Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

agentmiky

Tu jednu hvězdu dávám za snahu,ale i přesto to je podle mě ještě horší než Ulice.V televizi teď dávají díly odznova a když nemám nic na práci,tak se někdy podívám na nějaký díl,ale ne moc často.Řeknu Vám,to je ale nuda.Řešení vztahů je pomalu přednější než právě ordinace,která by měla být na prvním místě.Ani čeští herci se moc neukázali.Hodnocení:20% ()

selfesteem

Co si z tohoto seriálu pamatuji? Podívej, tančící brusinky! Koukej, Altisport, přes net si můžeš vybrat super kousky. Máš už kartičku od Dr. MAXE, je děsně výhodná! Víš co je to generická substituce, neboj, to Ti neublíží, důvěřuj svému lékárníkovi. Jakou si vezmeš vodu k večeři, malinovou nebo jahodovou? Co to máš? Ále, leták od RWE, mohli bychom mít výhodnější elektřinu. Máš ten super vysavač, co vysává úplně sám? Ten je děsně roztomilej. Podívej, jak mi jde práce od ruky, mám novej mop, žehlící prkno, popř. novou stěrku na okna. Avon, Relax atp. Product placement má tady prostor. A opravdu veliký. Ne, že by mi vadilo, že díky tomu přicházím o děj, přiznávám, že mě to někdy slušně pohltilo. To víte, máma na mateřské. Převážně to sleduji pozadím, jako kulisu, a tak vím o čem seriál je, ale můj oblíbený pořad to tedy vážně není. ()

Korbitch odpad!

Že je tohle lépe hodnocené, než velmi křehké vztahy, je naprosto trapné!!!! Jen proto, že to je na nově a češi sou lehce ovladatelné loutky /jsem napůl němec/ tak to má 19%. Kdyby to vysílala prima, má to daleko míň. ()

Paxxx.cz

Od začátku se na to dalo dívat, ale v poslední době je to naprosto odporné (od doby co do Ordinace přišla Morávková). Jsem znechycený jak na tohle zahlídnu byť jen upoutavku. Baby se v tom seriálu chovají jako kur**. To věčné střídaní partnerů a hlavně že jim to publikum (zvláště ženský) žerou. Mě to teda normální nepřijde a jediným řešením pro mě je přepnout... ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Brát ohledy, že se jedná o žánrovku s přesně určeným publikem nemá naprosto smysl. Naprostá většina "herců" se ani nesnaží aby to vypadalo jakože hrají, těžce předvídatelný a ubohý scénář. První série české odezvy na Stefanie a podobné kvalitky znamenala jen scénáristický přehmat. Ovšem cpát pořád to stejné dokola x-krát převařené v předchozích seriích a přitom se tvářit, že tohle je opravdu myšleno vážně je opravdu hrubá ostuda. Dokonce taková, že konkurenci nachází maximálně v Rodinných poutech, italských Okouzlení a venezuelským variacím na téma jak prodat ten stejnej nápad 100x dokola a pořád se považovat za umělce. ()

phoebess

V zoufalých časech (seriálové sucho) dělá člověk zoufalé činy... hvězdičky dávám hlavně za dobré obsazení herců, hraje tam mnoho z mých oblíbených herců, ale chybí tam to, co bohužel některé novější české seriály nemají, smysluplnost a odvaha jít trochu víc do hloubky děje. ()

ivishka odpad!

Bože...jeden z důvodů proč mě česká filmová(v tomto případě ASI seriálová-nebo rovnou telenovelská)tvorba utvrzuje v naprosté skeptičnosti a pesimismu...Neskutečně nesmyslené "životní situace".Pokaždé, když se kohokoliv zeptám proč se na to dívá a jestli mi to vůbec dokáže vysvětlit tak se setkávám s názory typu:"Ale vždyť je to přece ze života ne?"...Na takové tupé argumenty já neslyším a tihle rádoby herci(pouze OBČAS se tam mihne někdo kdo se do takéto NEherecké společnosti neřadí ale to je jen epizodka)by se měli jít zahrabat. Neberu to těm co se na to dívají ale odsuzuji převážně českou povahu filmařů nebo spíš lidí co se dostali na filmové vědy a točili nějáké šoty, které někdo v televizi koupil a vymyslel si, že z toho udělá další nesmyslnou slátaninu,kterou zaplácají vysílací čas. Pokaždé, když mluvím o něčem co jsem viděla a zaujalo mě to dokážu odpovědět hned několika větami a hlavně přijdu na nespočet přirovnání ke všemu možnému a to mě na tom baví rozebírat příběh a ne díl od dílu civět jestli jakýsi rozmazlený parchant nezdrhne zase z domu a plešatý Petr Rychlý nezbouchne další bloncku... ()

ArsenalEagle odpad!

Další (tentokrát nejoblíbenější) seriál z české tvorby.. At už to je cokoliv a o čemkoliv, tak se mi to příčí. Senilní seriál, který je určen spíše pro ženy.. ()

k4n9ur

Musím uznat že na sobě po nějaké době zase dost zapracovali a můj názor že horší už to nebude se opět ukázal jako mylný. Už před nějakou dobou jsem nadával, vlastně to ale ještě bylo docela slušný. Dnes když to ale vidím... Jak je vidět i Odpad má ještě svoje hlubší kategorie a může se “zdokonalovat”. V tomto hodnocení na csfd, ale dál (rozumněj hlouběji) jít nelze. Ještě před rokem či dvěma to tedy možná ještě bylo na hvězdu nebo dvě, když seriál začal byl to odpad, a teď to začíná být zase odpad. Zajmavé je že ač je seriál mezi nejhorší 100vkou, je zároveň i mezi nejoblíbenější 2-stovkou, z čehož plyne že Češi si celkem libují v humusu. ()

Sandiego

Po druhé řadě musím jít s hodnocením ještě níže, jelikož kvalita a neustále opakování toho samého mě donutily přestat se na seriál dívat. Před odpadem Ordinace zachraňuje už jen to, že jsou tu stále ještě VKVéčka ()

Laxik odpad!

Každý s každým seriál? V malé Kamenici je to jak v králíkárně. A stejně se tam mají skoro všichni rádi. PS: Nevíte někdo, kde k tomu seženu soundtrack? :-) /// Hele, ale teď jsem viděl zase pár dílů a přijde mi, že se to zvedá. Banda scénáristů, co to teď píše, se asi rozhodla, že to změní na parodii. A povedlo se, protože tohle je blbý až ad absurdum (jako ještě víc, než prvních 1000 dílů, takže je to dohnaný ad ad ad ad ad absurdum nebo tak něco). No a nejvtipnější na tom je, že si toho pacienti u televizních obrazovek nevšimli. ()

Džejkop

K neuvěření, že na sociálních sítích vznikají akce typu Zapalme svíčku za Magdu. Seriál je velmi stereotypní, ale i po letech populární, tak proč si zbytečně lámat hlavu ze scénářem. Nejvíc mně asi vadí, jak z pacientů dělá tupé stádo, které doktorům zobe z ruky jedna radost. Hvězdičku jen kvůli tomu, že to sleduje mamka i přítelkyně, co naděláte. Prý u toho nemusí přemýšlet, dá se u toho i žehlit a někdy to je napínavé. ()

PKD odpad!

Neustále mě fascinuje,jak mohou takovéto věci (nazvat tento výplod paskvilem,by bylo urážkou skutečných paskvilů),vznikat. Stydím se za všechny ty herce,co tam straší. A pokaždé,když zahlédnu(náhodou,proboha! záměrně se snad na to ani koukat nedá), dalšího(kdysi skvělého/kvalitního) herce/herečku(zejména starší generace),odškrtnu si v seznamu dalšího herce/herečku,který u mě skončil. ()

Bordoshut

Recenze na seriál Ordinace v růžové zahradě 2: Ordinace v růžové zahradě aneb skvost české kinematografie s podtitulem: kam jsme se to dostali? Nuže: je zcela očividné, že seriál u odborné kritiky neuspěl, není se také čemu divit. Co je však zjevné zrovna tak, je fakt, že seriálu je odborná kritika víte kde. Statusy 72. nejhorší seriál a 197. nejoblíbenější hovoří jasně: zatímco seriál je z pohledu filmového štamgasta naprostým odpadem, a mě bohužel nezbývá než souhlasit, stále i po letech se mu daří bodovat u cílové skupiny. Co se tím snažím říct, je, že je zcela zbytečné se tu pokoušet seriál ztrhat a vzít si ho na paškál trefnou kritikou, naopak je třeba snažit se zachovat objektivitu i vůči jeho fanouškům a snažit se vidět klady, které oni na něm vidí. Jeho zápory jsou asi více méně jasné každému, kdo kdy viděl alespoň 5 dílů pořadu. Za prvé: seriál obsahuje plytké dialogy. Za druhé: vzhledem k obrovskému množství epizod se seriál velmi často opakuje, nelze vymýšlet stále dokola originální zápletky v té stejné nemocnici. Tvůrci se tomu snaží zabránit neustále šílenějšími záporáky, šílenějšími zápletkami a obecně větší mírou brutality, což však vyvolává nedůvěru, jelikož: jak je možné mít tolik psychopatů, drogových gangů a já nevím čeho v okolí jedné nemocnice? Za třetí: drtivá většina postav je v průběhu let pořád stejná, to znamená nulový vývoj charakteru. Za čtvrté: zápletky jsou plné chyb a náhod. Za páté: postavy se někdy chovají nesmyslně či v rozporu se svým charakterem jen proto, aby se pohnula zápletka či naopak co nejvíc natáhla. Nechybí ani nenápadně vsunuté reklamy na vybrané produkty, bravo. Tož tak ta kritika v kostce. Teď ke slíbeným kladným stránkám. Seriál se může pyšnit podmanivým soundtrackem, př.: kdykoliv, když se děje něco nekalého, hudba vám to okamžitě dá vědět. Hlavní postavy jsou sympaťáci, někdy udělají špatné rozhodnutí, ale pak toho litují a chtějí to napravit. Seriál úspěšně sem tam nechá nějakou postavu odpočinout, díky tomu vás hned tak neomrzí. Do příběhu se snadno vžijete. Shrnutí: na seriál se nekoukají lidé, kteří chtějí dumat nad složitou zápletkou anebo si užít realistickou nemocnici. Na seriál koukají lidé, kteří si chtějí v první řadě odpočinout. Právě přišli z práce, jsou unavení a chtějí na chvíli nic neřešit a jen "vypnout". A v tomhle je Ordinace naprosto úžasná. Nabízí vtípky, kterým se usmějete, klaďasy, kterým budete fandit, záporáky, které budete nesnášet a pravděpodobně i dobrý konec, který vám udělá radost. Tedy jen do té doby, než se v kamenické nemocnici zase objeví nějaký ten vrahoun. Solidních 20 %.  1 hvězda ()

gogos odpad!

Jeden z největších televizních shitů poslední doby... Toto je vážně zlo! Jsem zvědavej, jestli v důchodu dopadnu taky tak blbě a budu podobně braky sledovat :( ()

Makky odpad!

Kvalita klesala a klesala, bohužiaľ ešte stále klesá a toto teda totálny odpad je. Ja nemám slov ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka