Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Reyak

Kdysi, jako 12ti leté dítě jsem se na to díval, ale s přibývajícím věkem zjišťuji, že už mi to nepřijde tak vtipné. ()

turboviking

Další seriál který se prostě neokouká. Pokaždé jsem se skvěle bavil, opravdu skvělý sitcom čéče. Samozřejmě i zde najdeme semtam nějaký nudnější díl bez nápadu který existuje čistě aby zaplnil místo, ale jinak skvělá podívaná která zaplní podvečerní hodiny, takže pokud se Krok za Krokem někdy (opět :) opakuje, nemusíte přemýšlet na co by jste se měli dívat. ()

migl

Kedysi ma 1-2 série aj trochu pobavili. Od 3.série ma tie moralizačné poučky,ako aj skoro všetci účinkujúci,začali neskutočne iritovať!:(( ()

Eisenmann

Prakticky souhlasím s Galadriel. Jen si myslím, že takové ty momenty "někdy až debilní" k tomuhle seriálu prostě patří. Nehledám v tom nic chytrého. Jediné za co strhávám hvězdu je ono "neuvěřitelně pitomé morální poučení" na konci každého dílu. ()

Radim98

Průměrná zábava, průměrný seriál, průměrné všechno...Dříve jsem to v televizi nepřepínal, teď po x-tém shlédnutí už ano...Vše ostatní k tomuto seriálu za mě napsala v komentářích už Galadriel, jakoby mi to vzala z úst. ()

gymnophiona

Dnes už sa to oplatí sledovať iba v origináli s titulkami a vychytávať prekladové chyby, od názvu po koniec každej epizódy ich nájdete neúrekom... ()

Otan

Klasický americký sitcom.O ničem.S typicky americkým humorem,bez akce,v jedné,max. ve dvou místnostech a furt do kola. ()

Sakashi

Nelze nemilovat! Před X lety ještě na základní škole, jsem po rodičích vyžadovala, aby mi každý díl nahrávali na VHS a já se těšila domů na to, až si Krok za krokem pustím a budu se smát od první minuty do poslední. ()

T600

Příjemná, milá a osvěžující komedie, která někdy hraničí s debilitou. Ale ráda se kouknu, když to dávají v televizi ()

valinka

Nepromyšlená svatba pro děti nečekané sestěhování a sžívání.To pobaví a nesmrtelný Coudák k tomu : DDDD ()

gezko

Kto by nemal rád príbehy bláznivej rodiny Foster-Lambert? Jednoduchý príbeh, nenáročné, ale zato vtipné scénky a morálne ponaučenia. Tak sa dá seriál zhodnotiť z jednej strany. Na druhej strane však ponúka nevšednú zábavu pre celú rodinu - a my sme to teda žrali všetci. Každá z postáv má svoj osobitný šarm a štýl a každý sa s nimi ľahko stotožní. Aj keď predsa len niektorí vytŕčali z davu - najmä Cody. Po jeho odchode žiaľ už séria začala upadať. A nepomohli tomu ani postavy Bleska a Jean Lucka, ktoré boli dosť nasilu. Preto tvrdím, že seriál mal skončiť po štvrtej sérii narodením spoločného potomka Lili. Čo však chcem povedať, že dnes sa už takéto seriály netočia. A to je škoda. Preto sa k nemu vždy rád vrátim, keď mám príležitosť. Chcem zároveň takto verejne pochváliť našich bratov Čechov za bravúrny dabing. Málokedy sa podarí, aby dabing predčil originál. Tu sa to podarilo. A nazáver už len jedna hláška od Codyho: "Posel boží! ... Ale proč vypadá jak můj strejda Frank?" ()

Zizou_

No jo, krok za krokem. Můj nejoblíbenější seriál z dětství. Každý díl jsem viděl minimálně 5x. Jeden z mála seriálů, který je v češtině lepší, než v originále :) ()

salokin

Každý díl vlastně skoro úplně to samé, ale i tak to minimálně kvalitně zabavilo i po několikátém shlédnutí a velmi často mimořádě dobře pobavilo. Z toho amerikánského patosu a všudypřítomné všelásky se mi sice občas otvírala v kapse kudla, ale zase některé okamžiky vážně neměly chybu. ()

Qaylie

Tento seriál rozhodně neomrzí. V každém díle nové hlášky a bezvadný humor. Určitě každého nadchne tahle legendární rodinka. ()

lajkus

Dejna je sexy mrcha... vrrrrr... Jinak je to hnusně optimistické, často nevtipné a všecky postavy (krom Dejny... vrrrr...) nesnáším a přeju jim at jejich životy skončí u popelnic chlastajíc okenu přes chleba... ()

Lenka414

Seriál môjho detstva, spolu s Priateľmi som ho vždy pozerala, keď som prišla zo školy. Je to milé, sympatické a vtipné. Určite si to rada niekedy pozriem znova. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard