Lucifer

• USA Lucifer
Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (2016–2021), 72 h 44 min (Minutáž: 42–66 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Scarlett Estevez, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Kayla Ewell (více)

Série(6) / Epizody(93)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (80)

Série 4 (2019) (S04)

Deset dílů na sérii prostě stačí. Tečka. Potom to tvůrci nemají čas vycpávat nudou. Čtvrtá série se mi líbila zatím nejvíc. I když mi zkazili Dana. A Amenadiela jsem měla chuť... praštit. A Chloe taky. A radši se v tom už nebudu pitvat. ()

Všechno je v pořádku (2019) (S04E01)

Oukej, takže tohle je navázání na dvacátou čtvrtou epizodu minulé řady. A bylo to... divný. Ale aspoň něco. Vůbec jsem nepochopila, proč je Dan naštvaný na Lucifera (evidentně jen na něj) a jsem zvědavá , díky závěru, co se z tohohle vyvrbí. Každopádně tuším, že mé sympatie k Chloe (už takhle dost nízko) rozhodně neporostou. 3,5* ()

Tady si někdo četl Dantovo Peklo (2019) (S04E02)

Pořád mi to přijde o třídu výš, než většina dílů z třetí řady. Takže jsem celkem spokojená, protože by asi bylo divný, kdyby to Chloe měla zpracovaný během 20 minut a je uvěřitelný, že se v tom plácá. Linda mě trochu rozhodila, zas to smrdí telenovelou (ale doufám spíš, že z toho budou ty humornější části dílů) a díky Dane za vysvětlení. ()

Ach, ty otče malověrný (2019) (S04E03)

So typical Chloe. Vše má nalajnové, vždy v mezích, vždy podle protokolu a když ne, tak jen v případě, že ona má pocit, že je to tak správně. Jinak jsem ráda, že to vypadá, že je tato linka s církví u konce. ()

Vše o Evě (2019) (S04E04)

Hele... asi dobrý, protože i přestože mě Chloe vytáčí, se bavím. A ten konec? Kdo by mu to nepřál! Jen škoda, že když se na Evu podíváte, tak slyšíte ten průvan,co se jí prohání mezi ušima. Takže divák prostě nemůže ani nabýt pocitu, že by kdy mohla konkurovat. ()

Zemřít vztyčený (2019) (S04E05)

Doufám, že se takhle budu bavit až do konce. Navíc, zde byl i zajímavý případ. ()

Nemravné kalhoty do práce (2019) (S04E06)

Na tomto díle mě bavilo cca posledních pět minut. Jinak nuda nuda NUDA!! A proč proboha z Dana udělali takovýho kokota? Cedí na Lucifera mezi zuby svoje moudra o správných chlapech a dělá, jako by se on vždycky zachoval správně. A jak Chloe jen prošla... hele já se nebudu rozčilovat! :D ()

Ďábelské způsoby (2019) (S04E07)

Fajn finiš! No a teď... za prvé - tvůrci! přestaňte dělat z Dana kokota první třídy, byl má oblíbená postava a teď si podává ruku s Chloe. Za druhé - to jsme se vážně dostali do stádia, kdy začíná kameň drbat cihlu?! Za třetí... zase to proboha rozjeďte. ()

Hodně špatný boyfriend (2019) (S04E08)

Jak mi není to Amenadielovo "sektářství ve všech směrech" po chuti, tak tento jeho odklon mi sevřel žaludek. MÉ, MOJE... kde je naše? Jinak za mě to prostě nešlape a jak jsem si po tom úvodním záchvatu smíchu myslela, že se budu celý díl jen bavit, tak to bylo půl na půl. ()

Zachraňte Lucifera (2019) (S04E09)

Pořadí postav, které mě v tomto díle ne vytáčely, ale přímo sr*ly! Třetí místo - Dan. Druhé místo - Eva. A ten největší ubožák - Amenadiel. ()

Kdo je ten nový král pekla? (2019) (S04E10)

Je pravda, že závěr jsem si představovala jinak a rozhodně víc epický. Ale! Já se prostě bavila. :D SPOILER!! Předávání sunaru na oltáři při rituálu? Jako to chceš prostě. :D Rušivý byly především ty motivační kecy před akcí (prvně Eva a pak Chloe). Ale ten úplnej závěr, trůn, peklo... super! Btw: A ano Lindo. NAŠE! Linda je skvělá. ()

Šíleně smutný ďábel (2020) (S05E01)

Tož... je to skoro rok, co jsem dokoukala čtvrtou řadu a na tu pátou, která potom vyšla jsem dostala chuť až dnes. A musím zkonstatovat, že první díl je pro mě dost zklamání. Nejsem si jistá, zda to těch posledních pár minut zachránilo... ani se nedostavilo žádný - jéé ta je zpět, ten je zpět, takový to, že postavy znovu rádi vidíte. No tak uvidíme... první díl byl fakt nuda. ()

Lucifer! Lucifer! Lucifer! (2020) (S05E02)

Začátek slibnej. U honičky jsem si přiznala, že je to nuda. Pak přišla ta telenovela o které tu ostatní píšou - mě bavila. No a poslední třetina velmi dobrá. Strach byl zaset. ()

Diablo! (2020) (S05E03)

Díl, který mi připomněl, proč nemám Chloe a Maze ráda. Nevím, něco tomu chybí. Osobní linka je tak vyhrocená (a je to furt a pořád o tom samým), že mě rozčiluje a zároveň nudí. ()

S kuřaty to vždycky špatně skončí (2020) (S05E04)

Nevím no... na takový díly asi musíte být fanoušci, abyste to ocenili a fakt se bavili. V černobílé části byl cítit potenciál, ale herci to neuhráli. Ani trochu. Takže jsem se spíš pronudila do posledních pár zajímavých minut. ()

Detektiv Amenadiel (2020) (S05E05)

Kriste bože, Chloe s pomocí Amenadiela objevila Ameriku. Tohle je tak debilní. 2,5* ()

BlueBallz (2020) (S05E06)

Bože, tohle je vážně kopec natahované nudy. Jo, jsou i horší díly, to bezesporu, ale tady je snad už na každých deset minut jen jedna dobrá. A čekat šest dílů na jednu soulož? Jestli bude v dalším dílu střih a přecekničemunedošlo, tak už mi fakt rupne žilka v oku :D prostě na to vlítněte a jedem dál, řešit konečně něco jinýho ()

Naše magie (2020) (S05E07)

Zatím nejlepší díl série. I když je konci byly ty řeči, co pořád Chloe vedla, už trochu únavný a konec byl hodně předvídatelný. 3,5* ()

Pozor, vyzrazení! (2020) (S05E08)

Předvídatelné, dialogy občas tak trapný, až to mlátí dveřma, herecký výkony jak ze soap opery. ALE!! Konečně to baví od začátku do konce. Škoda, že si člověk musí počkat až na ten osmej díl. A Maze už pošlete do řitě... Pane bože... A Chloe ať vezme s sebou. ()

Rodinná večeře (2021) (S05E09)

Bůh nám to trochu oživil nicméně... ten konec... tvl vždyť jsme zase na začátku! Už NE prosím, tohle je frustrující! Tohle už ani tvůrce nemůže bavit. ()

Komiksový Sandman má obsazení

Komiksový Sandman má obsazení

29.01.2021

Seriálová adaptace komiksu Sandman od Neila Gaimana má už takřka kompletní obsazení. Kromě postavy Smrti byly oznámeni herci ve všech zbývajících rolích, a úvodní reakce fanoušků na sociálních sítích… (více)

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse