Sue Thomas: Agentka FBI

• Kanada Sue Thomas: F.B.Eye (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Kanada / USA, (2002–2005), 41 h 36 min (Minutáž: 43–88 min)

Kamera:

Yuri Yakubiw

Deanne Bray, Yannick Bisson, Rick Peters, Ted Atherton, Enuka Okuma, Polly Shannon, Kathy Maloney, Amy Price-Francis, Andrew Jackson, Roman Podhora (více)

Série(3) / Epizody(56)

Sue Thomas je od malička hluchá. Přesto (a právě proto) se stala agentkou FBI. Při plnění náročných úkolů jí kromě lidských kolegů pomáhá dlouhosrstý retrívr Levi [Lívaj]. (oficiální text distributora)

chamba odpad!

Ženská, čo sa robí, že nepočuje a vie bezchybne čítať z pier? :D Keby aspoň ten jej pes dokázal dáke kúsky ako komisár rex alebo fliper. Na tomto seriály nevidím žiadne pozitívum a neviem si vysvetliť, pre akú vekovú vrstvu konzumenta má byť adresovaný. ()

borec999

Hluchá vyšetrovateľka Sue Thomasová je trochu pritiahnutá za vlasy, ale budiž. Problémom je, že aj napriek handicapu hlavnej hrdinky je stále najsympatickejšou postavou zo seriálu ten jej pes a nie ona. Ako celok je to sledovateľné bez ohrozenia zdravia a žiadna ukrutná nuda nehrozí, ale to je asi tak všetko z pozitív. Nenáročného diváka to zaujať môže, náročnejší to po pár dieloch pravdepodobne vzdá. Na pomedzí 2 a 3*, pri čom ma to skôr ťahá smerom dole. 45% ()

Paity

Chápete to? Seriál o hluché agentce FBI? Myslíte, že jen proto, že umí perfektně odezírat by ji vzali k FBI? Takový agent musí zároveň být použitelný i v terénu. Uff, to zase Hollywood s něčím přišel. ()

jasiska

Hoci normálne by som tento typ seriálu hodnotila tromi hviezdičkami, jeho naťahovaná presladenosť a neskutočne otravný hudobný sprievod, z neho robia niečo takmer nepozerateľné. ()

Marina111

Sue a jej tím boli mojou prvou poctivo sledovanou kriminálkou. Možno aj z tohto dôvodu nedám na nich dopustiť. Iste, čím som staršia, tým viac ma irituje ten všadeprítomný americký nacionalizmus, ale odhliadnuc od toho (koniec koncov, čo čakať od seriálu mapujúceho život americkej FBI ?) ide naozaj o nadštandardne dobrý a citlivý seriál, ktorý zaujme oboma svojimi líniami : kriminálnou i ľudskou (súčasťou každého prípadu je i šprtanie sa v živote hlavných hrdinov, nakoľko sa tu pracovný život často prelína s tým súkromným). Snáď jedinou väčšou muchou pre mňa ostáva citeľná nenávisť k všetkému muslimskému a pričastné odvolávanie sa na 11. september ... To je vlastne i dôvod, prečo som dlho váhala nad piatou hviezdičkou ... ()

kujon

Jedna hvězdička za to, že v tento čas nic "lepšího" v TV neběží, druhá za celkem povedenou oddechovku. ()

blazir1 odpad!

Neuvěřitelně hloupý, dětinsky naivní a předvídatelný seriál, kde vítězi dobro, bůh a vláda USA nad vším zlem tak zkratkovitě a učebnicově až je člověku z toho šoufl. Neustále otravné prostřihy na US vlajky/památky to ještě násobí. Neskutečná mediální masáž v duchu moderního dobroserstvi a správných kulturních a búhvíjakých ještě hodnot. Donedávna jsem byl přesvědčen že nejblbější seriál je Texas Ranger. Není. Z něho jen čišel bezbřehý amatérismus, tohle je dokonalá demagogická propracovanost. Dobré komentáře: hribisko BASE , choze, Gemini ()

Košoun

Moji rodiče z nějakého nepochopitelného důvodu tento seriál sledovali. Když jsem se náhodou vyskytl doma a ještě větší náhodou v obýváku u TV, tak jsem se nestačil divit nad tou do nebe volající stupiditou. Pitomé případy, nesympatičtější herci a hlavně naprostá nelogičnost hlavní postavy - prostě neuvěříte, že je hluchá. Mohl bych vyjmenovat tisíc důvodů, ten nejtristnější je, že normálně mluví... A k tomu teda ještě ten český dabing, raději nemluvit. Aktuálních 47% procent mi přijde opravdu ještě hodně pochvalných. (BTW - ta znělka a vizuál s přeškrtnutým "I" přepsaným na "Eye" je echt hnusnej.) ()

Móó

Možná to není nejbrilantnější krimi seriál, ale už jako malá jsem na něj ráda koukala, a když občas zapnu televizi a je tam, zase ho s chutí dokoukám do konce. Milé, pohodové, u odpolední kávy si ho vždy vychutnám a to je prostě fajn. ()

hribisko odpad!

Ideologická bible pro všechny řádné a uvědomělé občany, kteří mají dost chorobného zasírání jejich milovaných Států nejrůznějšími živly (v podobě vymaštěných térů a kmetských nácků), s hrdiny tak strašně lidskými, empatickými a obětavými, až je mi z nich na blití a dostávám zimnici. Pche, takovýma sérošema se teď v Americe cvičí novodobí inkvizitoři v klidu obýváku. ŘÁDNÉ KUREVSTVO!!! ()

bubblebobble

Možno to nie je až na odpad ale hrozne ma tento seriál irituje a mám k nemu neskutočnú averziu. Už keď počujem tú úvodnú pieseň tak mám husiu kožu. Bŕŕŕŕ ()