však vrátilo vždy vo finále série a samozrejme najlepšie boli Halloweenske lúpeže! Seriál som zhltol za mesiac a musím povedať, že už teraz mám chuť na repete. Určite odporúčam všetkým, ktorým sa páčil humor Modernej rodinky či Scrubs. ()

cernakus

vtipný sitcom bez otravných negativních symptomů běžných sitkomů. Takže postavy nejsou lůzři s velkým srdcem. Seriál má charakterovou a situační kontinuitu a hlavně se nejedná o ryzí studiovku, takže není přítomen otravný "aplaus na pokyn" a exteriérové scény mají dynamiku a efekty. časový formát je pak ideální. Postavy si zamilujete i v případě Samberga, který je jinak vcelku nepříjemný herec. Nicméně český dabing nutnost. Jak Holt tak Peralta a Santiagová totiž mají v originále hlasy, které nezdůrazní jejich charaktery připsané scénářem (například Samberg má tvrďácký hlas, zatímco Peralta je spíše nerd na který se mnohem lépe hodí klučinovský hlas Holána). V každém případě seriál, který se dá sjet za prodloužený víkend ani si to neuvědomíte. Doporučuji. ()

MP17

Celkově vzato, je ten seriál jako celek na jasných pět hvězdiček, byť jsou některé díly slabší. Z hlediska policejního je to někdy dost naivní, někdy se ale dočkáme docela zajímavých twistů. Humor skvělý, vývoj postav jakbysmet, všichni jsou vesměs velmi sympatičtí, jen Terry je někdy až moc hysterka a Gina, to je prostě debilní kráva, která se tam vůbec nehodí, její postava je tam podle mě naprosto zbytečná. ()

blazma

Nejsem moc velký fanda sitcomů, prostě mě to z neznámého důvodu přestane bavit po první až druhé sérii. Brooklyn mě udržel asi do 4 řady, nic méně když to hodnotím trochu s odstupem času, není vyloženě jediná epizoda, která by mi utkvěla v paměti. I z toho důvodu mám tendenci upravit hvězdičky hodnocení, ale pořád je to sitcom co mě udržel poměrně dlouho a to je v mém případě úspěch. ()

Uroboros

K tomuto seriálu jsem se dostal náhodou a upřímně, očekával jsem slátaninu které dám maximálně pár dílů...NAŠTĚSTÍ, zjistil jsem, že když se člověk naladí na "Nine-Nine" vlnu a začne si užívat tu ujetost, švihlost a občasnou trapnost, časem se před očima objeví naprostý komediální klenot. Zhruba od druhé série jsem si zamiloval téměř všechny hlavní postavy (hlavně nádhernou Amy Santiago!) a už jsem jen dokázal hltat díl za dílem. Spolu s The Office je toto další mistrovské dílo od Michaela Schura. ()

Richi007

Samberg mi tady úplně nesedí, spíš ho vidím ve filmových rolích než v seriálu. Není to nic extra a boom sezony se zde nekoná, ale dá se na to jakž takž koukat, občas se i člověk zasměje. UPDATE 11.3.2014: OK, lhal jsem sám sobě, žeru ten seriál čím dál tím víc :) úplně ho miluju, 5 hvězd! ()

FuRYaN_iS_BaCK

Neskutečně příjemná oddechovka se sympatickými postavami, která má každá svůj účel a dohromady vždy 20 minut baví. Povedená záležitost. ()

Sharlis

Zábavná oddychovka, dobrý humor. Rozhodne na večer zabaví viac ako TBBT, HIMYM a podobné sitcomy... //postupne znižujem na 3*, začína to byť otrepané. ()

tchempi

Nazývat B 9-9 komedií je hodně odvážné. Když čas epizody vydělíme počtem kvalitních vtipů, vyjde ze srovnání lépe třeba i takový Mentalista. A v něm se navíc řeší i zajímavé krimošky, tady se řeší jen kokotiny. Takže lehký nadprůměr, tedy cca 55 %. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse