poster

Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál)

 • USA

  Fear the Walking Dead

 • USA

  FTWD

  (neoficiální název)
 • USA

  Fear of The Walking Dead

  (pracovní název)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2015–2019, 54 h 36 min (Minutáž: 40–65 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Hrají:

Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Colman Domingo, Rubén Blades, Cliff Curtis, Danay Garcia, Lorenzo James Henrie, Daniel Sharman, Sam Underwood, Lisandra Tena, Michael William Freeman, Michael Greyeyes, Justin Rain, Dayton Callie, Matt Lasky, Elizabeth Rodriguez, Lynn Chen, Sandrine Holt, Keith Powers, Patricia Reyes Spíndola, Artine Brown, Maestro Harrell, Scott Lawrence, Leon Thomas III, Christopher Pearce, Noah Beggs, Toby Levins, Arturo del Puerto, Howie Lai, Lexi Johnson, Donald Agnelli, Carlos E. Campos, B.J. Clinkscales, Jack Donner, Micah Fitzgerald, Gavrielle Harris, Angelyna Martinez, Andrew Patrick Ralston, Lak Rana, Lincoln A. Castellanos, Kevan Ohtsji, Rubén Blades (a.z.), Mercedes Mason (a.z.), Michelle Ang, Brendan Meyer, Regen Wilson, Catherine Dent, David Warshofsky, Jake Austin Walker, Dougray Scott, Veronica Diaz-Carranza, Marlene Forte, Jesse McCartney, Daniel Zovatto, Diana Lein, David Fernandez Jr., Alfredo Herrera, Roman Mitichyan, José Sefami, Ramón Medína, Jamie McShane, Jared Abrahamson, Paul Calderon, Ramses Jimenez, Brenda Strong, Kelly Blatz, Ashley Zukerman, Israel Broussard, Schuyler Fisk, David Grant Wright, Kenny Wormald, Adolfo Madera, Darcy Laurie, Ben Bray, Shawn Hatosy, Mark Kelly, Mark Kubr, Edgar Wuotto, Alejandro Edda, Karen Bethzabe, Raul Casso, Rubén J. Carbajal, Andres Londono, Aria Lyric Leabu, Ross McCall, Noel Fisher, Lindsay Pulsipher, Dominic Bogart, Emma Caulfield Ford, Hugo Armstrong, Justin Deeley, Daniel Moncada, Jackson Robert Scott, Nathan Sutton, Omar Ynigo, Bill Clinton (a.z.), Jesse Borrego, Ricardo Chacon, Tait Fletcher, Rocky McMurray, Rae Gray, Itza Sodi, Jason Manuel Olazábal, Sarah Benoit, Luke Spencer Roberts, Jorge-Luis Pallo, Kalani Queypo, Eddie Diaz, Eileen Grubba, Linda Gehringer, Edwina Findley Dickerson, Travis Johns, Ray McKinnon, Miguel Pérez, Josh Clark, Bobby Naderi, Garret Dillahunt, Jenna Elfman, Maggie Grace, Lennie James, Andrew Lincoln, Melissa McBride, Tom Payne, Clint James, Jackson Beals, Rob Mello, Anthony Lucero, Eric Arthur Martinez, Matthew James, Kevin Zegers, Sebastian Sozzi, Evan Gamble, Rhoda Griffis, Alexa Nisenson, Kenneth Wayne Bradley, Jason Liebrecht, Isaiah Cox, Tonya Pinkins, Aaron Stanford, Daryl Mitchell, Mo Collins, Charles Harrelson, Stephen McKinley Henderson, John Eric Bentley, Jim Lau, Graham Sibley, Hal Havins, Brennan Keel Cook, Teya Patt, Austin Amelio, Karen David, Matt Frewer, Cooper Dodson, Ethan Suess, Bailey Gavulic, Megan Danso, Sydney Lemmon, Trenton Rostedt, Cory Hart, Colby Hollman, Peter Jacobson, Khaira Ledeyo, Colby Minifie, Holly Curran
(další profese)

Diskuze k TV seriálu (1 113)

Chceš také sledovat diskuze k sériím a epizodám?
Chceš také zrušit sledování diskuze k sériím a epizodám?
55 42 31 30 29 28 27 26 25 15 1
  • 22.10.2015  19:22
  Lefty86
  (hodnocení, komentáře)

  Ouwen: ty jsi se někdy pral s mrtvákem že víš jakou mají sílu?? Panebože :-D

  na příspěvěk reagoval Ouwen
  • 22.10.2015  17:20
  Ouwen
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: "to je osud" né, to je scénáristická vypatlanost, protože udělat z nabouchanýho borce, co nosí kladivo chůvičku, co nepřemůže po tak dlouhý době shnilého chodce, je naprosto směšný. já jsem ale rád, že si z toho něco bereš :)

  • 22.10.2015  17:15
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Ouwen: sílu určitě měl, ale když tě přepadne zezadu tak jsi v šoku a než se stačíš zpamatovat tak je už pozdě. Někdo má instinkt velice rychlý, ale né každý. Ale tak to prostě je že jich 100 zabiješ a jediný tě pak skolí, to je osud, tak to prostě je a nic s tím nenaděláš. stačí chvilka nepozornosti a je konec. Mě se tenhle seriál líbí a co se mě na tom líbí si stačí pár stránek níž přečíst znova to rozepisovat nebudu. Pro mě to vata není. A rozhodně mě ten seriál nutí přemýšlet co by a jak bych to dělal třeba já a pod. Za sebe musím říct, že bych dlouho nepřežil jsem docela flegmouš.

  na příspěvěk reagoval Ouwen , Bellamy
  • 22.10.2015  16:48
  Ouwen
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: u toho seriálu je lepší nepřemýšlet... ale přeju každýmu ať si to užije.

  • 22.10.2015  16:47
  Ouwen
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: Jo aha, a proto Tyreese se dostane přes 100 chodců u auta a pak ho zabije jenom jeden, protože ho prostě přepere. Hele, já nechápu, že v tom hledáš něco víc. Nechápu ty diváky, který to baví.

  To ti nepřijde vůbec vatové, nucené, nudné, recyklující? Já to přestal sledovat, pač odmítám čekat na to nejlepší na konci, když mezi tim je ta výplň totálně katastrofální. Smrt Dejla byla nucená a nesmyslná, herec sice už věk měl, ale určitě dostatek síly přemoct chodce, kterej už takovou sílu nemá a ani neumí používat mozek, tím pádem by si chodec svou sílu ani neuměl uvědomit.

  na příspěvěk reagoval cariada , Lefty86 , vegetol.mp
  • 22.10.2015  16:43
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Ouwen: jenže on nebyl v baráku spali ve stanech a tuším, že měl možná i hlídku tam to není specifikované. Tak že ho mohl jednoduše slyšet. A to že mu rozerve břicho na tom nic divnýho není. Stačí mu kousek vykousnout a ruce udělají zbytek , nezapomeň že mrtváci mají jediný smysl a to instinkt jít po živých a sežrat je či roztrhat. Ano jsou křehký částečně protože jsou " mrtvý" a organismus i tkáň se rozpadá. I to by byl možný způsob ukončení TWD, že by postupně umírali či se rozpadali, a tím by přestali být nebezpečný. 

  na příspěvěk reagoval Ouwen , Ouwen
  • 22.10.2015  13:29
  Ouwen
  (hodnocení, komentáře)

  BackPa: určitě ten chodec neměl takovou sílu, aby roztrhal břicho Dejlovi :)

  • 22.10.2015  13:04
  BackPa
  (hodnocení, komentáře)

  Ouwen: V té době ještě tak křehcí nebyli. Rozpadají se postupně.

  na příspěvěk reagoval Ouwen
  • 22.10.2015  12:49
  Ouwen
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: Jo, takže Dale vyšel z baráku a daaaaaaaaaleeeeeeeeekoooooo v hlubokém poli něco slyšel? :D to má dobře vyvinutej sluch. A to břicho mu roztrhl, jako kdyby to byl papír ty vole, kor když ty zombíky jak řekl Helo, jsou křehký jako hovno.

  na příspěvěk reagoval BackPa , cariada
  • 22.10.2015  12:13
  Helo
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: Ono je hlavně blbost v TWD řešit zombíky, protože s tím, jak jsou v seriálu ukázaný, by apokalypsa nikdy nevznikla. Ne, když se vlečou jak smrad a hlavu jim rozlouskneš i tenisákem...

  • 22.10.2015  09:43
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Ouwen: tak jsem se na to podíval a nechápu co se tě na tom nezdá. Dale se šel podívat protože něco slyšel a to něco byl pokousaný dobytek tele či kráva (či co to bylo) ještě to bylo živí a pak se za ním objevil mrtvák, který ho jednoduše slyšel tak šel za ním. Opravdu nechápu co je na tom zvláštního a už vůbec ne co měl mrtvák společného s ninjou? Když jen došel za Dalem a vrhnul se na něj. To že ten samý mrtvák před tím neudržel Carla je jednoduchý protože byl zabořený v bahně a povedlo se mu uvolnit jen jednu nohu, tudíž měl Carl dost možností se mu vysmeknout. Až pak se dostal ven celý a za útočil na Dale. Nehledej v tom nic nelogického.

  na příspěvěk reagoval Helo , Ouwen
  • 20.10.2015  00:22
  PatrikP4
  (hodnocení, komentáře)

  Bellamy: Jo to je taky možný...

  • 19.10.2015  23:47
  Bellamy
  (hodnocení, komentáře)

  PatrikP4: Šel tam protože byl naštvanej že skoro všichni v domě souhlasily aby byl zabit ten kokos Randall.

  na příspěvěk reagoval PatrikP4
  • 19.10.2015  20:55
  PatrikP4
  (hodnocení, komentáře)

  Ouwen: Dale, jestli se nepletu tak tam šel protože něco slyšel a šel se podívat co to je...

  na příspěvěk reagoval Bellamy
  • 19.10.2015  00:30
  Lefty86
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: šlo tam o pár dní 

  • 18.10.2015  19:50
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Bellamy: dobrá já se zkusím podívat,až bude čas.

  • 18.10.2015  18:42
  Bellamy
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: S2E11

  na příspěvěk reagoval cariada
  • 18.10.2015  18:17
  Ouwen
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: druhá série..nevim v jakym díle to schytal Dejl.

  • 18.10.2015  18:16
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Ouwen: to já nevím, protože si to ted vůbec nevybavuji kde co bylo, nemůžu si pomatovat každou scénu. Musel bych si to pustit, dej přesný popis v kterém díle a čase, já se podívám.

  na příspěvěk reagoval Ouwen , Bellamy
  • 18.10.2015  18:01
  Ouwen
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: ne to je blbost, protože celé pole bylo prázdné, navíc proč šel Dejl tak daleko do pole taky nevíme a jak se tam objevil ninja zombík taky nevíme, prostě se tam objevil :D

  na příspěvěk reagoval cariada , PatrikP4 , cariada
55 42 31 30 29 28 27 26 25 15 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace