Případy 1. oddělení

• Česko Oddělení vražd (neoficiální název) (více)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele Oxyuranus k tomuto seriálu (13)

Podnájemníci (2022) (S03E01)

Všech topů strop! Mordparta se vrátila tak, jak nás před šesti lety opustila. Ve velkém stylu. Lehounce pozměněná úvodní znělka mně už hned napověděla, že to bude boží. Vrátily se všechny tváře krom majora Plíška, nové přibyly. Kapitán Netík potěšil, že sem zapadá, a kapitánka Čulíková je prozatím pěkná žena a Korejs je pořád pazneht. Sorry, Míro =D ()

Flaška (2022) (S03E02)

3. série potvrdila formu! ()

Veteráni (2022) (S03E03)

Skvělý díl, ve kterém se zase projevilo, že se vyplatí takovýto přemýšlení navíc. Ta úcta, kterou každý, kdo Plíška zná, která mu byla projevována, se dotýkala i mě u televizní obrazovky. A Korejse je mi tě nejak líto a jsem rád, že se vrátil. ()

Exploze (2022) (S03E04)

Případ v režii mého nejoblíbenějšího operativce kapitána Anděla. Kapitán Pražák mě v téhle série začíná opravdu dost štvát a Korejs pobavil. ()

Řetízek (2022) (S03E05)

Kapitánka Čulíková dokazuje, že na vraždy patří. Parádní díl, který se řadí mezi nejlepší epizody vůbec. ()

Taxivrah (2022) (S03E06)

Na téhle epizodě je přesně vidět, jaká je práce mordparty piplačka a jakou pravomoc a prostředky mají. Nejen oni. Proto mi baví se na to dívat! ()

Tramvaj (2022) (S03E07)

Major Kozák je srdcař. Suprový díl! ()

Střihač (2022) (S03E08)

Opět jedna z nejlepších epizod. Nová paní ředitelka je pěkná motyka, rýsuje se nám tu nový úhlavní nepřítel. A Korejs válí a líbí se mi, že už s ním 1. oddělení tak nějak počítá. Případy to hrnou dál. ()

Romeo a Julie (2022) (S03E09)

Případy, vy už tak vysoko postavenou laťku stále přeskakujete! Mně už je normálně blbý se tu nad tím stále rozplývat. Boží! A nová paní ředitelka je taková kráva, že by měla mít svůj vlastní kalendář. ()

Smolař (2022) (S03E10)

Titerná policejní práce v akci. Kozák suprově vypucoval Pražáka, tak snad se ten už zklidní a divím se, že se ředitelka po Kozákovi nesvezla víc. ()

Spolubydlící (2022) (S03E11)

Esence mezilidských vztahů v praxi. "Poslyšte, pane Nečada, Vy máte o tomhle bytě ňákej přehled" "Tak možná proto, že nečumím furt na Instagram, ale kolem sebe" ()

Loterie (2022) (S03E12)

Tak to mě hodně dojalo... ()

Trik (2022) (S03E13)

Hromadné pálení Korejsova kalendáře zítra na Staromáku. Dopadlo to nad očekávání. Tak sbohem, mé milované Případy. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD