Sue Thomas: Agentka FBI

• Kanada Sue Thomas: F.B.Eye (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Kanada / USA, (2002–2005), 41 h 36 min (Minutáž: 43–88 min)

Kamera:

Yuri Yakubiw

Deanne Bray, Yannick Bisson, Rick Peters, Ted Atherton, Enuka Okuma, Polly Shannon, Kathy Maloney, Amy Price-Francis, Andrew Jackson, Roman Podhora (více)

Série(3) / Epizody(56)

Sue Thomas je od malička hluchá. Přesto (a právě proto) se stala agentkou FBI. Při plnění náročných úkolů jí kromě lidských kolegů pomáhá dlouhosrstý retrívr Levi [Lívaj]. (oficiální text distributora)

Gezi94

Nudný seriál.Hlavní hrdinka je sice obdivuhodná,ale je dokonalá až je to otravné.Jedna hvězda za pokus o děj a za sympatického kolegu Jacka ()

DadysGirl

Když řijdete do prázdného bytu a nechcete se naobědvat potichu, tohle je idéální... TV nova ač jí nemusím, nakoupila spoustu takových seriálů, které mi vyplňují laxní chvilky "mezi"... ()

Uesbe

tri veci boli po čase otravné........superpes, super Sue, z ktorej sa stala Mary Sue a patrioticky podfarbená viera.....ironicky, je to kanadský seriál.......pffff ()

Renie42

Pěkný seriál, který ukazuje, že i postižený člověk to dokáže dotáhnout pěkně vysoko. Psí asistent Levi je roztomilý a má rád svoji paničku Sue. Každý díl má něco do sebe a nenudila jsem se u toho. ()

Mata84

Krimi seriálov je už tak veľa, že sa jednoducho potrebujú v niečom odlišovať od tých ostatných. No v tomto prípade s hluchou agentkou to tvorcom moc nevyšlo. Vyznieva to naozaj dosť naivne a hlúpo, okrem toho, že je to strašná nuda. ()

Klemi

Standardní rodinné krimi, kde dobro a roztomilej pejsek vítězí nad zlými pány. Přesto ve svém žánru nadprůměr ()

Reiner

Jak už zde napsali kolegové - na odpoledne při kávičce ano. Jako večerního tahouna si to nedokážu představit ;) ()

Yetikuty

dalsi poobedova oddechovka ...od tohoto serialu(jako od vetsiny....spis vsech... bezicich odpoledne na nowe) se neda nic velkeho ocekavat, takze vas nema cim zklamat ()

Mendoza odpad!

Tohle je opravdu k zblití seriál. Odpad všech odpadů. Nenapadá mě horší shit, patetikcý vychovně propagandistický blábol bez jakékoli úrovně. Nelze klesnout hlouběji. ()