Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Recenze uživatele soukyd33 k tomuto seriálu (26)

Krok za krokem (1991)

Dnes už legendární seriál, i spojení dvou rodin v jednu velkou pohromu pro všechny. 😄 I když to tak občas ale nevypadá, všichni se mají ve skutečnosti rádi. Dobré hlášky. Dobré scény. Poznámka: Chlapci na to stejně koukali jen kvůli holkám. 😄 (Dana, Caren, a El, byli prostě dokonalé dívky.) ()

Půlnoční horor (1993) (S02E22)

Jeden z dílů, kde jsem se smál jako blázen. Scéna s postelí. 😄 A zbytek je také super. 🙂 ()

Těžká volba (1993) (S02E24)

Zde se ukáže, jaká ve skutečnosti Karen je. Na plese se vše ukáže. 👍 A Cody dostane nový autoalarm. 😄 ()

Manželská krize (1993) (S03E12)

Parádní scény s autem. 😄 Zbytek je průměrný. ()

Čtenářský kroužek (1994) (S03E14)

Už začátek a první scéna, pecka. 😄 Pak klasika, a super hlášky. ()

Codyho předtuchy (1994) (S03E16)

Tak tady co se humoru týče, vede Carol, ale i Vody se ukáže být důležitým. 👍 Dana zde znovu zjistí, že Cody není zase tak hloupí, jak ho ona vidí. ()

Záhada ztraceného deníku (1994) (S03E21)

Tento díl vznikl kvůli tomu, aby si herci odpočinuli od svých rolí, a také si užili něco jiného. Moc zábavné to není, ale asi to nemělo účel. ()

Školní ples (1994) (S03E23)

Zde se ukáže, jaký JT ve skutečnosti je. Scény jsou dokonalé. ()

Karate (1994) (S04E01)

Geniální start nové série. Frank přidal do domácnosti telefon. 😄 Karate také super. Ale nejlepší je stejně scéna na konci. 😄 ()

Sportovní komentátor (1994) (S04E04)

Poslední scéna je asi..., no zvláště hravá. 😄 Komentátor Frank. 😄 ()

Neslušný návrh (1995) (S04E20)

Tohle jsou úžasné manévry. Učitelka, JT a Dana. Trošku se to zamotá. JT dostane opravdu úžasnou lekci. A to jak od Dany, tak od učitelky. Frank a gril je také super. Poznámka: Ta profesorka je vážně sexy. (Velmi těžké odolat pokušení.) Tomu říkám test. ()

Nevěsta pro Codyho (1995) (S05E06)

Ta ruska by letěla oknem. Ani by se neohřála. Karen to zde moc slušelo. Hezky zpívá. 👍 ()

Ženské hnutí (1995) (S05E09)

Frank v lázních, Mark na párty, Cody a Dana. 😂 ()

Vraťte nám dítě (1995) (S05E10)

Tady opět exceluje Cody, a jeho kouzla. 😄 ()

Vánoční radosti (1995) (S05E11)

Frank to zase rozjel ve velkém. 😄 Tohle se povedlo. Vánoční strom je také příjemný doplněk. A El má také o zábavu postaráno. ()

Obraz (1996) (S05E12)

Dana má problém velkých rozměrů, a Frank také. Dana obraz. 👀 Frank potkana. 😄 (Co by deratizátor, úplně selhal.) 😄 JT má rande. Carol co by dražba, také super. 😄 ()

Láska je láska (1997) (S06E05)

Tato epizoda nedává smysl. Na konci se objeví přítelkyně JTho (Sam). Tu ale JT pozná až v další epizodě. 🤔 Dana a Rich jsou do sebe zamilovaní až po uši. Jen to ještě neví. ()

Strach z volného pádu (1997) (S06E06)

A je to tady. JT poznává svou budoucí lásku Sam. Ta rozumí autům, sportu, a není žádná barbie. Poznámka: Tento díl by se měl odehrávat před předchozí epizodou. Pak by to dávalo smysl. ()

Dámská jízda (1997) (S06E07)

Holky to rozjely ve velkém. 👍 Carol, Dana, El a Karen nám zazpívají známý hit. JT má své problémy s bydlením. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard