Reklama

Reklama

Živí mrtví: Počátek konce

(seriál)
  • USA Fear the Walking Dead (více)
Trailer 2
USA, (2015–2023), 86 h 10 min (Minutáž: 40–65 min)

Režie:

Adam Davidson, Kari Skogland, Stefan Schwartz, Michael Uppendahl (více)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (více)

Hrají:

Alycia Debnam-Carey, Kim Dickens, Frank Dillane, Mercedes Mason, Colman Domingo, Rubén Blades, Lennie James, Cliff Curtis, Danay Garcia, Garret Dillahunt (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(113)

Svět živých mrtvých není světem pouze Ricka Grimese, ale i čtyřicetiletého učitele angličtiny Travise Manawa, který žije v Los Angeles. Společně s družkou Clark Madison s jejími dětmi Nickem a Alicii, byvalou Travisovou manželkou Lizou Ortiz, jejich synem Christopherem a dalšími se snaží přežít pandemii chodících mrtvých, která vypukla. (Vanilla77)

(více)

Diskuze

Kafee

Kafee (hodnocení, recenze)

Bellamy

pěkný ale spíš ted nechapu že 2 serie ma 4  bude mít 4 díly proč to nema jak každej serial víc jak 20 dílu 

na příspěvěk reagoval cariada

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Kafee

Je to takový debilní no když ukazujou nějakou postavu jak byl ještě malý kluk a je tam to postava minutu to pak ten kdo film viděl třeba jen jednou nebo malý děti vědí stejnak prd.Lépe to udělaly v seriálu ztracení kde jsou ty hlavní hrdinové v minulosti jako děti na scéně třeba 20 minut a né minutu :D

na příspěvěk reagoval cariada, Kafee

cariada

cariada (hodnocení, recenze)

já se těším co nového nám tvůrci přichystali? Tady ještě není až taková beznaděj, přece jen je to teprve několik týdnů po nákaze.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Kafee

Tak když ten feták hrál Voldemorta tak tu vlastně je Voldemort asi spin off k Harry Pottratovi tento seriál.

na příspěvěk reagoval Kafee

Kafee

Kafee (hodnocení, recenze)

ahoj dotaz chci se zeptat když už konečně bude 2 serie ? 

na příspěvěk reagoval Ampi

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

No, já pořád tápu, jestli tomu dáš ještě šanci. A nemůžu říct, že by mě to, co prozradili tvůrci a herci o druhé řadě, extra navnadilo. Zkusím první díl druhé řady a uvidím :D. 

cariada

cariada (hodnocení, recenze)

jenom že nejdřív si musíme vybudovat k postavám nějaký vztah a až pak je můžou nechat sem tam někoho umřít. Aby to mělo smysl. Tady je to jiný díky tomu, že je to ten přerod tý společnosti, tak že je tam poměrně hodně lidí a vše se teprve vyvíjí . Ne jako ve TWD kdy už to bylo po měsíci či dvou a lidí tam bylo relativně málo. Já určitě sleduji dál. Mě se líbí sledovat jak se ta společnost mění a hlavně chování lidí.

 (hodnocení, recenze)

amyth

Možný důvod to je, ale pro mně se ten seriál stává ztrátou času, když těm postavám nemůžu fandit. Koukat na to 6 hodin a doufat že někoho zabijou... ne! 

amyth

amyth (hodnocení, recenze)

To je podle mě naprosto jasný záměr oproti originálu. Tam je teď velice těžké někoho nechat zemřít - postavy jsou oblíbené a v podstatě nedotknutelné - vždyť osekali úplně každého na koho si troufli, ale ti hlavní jsou nepostradatelní (a Carla kterého nikdo nemá rád zase potřebují do budoucnosti). Naproti tomu u této show to můžou vysekat jak je libo a nikomu to chybět nebude (poslední bude ta mamka/bloncka - zůstane v nějákém táboře sběračů jako nafukovací panna poté co posledního přeživšího její rodiny nezlikvidují zombíci, ale zdivočelí lidé)

 (hodnocení, recenze)

Ne, pořád nic... Přijde mi to jako Walking Dead pro nenáročné, navíc se to pořád opakuje s tím rozdílem, že v originálu mám s postavami vybudovaný nějaký vztah, ale tady byla ta první série k uzoufání nudná a nezažívná. Stejně jako většina postav... za mně ne! Konečně něco co můžu přestat sledovat, už se v těch seriálech pomalu ztrácím. 

na příspěvěk reagoval amyth

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

cariada

Já doufám. Přiznávám, že jsem přemýšlel o tom, že se na to vyprdnu. První řada mi přišla poměrně nezáživná, ale po tom teaseru tomu asi dám druhou šanci. A navíc se objevila další ukázka, která je ještě lepší. 

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Teaser na druhou řadu. A vypadá to, že ta by mohla být o něco svižnější než první. V což já doufám :). 

na příspěvěk reagoval cariada

cariada

cariada (hodnocení, recenze)

tak 10.dubna startuje 2.série. už se těším, doufám, že to půjde rovnou i u nás s dabingem.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

PREYxxxMAC

PREYxxxMAC (hodnocení, recenze)

1.SERIA-70%,rozbehlo sa to až v 6 dieli.uvidime ake budu dalšie časti.

ale nevyzera to zle

cariada

cariada (hodnocení, recenze)

Ouwen

zase mícháš hrušky s jablky. Je snad logické, že seriál je úspěšný a kvalitní viz sledovanost a oblíbenost, kdyby nebyl tak ho po první či druhé sérii zruší. Nikdo by netočil něco co lidi nezajímá. A srovnávat seriál a hudbu a ještě k tomu která je na youtube grátis se opravdu nedá. 

Související novinky

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

10.09.2020

Stanice AMC oznámila konec populárního seriálu Živí mrtví. Kabelovka završí současný seriál jedenáctou rozšířenou sérií, která bude mít celkem 24 epizod. Prvních dvanácti se pak dočkáme už příští rok… (více)

Komiks Živí mrtví nečekaně končí

Komiks Živí mrtví nečekaně končí

03.07.2019

Spisovatel a tvůrce slavné komiksové série Živí mrtví Robert Kirkman tento týden šokoval fanoušky. Jeho sága totiž nečekaně dospěla do finále, a to bez jakéhokoli předchozího upozornění. Posledním… (více)

Živí mrtví dostanou další spin-off

Živí mrtví dostanou další spin-off

09.04.2019

Stanice AMC oznámila třetí seriál vycházející z komiksu Živí mrtví Roberta Kirkmana. Zatím nepojmenovaný projekt by se měl točit okolo dvou mladých dívek, které patří k první generaci, jež dospívala… (více)

Prahu zaplaví zombíci z Fear the Walking Dead

Prahu zaplaví zombíci z Fear the Walking Dead

27.05.2017

Léto se blíží a spolu s ním i zombie apokalypsa, která se tentokrát nevyhne ani pražské náplavce. Pokud se chcete zchladit a pocítit mrazivé z mrtvých vstání na vlastní kůži, vyrazte v podvečer 31.… (více)

Reklama

Reklama