Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

giacobbe

Ve zlaté éře, kdy v českém znění přestala Christine Lakin ráčkovat, slušný průměr. .... Když si stejně jako ve většině seriálů vysílaných v té době -Plný dům,Alf,atd. manželé ve věku, když si mají pomalu hledat rybníček ke kterému budou chodit sypat ptáčkům, pořídí miminko, které má svou roztomilostí pomoci udržet agonii umírajícího seriálu, po příchodu kadeřníka Jeana a totální změně charakterů většiny postav- odpad! ()

shinlove

První rodinný seriál, který jsem viděl. Nápad spojit dvě rodiny mě nadchl a zřejmě i Patrika, když se rozhodl odejít kvůli němu z Dallasu :) Sranda byla i sledovat, jak se herci, hlavně v dětských rolích mění a dospívají... Vtipný seriál od začátku do konce. ()

Naby

Vyborny serial, ktery ani po nekolika seriich nenudi. Smichani dvou rodin ktere se mezi sebou "skadli" a hadaji protoze kazda rodina zila uplne pravym opakem te druhe. K tomu jako usmirovaci (vetsinou) oba rodice a naprosto dobrosrdecny Cody jako "perlicka" na dortu ;-). ()

J. K. Lister

Asi nejpovedenější rodinný seriál, který s humorem řeší svoje problémy a neoddiskutovatelná postava Cody Lamberta v podání Sashi Mitchella, která potěšila snad každého, kdo seriál viděl (včetně mne). ()

Wally Mroz

nemám to rád, zvláště pak novější díly s tím divným rádoby vtipným homoušem, nic proti nim nemám, ale myslím že ta jeho postava je až nepřiměřeně zparodovaná. ()

DrahciiiRe

Během sledování tohoto nádherného skvostu se vracím a nechápu, že jsem dal jen 4 hvězdy, hned to napravuji. Krok za krokem je totiž vtip za vtipem. Vkusně servírovaný v bláznivé rodince, co víc si přát, ach ten seriál je prostě boží. I po opakovaném zhlédnutí, možná je to i tím, že je to seriál mého dětství a sledovat hrdiny růst a dospívat je jeden z dalších plusů, které z tohoto seriálu udělají tak trochu srdcovou záležitost. ()

Waizi

Pamatuju jsi to jako dětí, vždy jsem to měl rád a za pár roků se od tohoto faktu nezměnilo nic. Děti většinou něco vyvedou, snaží se to zakrýt a Rodiče ho pokárají a řeknou, že to se dělat nemá. Nuda? Ne! Já se na Step by step nedívám, kvůli výchovné stránce, ale kvůli toho jakým stylem to je podáno. Jo Kouďák je Kouďák ;) ()

ajfelka

Ano, tvůrci opět přetáhli strunu a ke konci už to bylo trapné a stále se opakující, ale ze začátku to byla zábava. Jenom vždycky při sledování musíte přetrpět to závěrečné morální poučení, které těm malým divákům něco dá, ovšem my odrostlejší zavřeme oči a dáme si chvilku pauzu. Čtvrtá hvězda je za Kouďáka :-) "Co se ti vybaví při slově matka?" - "Trafostanice." :-) ()

Pharao20

Tento seriál som mal strašne rád ako decko ked sa to davalo prvý krát, ale aj ked to pozeram dnes neprekáža mi to aj ked ma vela chyb:)..dnes ma z početného obsadenia serialu dokážu rozosmiat len 3 postavy - Dana, Frank a Al...ostatni su len do počtu ale nebylo by to ono samozrejme bez nich..napr. takí Priatelia s ich afektovanými výkonmi ma už dnes nezabavia vôbec, na tento serial sa pozriet da.. ()

muliku

Tento sriál provází celý můj milostný život. Nejdu na rande, aniž bych neřekl alespoň jednu hlášku z toho to seriálu (''Ano, já posiluju. Otvírám ledničku a zavírám ledničku''). Opravdu skvělý seriál, který bohužel postupem času ztrácí na kvalitě, třeba v podobě trapného Jeana Luca. Na druhé straně mám ale velice rád Riche Hulkeho. Jediná věc, která mě na seriálu opravdu s*re (proto ta jedna hvězdička dolů) jsou ony několikrát zde zmiňované morální ponaučení. Nebo povrchní Karen, která dokáže na konci dílu, že přecejen má srdce a sociální cítění. Nebo přespravedlivý Cody, z kterého se kevšemu nakonec vyklube génius. Tyto věci mě ale neodradí od skutečnosti, že z 90% je to nehorázná prča překypující nesmrtelnými hláškami. ()

gizzi-fly

Starý dobrý Step by step... dnes už trochu nostalgie, ale člověk občas rád zavzpomíná na doby, kdy mu neunikl jediný díl... ()

Standey

Step by step prostě miluju. Je to už nějaký ten pátek, kdy jsem se ještě jako teenager popadal za břicho u Koudyho hlášek a nejen to. I dnes na mě z tohoto senzačního sitcomu pokaždé dýchne ta nostalgická atmosféra, která provází všechny díly. Zamiloval jsem si obě rodiny a v mládí jakobych se stal jejich součástí. Je jen velmi málo seriálů tohoto typu, které by takhle dokázali člověka vtáhnout do děje. Vedle Přátel řadím Krok za krokem na špičku tehdejších sitcomů čéče..:-) ()

chaosteory

Při sledování znova a znova, což teď není problém, jsem si už naprosto jistý, že tepna seriálu byl Sasha Mitchell. Postava Codyho se stala nenahraditelnou a doteď nechápu proč Mitchell začal suplovat Van Damma a pohřbil tím svůj um. ()

Ajka13

Nikdy jsem neviděla všechny díly a asi ani jak jdou za sebou, ale to mi vůbec nevadí, protože jde o jediný sitcom, který mě fakt baví a u kterýho se zasměju. Navíc mi hlavní představitelé nepřipadají vypatlaní a jejich humor ohraný jako mi to připadá u dalších podobných seriálů. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard