Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Režie:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (více)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (více)

Série(8) / Epizody(153)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

Jacob23

Samberguv infantilní humor mě až na vyjímky nebere ale celá tahle partička herců to umí docela vklidu odtáhnout..kdo mě ale opravdu baví je Cpt. (skvělý Andre Braugher) a to že i přes počet dílů je každý svým způsobem originální ()

Drnqonovic

Vtipný a zábavný sitcom. Seriály z policejního prostředí sice nemusím, ale 99 si mě získalo. Andy Samberg vládne, ale nejradši mám stejně Terryho Crewse. Bohužel, 8 série pro mě neexistuje; kde se tvůrci dokázali poprat s důležitými tématy s nadhledem a nezaujatostí (kupříkladu Terryho zatčení, homosexualita kapitána Holta), v závěrečné sezoně je naopak všechno cpáno do krku s úpěnlivou snahou určovat, co je a co není správné. Díky, nechci. Je to škoda, protože 99 za shlédnutí stojí. ()

Firebug

Takový příjemně střelený mix Scrubs a Parks and Recreations (od stejných tvůrců) z policejního prostředí. Vysoká kadence vtipů, parádní postavičky (Jake, Rosa, Holt...) a překvapivě funkční i v detektivní/akční poloze. Instantní recept na dobrou náladu - žádné vyhrocené drama, nedojí to z diváka slzičky a i ty nutné vztahové peripetie jsou brány s nadhledem a nepřekáží. Překvapila i fungující kontinuita a že se tvůrci nebojí odkazovat na události 2 sezóny staré. První série je taková seznamovací, ale pak to pěkně graduje (aktuálně jsem na začátku 4.). Český dabing je dle mého extrémně nepovedený a masakruje spousty vtipů. V originálním znění 4* s náběhem na pátou. ______UPDATE po 7. sérii: pořád dobré a v některých momentech geniální. Trochu mě mrzí, že je to více crazy, že se už moc neřeší kriminální případy ale soukromé anekdoty, a že Holt ztratil značnou část svého původního kouzla. ()

Chmur

První dvě série jsou výborné, třetí rozhodně strmý pád dolů, ale o od čtvrté zas Brooklyn 99 postupně nabírá dech, šestá série divně useknutá. Brooklyn 99 je vcelku zábavný seriál, který odlehčeně prezentuje často dost vážná témata. Bohužel si nedokáže dělat příliš srandu z rasizmu a obtěžování žen na pracovišti. To je zřejmě pro Američany mnohem děsivější než vraždy, kanibalové, mafiáni či dokonce pozice gayů a lesbiček v systému. Škoda. Chemie mezi postavami je však výborná a většina týmu je až na Rosu a nesmírně otravnou a trapnou Ginu zábavná. ()

Hanys_

Po dvou dílech za 3. Pilot byl celkem fain, ale druhý díl jsem celkem odzíval. Dám tomu rozhodně ještě šanci (max 2 díly) ale zatím to na nějakou sitcomovou pecku fakt nevypadá. 5.5/10 ()

Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 34 Dokoukáno: 15+1 Zahozeno: 21 _ Na tohle jsem se docela těšil, přeci jen takové množsví známých tváří. Vtipný mi to ale moc nepřišlo a pořád jsem čekal kdy to příjde a ono nic. O to víc nechápu to hodnocení na IMDB a Zlatý globy. Vtipy mi přišli takové hodně jednoduché/primitivní a ani úsměv mi nevykouzlili. Příběh docela ušel a pravděpodobně budu pokračovat i druhou sérií, už jen abych věděl jestli to daj dohromady, když se jí Jake vyznal. 60% ()

jasiska

Eyes closed, head first, can't lose. Andy Samberg je awesome! Pri niektorých dieloch som sa tak rehotala, že moje okolie komentovalo môj mentálny stav :-) Parádny humor, skvele napísané hlášky, úžasne vymyslené a zahraté postavy a navyše ešte aj detektívka. No geniálne... ()

Shedom

Od nenávisti k láske je vraj malý krok. Platí to stopercentne pri tomto kúsku. Ako som ich spočiatku neznášala a chcela dať odpad, tak sú to teraz moji miláčkovia. A parádna oddychovka. Vlastne vôbec neviem, prečo som pokračovala v sledovaní, asi ako mnohokrát doteraz, keď sa mi niečo nepáčilo, tak ma to zároveň svojou "obludnosťou" fascinovalo (Girls, The Office, Parks & Rec, Enlisted...). Oplatí sa vytrvať a dať tomu šancu. ()

Marys

Vtipné, svieže a nebyť niekoľkých "vatových" dielov, pri ktorých tvorcom dochádzali nápady, bolo by to senzačné. Určite jeden z tých lepších komediálnych seriálov, ktoré sa zaručene oplatí pozerať. ()

TwoFace

— The English language cannot fully capture the depth and complexity of my thoughts, so I’m incorporating emoji into my speech to better express myself. Winky face. — Absolutně na hlavu postavená pitomost plná humoru, který je místy sázen s takovou kadencí, že zůstává rozum stát. A přitom dokáže nabídnout zajímavé zápletky. Každá z barvitých postav má vlastní styl humoru, ale všichni spolu jako zázrakem ladí. Od Peraltova lehce dětinského humoru, po Holtův deadpan – devadesát devítka má jedny z nejvtipnějších televizních postav. Další důkaz, že sitcomy snímané jednou kamerou bez umělého a trapného smíchu jsou tisíckrát vtipnější. ()

Flopik

Vynikajúci komediálny seriál z prostredia policajnej stanice. Herecké obsadenie skvelé, potešil ma Terry Crews. Prípady sa síce riešia ale sú to strašné blbosti a väčšinou sú aj na tretej koľaji. Má to aj hluché miesta ale ja som sa bavil. Za mňa silné 4* a myslím že ďalšími sériami pôjde hore aj hodnotenie.No tak po druhej zvyšujem hodnotenie, seriál si ma získal a ja sa kráľovsky bavím, len tak ďalej 99.Ani neviem ako a 3,4 série pozreté, je to vtipné šialené a výborné na odreágovanie. Teším sa na ďalšie sérky.Piata séria výborná, krásne zakončenie za mňa 5*.Šiesta mi prišla trošku slabšia, zamrzelo aj minimum priestoru pre Ginu ale stále som sa kráľovsky bavil a Suicide Squad bol výborný.Tak 7 séria bezkonkurenčne najlepšia, výborné vtípky a ďalšej sa neviem dočkať. ()

El-Barto

Jedinečná komediální pecka, která se přesně trefuje do mýho vkusu. Dokážu to přirovnat jedině k mý srdcovce Community. Po druhý řadě jsem se rozmyslel a nechávám na pěti. Je to samozřejmě pořád super, ale ve srovnání s první sérií o trochu míň našlapaný. Je to ale vysokej sitcomovej nadprůměr a na další díly se moc těším. Třetí řada je podle mě zatím nejlepší. Takovouhle komediální smršť vtipných dialogů, nápaditý akce a sympatických charakterů si nejde nezamilovat. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse