Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Stradivarius

Naprosto excelentní seriál. - A v Angličtině bez titulků je naprosto kouzelnej. - Škoda, že i tento seriál musel skončit... A ty morální ponaučení tomu jen dodávají šestou hvězdičku... ()

saillor

Když jsem byla malá, měli jsme tenhle seriál komplet nahraný na videokazetách a pokaždé, když jsem marodila a musela ležet v posteli, tak jsem ho sjížděla znovu a znovu. V důsledku toho ho znám téměř nazpamět. Přála jsem si být jako Dana a kohokoli kdykoli vtipně utřít sarkastickou hláškou. Navíc by mě miloval Cody - fešák na motorce. Úroveň si drží seriál v průběhu všech sérií a herci si své postavy užívají s gustem. A když jsem dneska nemocná, mám zase cukání vrátit se do Wisconsinu do rodiny stavitele a kadeřnice se šesti/sedmi dětmi. ()

Standey

Step by step prostě miluju. Je to už nějaký ten pátek, kdy jsem se ještě jako teenager popadal za břicho u Koudyho hlášek a nejen to. I dnes na mě z tohoto senzačního sitcomu pokaždé dýchne ta nostalgická atmosféra, která provází všechny díly. Zamiloval jsem si obě rodiny a v mládí jakobych se stal jejich součástí. Je jen velmi málo seriálů tohoto typu, které by takhle dokázali člověka vtáhnout do děje. Vedle Přátel řadím Krok za krokem na špičku tehdejších sitcomů čéče..:-) ()

JackieBliz

Seriál nemá hlavu ani patu. Všechny díly jsou stejné (jsou tam dobré gagy -> poměr 1díl z 20) Začne seriál, přijde Coudy a dělá debila. Ta blonďatá šprtka Deina si z něho udělá legraci..hahaha (abychom věděli kdy se máme zasmát)...Někdo z ostatních harantů něco vyvede... Suzanne Somers otevře ústa, ale je to v pohodě řekne: "Franku!" a pak se ani nenadějete a už se zase všichni objímají na pohovce a cucají si palečky..protože jsou správná americká rodinka! ()

Jamall

Ačkoliv se přece jen ty nekonečná morální ponaučení omrzí s věkem, ale i tak je Krok za krokem asi nejlepší rodinný sitcom. Kouďák vede. ()

Zirael

Všechny díly byly v podstatě podle jednoho schématu, na konci každé legrace a lumpárny bylo vlezlé morální ponaučení. Některé díly byly slabší, jiné silnější, ale byla doba, kdy jsem tenhle seriál v telce sledovala a docela mě i bavil. ()

Etherium

Špička žánru, ked som bol malý, tak som natom fičal, každý diel som musel vidieť, na každom som sa smial, neskoršie diely už boli také slabšie ()

rytir1

Tohle je jedna z věcí, které jsem spolu s Alfem a Plným domem viděl jako první mezi seriály, když jsem byl malý a která mě odpanila ve světě sitcomů. Jedna z mých prvních seriálových lásek. A Coudy, geniální to postava. Jak by řekl hrabě Teleke z jistého známého filmu..,,toť učiněný sitcomový Homér,,:-DDD ()

MorraEddie

Seriál na kterém jsem vyrůstal a do dnes patří stále mezi mé nejoblíbenější. Každý díl sebou nesl pořádnou porci zábavy a na závěr nějaké to ponaučení. ()

MAXIKILLER

Kdo by neznal, a kdo by nemiloval. I přes plytkost koncových morálních pouček, je to jeden z nejpříjemnějších rodinných sitcomů. A to nejen kvůli "Kouďákovi". ()

paddy35

Nestárnoucí rodinný seriál s neskutečně milým a nevtíravým humorem, který pobaví každou věkovou kategorii. ()

Merenre

Je to takové dětinské a působí to tak o 10 let starší než to ve skutečnosti je, ale kdysi jsem to měl celkem rád a Kouďák je týpek. ()

ariari

Vďakabohu za úprimnú snahu zrelaxovať sa pri každom dieli, aj s tým vedomím, že to už bolo dávno, ale kto má rád svoje dospievajúce ratolesti, tak vie, o čom je reč. Vďaka KOUĎáKOVI reagujú prekvapivo veselo na sitkom , a to hovorím o partičke minimálne 6. podarených 14-15.ročných spolužiakov, ktorí skôr iné žánre - Hobitovky,, Hry o život, Spiderovky, doctora WHO, ale mnohé CODYHO hlášky a mimiku radi používajú aj v škole. Je sranda, že, Lorda Nortna (Slováci vedia)a Step by step viac navnímajú, ako debilnosti a la 3 a 3/4 chlapa atd. Už by bolo fajn tento formát po rokoch oživiť, lebo humor, troška paradoxu a uvoľnenia sú na nezaplatenie. ()

chup44

Komentár z roku 2015, kedy som to opäť od detstva začal pozerať nanovo: “Chápem, že ide o rodinný seriál a keď som bol mladší aj sa m to páčilo, no teraz som pozrel pár epizód a je to fakt slabé..”   Komentár 2020/2021: Aj vzhľadom na Covid, kedy som pozeral veľa častí za sebou, v prvých troch sériách sa to ešte dalo na 4* v pohode, deti boli ešte malé a tie poučné konce človek odpustil. 4 Séria už išla dole, no a koniec piatej, kedy sa snažili zachrániť pruser Sashy a narýchlo natočili posledné epizódy a pridali toho bleska, akože náhrada za coudyho, to bolo slabe. Možno ešte ten Jean Luc v šiestej trocha zachraňoval, ale potom opäť zmizol, ako nejedna postava. Ale buďme radi za prvé 4 sezóny :- ()

Kub21

Tento sitcom jsem měl tu možnost vidět na stanici TV Nova.Sitcom se mi líbil až do páté série,poté co už se v něm neobjevila postava Codyho ztratil tento seriál veškerý "šmrnc".Podle mně většina humoru byla postavena právě na něm.Na tento sitcom se však rád podívám,jelikož je mnohem lepší než některé dnešní ubohé sitcomy. ()

rodier

25. let starej serial a porad je to dobry. To je videt jak vse "mladne" vek uz je jen relativni pojem. Kdybych si v 90` pustil neco z roku 1965, rozhodne bych se u toho tak nebavil. ()

DaNvYto

To máte tak, když si ráno v 7 pustíte pilot první serie a večer v 11 jdete spát se 4 sérií a ptáte se, jestli to uteklo fakt tak rychle... Mrzí mě ten konec.. který vlastně ani nebyl, a to si takový seriál nezaslouží. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard