Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

RigorMortis

Deväťdesiatková srdcovka, na ktorú vždy rád spomínam. Aj ten dabing bol na pomery slovenského v pohode.  Príbeh americkej patchworkovej rodiny z malomesta, ktorý pôsobil o dosť  uveriteľnejšie než náboženská agitka 7th Heaven. Zamrzela nedávna smrť Suzanne Somers a prekvapil fakt, že veľká väčšina predstaviteľov tejto podarenej rodinky skončila po seriáli s herectvom. ()

bohhous22

Mě tyhle rodinný sitcomy s moralitkou na závěr vlastně jen serou.U Modern Family to zvládnu, protože je nacpaná geniálními gagy,ale Step by Step je tuctovka ()

(fjw)

Parádní seriál. Neexistuje v něm díl, jemuž bych jsem se nezasmál:) Herci jsou dobře vybraní. Njevíc se mí líbila dvojice "Džejtý a Rich" a samozřejmě Coudy, čéče:D A taky Dana, ta někdy opravdu perlila:) ()

Weirdman

4/10... Ďalší "skvost," ktorý som kedysi sledoval každý večer jak sväté obrázky a teraz som sa pri jeho sledovaní cítil občas trápne... ()

PROTIVETRU

Je to dost schematické, vždy s nejakým tým ponaučením a zaškatulkované postavy u ktorých sa dá veľmi často predvídať chovanie a ich gagy sa opakujú donekonečna ale úlohu nenároného rodinného seriálu to zvláda a napriek záporom, ktorých je asi viac, to pobaví a príjemne zabije 20 minút. Dana má svoje čaro, Frank, Mark, JT tiež pobavia a zvyšok tiež ale tí zvyknú liezť aj na nervy. ()

Gladi

Tomu hovorim serialova klasika:-)bratranec Coudy bol jednoznacne najuletenejsi clen rodinky a paradoxne najcharizmatickejsi. Serial tazil aj zo skveleho ceskeho dabingu. ()

Efreeti

Až zpětně si uvědomuji, jaký to byl primitivní seriál bez nápadu...připadá mi jako bych ho v mládí sledoval takříkajíc ze setrvačnosti...holt těch pár let po revoluci jsme ještě neměli šajn co je to kvalitní zahraniční seriál ()

Bratr

kolik to mělo dílů? 8564? A v každým je nějaký morální ponaučení? No tomuhle já říkm bezedná studnice scénáristických nápadů. Navíc je to i vtipný, což by taky nemuselo. Jedná se rozhodně o jedničku v žánru. ()

kenny79

Seriál mého mládí a myslím, že ne jen mého. Před časem jsem měl možnost, už o něco starší schlédnout pár dílů a stále dost dobré. :D Škoda, že v dalších sezonách už nehraje Sasha Mitchell. ()

SenFlxr

Občas vtip, jinak docela nuda propagující rodinné hodnoty. Spíše než tři tak dva a půl, ale z nostalgie dám stejně tři. ()

LuckyK

Žádná totální senzace na půdě sitcomu, ale klasický seriál se vším všudy, který oživoval podvečery našeho dětství a dospívání na začátku devadesátých let. Ze sentimentu. ()

moviepill

Za prvú sériu. Rokmi to získavalo nádych stupidity a trapasu... Krásny príklad toho, keď tvorcovia nevedia kedy prestať... ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard