Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Režie:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (více)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (více)

Série(8) / Epizody(153)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Spevo

Necakane hodnotenie odo mna, ale nakoniec som si serial zalubil a splnil ucel jednohubky, oddychovky. Po prvej casti nasledovala asi mesiac pauza, potom som si pustil druhu, a so stale mensimi casovymi intervalmi sa vracal k serialu az som si na postavy a format, v ktorom detektivne oddelenie 99eho okrsku riesi uplne hovna ale na nic viac sa ani nehra, zvykol, a bavilo ma :) Najlepsie postavy: Peralta, Holt, Najhorsie: Rosa, a Gina, ktora mi vazne dost vadila, aj ako zena, aj ako postava, aj jej hlas, aj jej vsetko,, Suhlasim s nazorom uzivatela Superhero, ze je to skoro ako policajny Scrubs :). EDIT: Gina je fakt hrozna, uberam z hodnotenia ()

ariari

konečne pohodová pecka. po Iťákoch bola dlhá odmlka. len si to preboha nedávajte s českým dabingom, v takom prípade bude hodnotenie na 40% teda priemer. ten dabing je neprofesionálne dno súčasnej dabingovej flákacej scény v čechách. hlasy sú tak nudné a nepodobné, že celkom kazia charakter postáv. naposledy som bola tak vytočená, keď českí "umelci" naspievali far away trpaslíkov v Hobitovi To bola tiež paškvilová urážka mužského spevu . ()

alexwill

Zprvu mě to vůbec nebralo, ale kupodivu jsem v tom našel dost vtipný americký seriál. Afekt a přehrávání je tady ústředním motivem vtipů, takže jsou vytěženy na maximum. ()

belinko

Nenahnevá, neublíži, nie je to najlepší seriál, no ani najhorší, nie je inovatívny, ani repetetujíci, avšak - ma skvelo napísané a zahrané postavy, časti majú hlbší zmysel a radi (a často) sa k nim v seriáli vracajú, postavy sa vyvíjajú a celé to je tak nejak na nedeľné uvoľnenie dokonalé. Hodnotenie som trochu prestrelil ale len kvôli motivácií ostatných sa do toho seriálu pustiť - na odreagovanie a vypnutie po ťažkom dni je to úžasné! ()

jackalsc

Seriál kde ukázkovým způsobem vedou postavy. Tvůrci vytvořili výborné postavy a poté začli kombinovat různé možnosti. Nejde tady o žádný scénář, ani příběh, jelikož ten je do počtu. Jde o jednotlivou interakci postav, která se opravdu vyvedla na výbornou. Po zhlédnutí sedmi sezón neexistuje snad nikdo o kterém by jste nevyjmenovali celou řadu jeho vlastností, co má rád atd. Jedno z nejlepších ztvárnění postav a vdechnutí života, jaké jsem kdy viděl. Kapitán Holt je kapitola sama o sobě, snad poprvé co je postava gaye ztvárněná tak, že nefňuká a chová se jak normální bytost. Bez něho by seriál ztratil mnoho. A seriózně, kdyby v průběhu seriálu vypadl, možná bych se na to i nedodíval. Výborné je i sledovat jeho postupný vývin. Kde se ze začátku z nenáviděného Kapitána co vyžaduje svá pravidla stane Kapitán, kterého všichni milují a stane se z něho právoplatný člen party. Skoro jakákoliv postava, kdyby vypadla, tak by to hodně zatřáslo corem. Ale k vypadnutí Giny, tak tam jsem byl trošku i rád. Ta mi trošku lezla na nervy a jak se ukázalo tak byla i zbytečná a seriál v klidu fungoval i bez ní. Interakce mezi postavami byla později i dost vtipná. Kdo ví, možná tím, že časem mi postavy přirostly k srdci a pochopil jsem jak se vztahy mezi nimi mají. Možná jen trochu kritiky k tomu začátku, kde se u Jakea hodně tlačí na pilu s tím dětinským chováním, později je ale hranice už ve správné balanci. Také je zajímavé zpětně se ohlédnout i na intro, kde Charles je prezentován jak slon v porcelánu. Měli pro něj jiné plány? Těším se na další sérii. Meep morp you Punk! ()

Mancunian

Skvělý. Tohle je sitcom podle mého gusta. Postavy jsou sympatické, humor geniální a každý díl je jedinečný. Neskutečně povedený. Samozřejmě sleduji v originálním znění, jinak by se s dabingem půlka vtipů vytratila. ()

Atchyroz

Nine-Nine! Sitcom Brooklyn 99 si mě naprosto získal a rázem se stal jedním z mých nejoblíbenějších seriálů. Tuhle partičku z Brooklynu prostě nejde nemilovat. Každá postava je skvěle napsaná a zahraná. Pořád se tu něco děje a osobně miluju tu absurditu jednotlivých zápletek a problémů, kterými se postavy zabývají. Nejlepší postavou je určitě ta hlavní - Andy Samberg jako detektiv Peralta je prostě úžasný a jeho humor nikdy nezklame. Navíc vývoj vztahu mezi ním a Melissou Fumero jako Amy Santiago je naprosto perfektní a je zdaleka nejlepším článkem seriálu. Pozadu nezůstávají ani ostatní postavy, hlavně pak kapitán Holt. Během všech osmi řad tady v žádném případě není nouze o zábavné momenty, pop kulturní reference a skvělé hlášky, na které budete dlouho vzpomínat. Navíc se stopáží, která se drží kolem 20 minut, to má super tempo. Každá epizoda je hravá a plná nápadů. Třešničkou na dortu jsou camea slavných herců jako Adam Sander, Bill Hader nebo J.K Simmons. Líbila se mi již první řada, ale skutečně to nakopla ta druhá a od té doby to téměř nesundalo nohu z plynu. Je pravda, že se zde objevilo i pár slabších momentů, ale i tak to bylo pořád velmi zábavné a doteď se mi to neomrzelo. Tento seriál jsem si opravdu zamiloval a určitě bych jej doporučil každému. ()

SmajdalfCZ1

Jsem velice rád, že mě strýc přinutil ... tedy spíše pobídl, abych se na tenhle seriál na netflixu mrkl ...neříkám nic, ale Samberg je skutečně vtipný herec ... teď se chystám na Palm Springs, ale to již odbíham od tohohle seriálu. Podle mě díky svému obsazení, a že tam je tolik různých postav na jednom místě, ten sitcom prostě válí. Tohle si nechcete pustit, když máte chuť na seriózní řešení zločinů. Ale jde o zábavný seriál a jako takový to prostě berme. Na takové to večerní klidové koukání, nebo prostě v práci o pauze. Je fajn, že se tu neřeší vážné případy a ze všeho si dělají prču. O to tu přeci jde. Na chvíli vypnout a smát se Peraltovím grimasám. ()

panki9922

V celku príjemný sitcom z policajného prostredia. Základom je veľmi dobrý casting a často veľmi chytré myšlienky jednotlivých epizód. Mňa osobne to nechytilo tak veľmi ako svojho času Himym alebo The Office, ale je to určite príjemný prírastok do komediálnej seriálovej zbierky. Neupadá do stereotypu a pôsobí sviežo, rieši aktuálne problémy spoločnosti s citom, vtipom a ľahkosťou. ()

Amalberga

Souhlasím s Kev Spa. Viděla jsem dvě epizody a vůbec mě to nebavilo, maximálně jsem se pousmála. Andyho Samberga si budu radši pamatovat jako člena Lonely Island než jako součást tohohle stupidního seriálu. ()

DenisR

"This screw has three pointy sides and no way to screw it in. And there's wheels... what kind of castle has wheels?!" - Terry ()

v.indruchova

Dejte tomu celou první serii a uvidíte. Díly mají jen 20 minut. Na začátku jsem tomu potřebovala přijít na chuť. Některé scény mi přišli trapané. A některé postavy mě vadily. Během první serie jsem si na celou partu zvykla. Přičichla k jejich humoru. A absurdní humor si zamilovala. A konečně se zase těším že uvidím další díl. Což jsem dlouho s jiným seriálem nezažila. ()

pesbara

první díl se zdál být zajímavý a tak jsem jich stáhnul rovnou deset a ke konci už to bylo k neukoukání. Ten skečovitý pubertání rádobyhumor je s narůstající stopáží k nevydržení. Další díly už fakt nedám:o/ ()

ELDoctorow

Kľudne mi nadávajte do infantilného decka, ja si zas o vás budem myslieť, že ste zapšklé staré, vyschlé vagíny bez zmyslu pre humor, ale bavil som sa výborne od prvej až po poslednú časť a nie raz prepukol v hlasitý smiech. Jedna z najvtipnejších vecí, čo som v ostatnom čase videl. Zhlédnutí dalších dílů u mě hrozí přímo akutně. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse