Medicopter 117

• Německo Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (více)
Německo / Rakousko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

Série(7) / Epizody(82)

Pompaj

Nudný děj, nudní herci, žádná akce ( počkat, možná by se našel jeden díl), německá produkce něco vypustila na svět a stálo to za... ehm... něco. Ale jako malý jsem to měl rád 15%. ()

lucinkapes

Nechápu, jak někdo může tento seriál tak hanobit a hodnocením jsem šokován. Navic přirovnaní ke Kobře 11 také nechápu. Až na to, že to natočili Němci a je to seriál plný akce, s ni nemá nic společného. Naopak se mi zdá velmi originalní. Existuje snad seriál podobného typu - zachraný vrtulnik v akci? Ano, je pravda, že mnoho situaci je nerealných, hlavním hrdinům jde neustále o život atd. Kdyz vsak berete seriál nadneseně, tak je to napětí, akce, adrenalin. Diky vedlejším dějům hlavně o životě postav a vzajemným vztahům i vtip a hůmor. ()

Greg25

40%, vím, že je to nereálné a plné hloupostí, ale na německý seriál poměrně slušně propracované charaktery hlavních postav (samozřejmě NA NĚMECKO)!!!!!!!!! A podle mě lepší než Kobra 11, ve srovnání se seriály z jiných zemí samozřejmě neporovnatelné, neboť by asi všechny německé seriály musely skončit v záporných hodnotách..... ()

kukentipla odpad!

O čem to je? Další z německých reset-seriálů. Někde za sedmero horami a sedmero eintopfy byla nebyla záchranářská stanice s vrtulníkem. Co já NATO? Popíšu jednu scénu a tím bude řečeno víc než dost. Hrdinní zachránci musí spasit nebožáka na kterého se sesunulo lešení. Pod lešením je spousta rachejtlí. Hrozí tedy velké BUM. Směrem k troskám létají další rachejtle. Záchranáři k vrtulníku připevní obří gong a tím rachejtle odrážejí!!!!!!! Verdikt: RESET ()

Emzet odpad!

Nijaké postavy, nudný děj... Pouze zabiják odpoledního času. Vrcholem pro mě byl díl, kde se z auta zavaleného sesuvem půdy jedna žena dostala ven přes plechovou střechu vozidla a kvanta hlíny nad ním pomocí kancelářských nůžek! ()

kubyno

No tomuhle hnoji dám aspoň jednu hvězdičku, bo jako malý jsem na to byl celej natěšenej když to jelo v televizi. A koukat se na to celkem dalo (dá), i když je to o hovnu. Jo a mají tam pěknej vrtulník. ()

Raimok

Kdysi jsem viděl jeden díl, na který jsem se vydržel dívat od začátku až do konce. Bylo to o nějakých lidech, co uvízli na lanovce. Za ten je ta jedna hvězda. Jinak je to jenom další nechutná německá podivnost. Ti Němci fakt nedokážou nic. 14 % ()

Betmän odpad!

Dnešní díl mě svojí blbostí tak praštil, že to musim udělat. Odpad jak vyšitej. Po 150 dílech, kdy pokaždý od týpků, který se bez vrtulníku ani nevyserou, slyšíme:,,Nemusíte nám děkovat, zas to jednou o fous vyšlo," už se mi nechce tý hovadině ani smát. ()

Zeek odpad!

Absolutní kravina natočená v Německu. Shlédl jsem více dílů než 1, tak snad hodnotím alespoň trochu objektivně. Seriál plný nesmyslných efektů a nesmyslností vůbec. Dávám 5% za to, že měl vůbec někdo odvahu se pustit do natáčení něčeho takového. Moje hodnocení: 5% ()

Czernozub

Ze všech těch sraček co k nám z Reichu tečou, má tahle alespoň více-méně sympatické obsazení, i když to jsou všechno Skopčáci jako řemen... ()

pospech11 odpad!

I kdybyste umiráli a byli na druhé straně světa stačí zavolat Medicopter 117, tihle snad zahchraňovali a zasahovali všude a kdyby byli při vraždě Kennedyho tak ho taky zahrání. ()