Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Jizni Tlapa

Není moc filmů, natož seriálů odehrávajících se na jednom místě (výjimka je Dva a půl chlapa) , na které se dá dívat opakovaně a to i s odstupem xx let. Step by Step je však toho ne-živoucím důkazem. Nejde o žádný filmařský um. Vše je založeno na scénáří a dialozích. Frank s květákem na hlavě, sexy Carol, šprtna "Dejna" v lacláčích, intoš Mark s mega dioptriema, mistr světa v karate Cody se stříhem alá Burt Simpson, a spoustu dalších šílených členů této zcela obyčejné, a však právě vtipným dialogem výjimečné familie umí nám, divákům den co den roztrhnout bránici na max. Naprosto fantastická úvodní znělka. ()

Tyny

Seriál, na který jsem se vždy koukala, když jsem přišla domů a zrovna ho dávali v TV. Nikdy mně nezklamal, vždy jsem si s ním zkrátila dlouhou chvíli. 4* ()

LadyPupu

"Dejna, Dejna, Dejna, kouká vočima svejma". Jo, jo, Cody byl světlá stránka tohoto jinak průměrného sitcomu. Bez něj už to nestálo za nic. ()

bubun

Je k pobavení, jak si tady mnoho uživatelů stěžuje na "morální ponaučení" a sentiment v seriálu obsažený, ale přitom u plejády stupidních amerických filmů, kterým dominuje přehršel digitálních efektů, opulentní výprava, bombastická hudba a "hvězdné obsazení", jim ty tuny patosu a sentimentálních dialogů nevadí.  Zde by se hodil "roll eyes" smajl.  Poznámka:  U Kroku za krokem je to tak, že čím pozdější série, tím méně a kratší tam ty "moralistní" sekvence jsou, až u některých epizod vymizí docela. ()

Playman

Krátce a stručně: Krok za krokem mám ze všech komediálních seriálů úplně nejradši, protože je prostě úžasnej, ČÉČE... =) ()

xerno

Kouďák je bezesporu nejlepší postava seriálu, až na poslední řadu, tu jsem moc rád neměl, ale první byly nejlepší. A ten kouďákův smích, to se prostě nedá a člověk se neudrží. Vždy řekne nějakou kravinu a všichni to žerou - není divu. Pak Karen, Dejna a ostatní, prostě dokonalost sama - nejlepší rodinný sitkom, který zatím podle mě existuje !!!! ()

Zdeňka

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, s nímž mám spojené především své dětství, ale dívat se na něj můžu dnes a stále. Co byla asi největší výhra tak herecké obsazení, každý se na svoji roli neuvěřitelně hodí a já jim to prostě věřím - jestli tohle není doopravdy rodina, tak nevím... ()

BS

Spojení dvou naprosto odlišných rodin (a tím i jejich životních stylů) bylo geniálním nápadem. Navíc Cody byl vtipný sám o sobě :) ()

gjjm

ééé...možná je to dementní a propaguje to americký styl života, Oscare, ale smál jsem se u toho a herecké výkony byly dokonalé :) nemám důvod nedat čtyři hvězdy. ()

majxik

Pěkný vypínací serial u kterého se člověk odreaguje a zasměje a zároveň to nemá tak negativní vliv na mozkové buňky jako telenovely. Ale k přímo k serialu... díly jsou někdy lepší a někdy zase příšerné, ale drží si docela dobrý nadprůměr. A i když se tam vlastně neustále jen řeší vztahy tak je to až překvapivě zábavné a návykové. ()

anli

Sitcom,který patří bezesporu k tomu nejlepšímu,co v daném žánru vzniklo.Ač je mu 20 let,je na něm vidět,jak má sitcom vypadat,aby byl vtipný a zábavný i po letech.Samozřejmě je jasné,že udržet vysokou laťku je u 160 epizod téměř nemožné a tak kvalita jednotlivých dílů mírně kolísá-od super zábavných až po ty průměrné,ale jako celek je to dobře napsané,režírované i zahrané.Spousta herců,spousta typů a spousta humoru založeném na různorodosti postav a přístupu k životu.Seriál se nevyhýbá prakticky žádnému tématu a je vlastně ůplně o všem-ovšem s nadhledem,patřičnou dávkou vtipu a spousta skvělých hlášek,které v takovém seriálu nesmí chybět.Nejen z nostalgie,ale i proto,že dobrých sitcomů je fakt málo-chvíli krokuji a dávám 85%. ()

alyssa18

Krok za krokem jsem registrovala už jako malé děcko, kdy jsem ale ještě nebyla schopna chápat ten humor. Tak jsem si před pár měsíci jednoho krásného dne řekla, že si na Fosterovy a Lambertovy pořádně posvítím, a pěkně jsem začala od pilotního dílu. Mile mě překvapilo, jak kvalitně jsem se pobavila. Kupředu to bezesporu táhla Dana a její hlášky, ale rozesmívali mě i ostatní členové rodiny. Občas jsem se přistihla, že kolikrát hýkám naprosto stejně jako Cody, nebo se přiblble uchichtávám jako Karen. :-D Ovšem po odchodu Codyho to ztratilo šťávu a mně už se do koukání moc nechtělo. Jean-Luc mě neskutečně iritoval, no naštěstí ke konci seriálu si u mně Foster-Lambertovic klan spravil reputaci. (možná to bylo ale tím, že než jsem se k tomu vrátila, trvalo to tak 2 měsíce). A nakonec to skončilo tak rychle... (oblíbené postavy: Dana, Cody) ()

Hnedoocko

Seriál Krok za krokem je pro mě naprostou senzací. Viděla jsem všechny díly snad stokrát a stále u mě rodina Lambertova neztratila kouzlo, právě naopak. Při každém dalším shlédnutí si mě získávají víc a víc. Všechny postavy, ať z rodiny Carol nebo rodiny Franka, jsem si velice oblíbila. A díly bez Coudyho...bez Couďáka to prostě není ono :). ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard