Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Blondak80

Proč se stále a stále a za všech okolností snaží moralizovat?? Tenhle seriál je totálně bez překvapení... Bohužel. ()

Grimlok

Vynikající seriál sledující osudy dětí ze dvou rodin. Neustále si děcka nadávají, strýček "čéče" Cody a pozdějších sériích nezapomenutelný Francouz Jean-Luc (nebo Jean-Pierre???) Tenhle seriál je prostě klasika, čéče. ()

Jeand´Boa

Klasika českých televizorů z devadesátých let... Vzpomínka na mé mládí, kdy jsem se těšil na každý díl... Dnes již může připadat naivně, ale to nikterak nesnižuje to, jakou zábavu kdysi dokázal rozdat... ()

foundation

v pohode serial len ma strasne vytacaju tie 2 minuty na konci kazdeho dielu kedy sa to zacne tvarit ako nejaky retardovany serial ktory dava strasne morove rady do zivota..jednu celu hviezdu len za Sashu Koudyho Mitchella a Patricka Duffyho..keby som mal ale najst jednu naozaj najhorsiu vec na celom seriali tak je to jednoznacne Suzanne Somers ktora absolutne nevie hrat a vali zo seba len tragicke slogany na bilboardy..k tomu vyzera priserne a bohuzial tie posledne diely diely kde vystupuje aj to ich novo narodene decko uz su takmer nepozeratelne..P.S. medzi uplne najlepsie diely v mojom reblicku patri piaty diel tretej serie kedy si J.T. s Danou vymenia ulohy rodicov s Frankom a Carol :D ()

emdvojka

Morálne ponaučenie v každom dieli, ale krok za krokom je aj tak zábavný rodinný seriál pri ktorom si oddychnete a nejeden krát aj usmejete... ()

Milena79

Podle mě, jeden z nejlepších sitcomů. Vtipný, plný bláznivých situací. Postava Coudyho byla ze všech nejlepší a po jeho odchodu se seriál stal trochu nudným. ()

katmandzoo

na tomto seriáli som vyrastal a od útleho detstva až dodnes je to jeden z mojich najobľúbenejších seriálov..pekná myšlienka spojiť dve rodiny, ktoré sa radikálne líšia, a ktoré spolu pod jednou strechou nevydržia ani jeden deň bez toho aby sa neurážali, nehádali, či nepodrážali..s prisťahovaním Frankovho synovca Cowdyho a narodením malej Lily to dostalo ešte väčšiu šťavu a veľká rodina musí každodenne riešiť problémy rôzneho druhu, avšak vždy to s dávkou rozumu, či šťastia vyriešia a nakoniec sa rodina predsa len spojí a drží spolu ako každá správna rodina.. ()

Jajar

V devadesátých letech v Čechách klasická podvečerní zábava. Dneska by to se svými moralistickými poučkami asi pěkně ostrouhalo, ale nutno říct, že geniální postava Codyho i s časovým odstupem pozvedla Krok za krokem o úroveň výš. ()

Kultak

Seriál trochu připomíná Kutila Tima (či je to obráceně?). Každopádně se jedná o další orgasmickou lázeň pro feministky. Všichni muži - a to úplně všichni do jednoho (mnohem razantnější důraz než u Kutila Tima) jsou totální pitomci s dutou hlavou, neandrtálskými zvyky, předsudky, ješitností, arogancí a vždy vše, na co sáhnou, zkazí. Ženy (krom jedné, která je muži posedlá) jsou prostě úžasné, dokonalé a zpravidla nedělají chyby. Vtipy jako takové jsou většinou trapné. Jako dítě mě to bavilo, takže 15%. ()

chrispe

Pohodový seriál, někdy až moc tlačící na pilu v morálním poučení. Ale tak co... Oblíbené postavy: Dana a šílený Cody ()

Torgal

Klasika z detských čias, keď sme to hltali na Markíze každý večer o pol ôsmej. "Koudy" bol náš idol a jeho hlášky citovali úplne všetci. Tá okatá propagácia správnych amerických rodinných hodnôt je ale príšerná a s každou ďalšou sériou viac a viac bije do očí. 6/10 ()

Stíba

Tuhle klasiku můžu vidět kdykoliv a nikdo neomrzí. Jedna z nejpovedenějších rodinek seriálového plátna. ()

kilobyte

Velká nevyrovnanost dílů. Na jeden brutálně zábavný vychází jeden průměrný s důrazem na rodinné hodnoty a jeden hrozný, příšerně moralizující. Takže v průměru slušné 3 hvězdy. Moje nejoblíbenější postavy jsou Cody, Frank a Mark. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard