Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Man Seger

Veľká zábava! ...rozvadené otravné ratolesti striekajú po sebe kečup a obhadzujú sa jedlom. Zlatý klinec programu je retard z dodávky menom Cody v slabej snahe dohnať postavu Andyho Kaufmana zo seriálu taxi. ()

Hermez

Já přidám jen doporučení - pokud nejste opravdu ortodoxní hardcore fanoušek, libující si v neustálém kolotoči "neuposlechnutí-lekce-usmíření", nedívejte se na víc dílů najednou, nikdy! Jinak se vám to zhnusí tak jako mně. A to pamatuju, že se mi to kdysi docela i líbilo. Zachraňuje to jen postava Codyho, která umí rozesmát. Jo, a taky je to strašně puritánský :-) ()

char_t

Jeden z nejlepších sitcomů, které jsme měli tu čest v ČR shlédnout. Na rozdíl od mnohých není trapný, moralizuje jen trochu a je stejně bláznivý jako inteligentní. Víc takových! Plusové body za parádního cvoka Codyho a v pozdějších sériích i za sexy dospívající slečny :) ()

johnywalker

Určitě dobrý seriál, to bez pochyby, ale poslední dobou, když o něj „zavadím“ v televizi, je mi strašně nesympatická postava Carol a vlastně celkově je mi nepříjemná. Nevím moc čím to je, ale i díky tomu snižuji hodnocení společně s tím, že Krok za krokem nahradily lepší a zábavnější série. ()

Hermi14

Tenhle seriál si pamatuji už z dětství, když ho u nás vysílali poprvé a i dnes se na něj rád příležitostně kouknu. První série jsou výborné a člověk se u nich dobře pobaví. I když většina úspěchů stojí na Codym, zaujmou díl od dílu i ostatní postavy, takže díly nepůsobí nijak stereotypně. Jak se ale seriál začal blížit pomalu ale jistě ke konci (šestá a sedmá řada), humor se pomalu vytrácí, nahrazují ho samá klišé a každý díl se snaží až přehnaně moralizovat a seriál se tak stává spíše trapnou záležitostí. I tak je to ale jeden z nejlepších klasických sitcomů 90. let. ()

RedDuck

U této rodinné podívané a jasné oddychovky vždy trochu přimhouřím cynické oko. Když ho otevřu, tak je správnou potravou drsnější Ženatý se závazky. Je to seriál mého dětství, klasická klišé amerického sitcomu zcela přehlížím díky postavám jako byl Kouďák nebo Dejna. Bohužel série si jak už to bývá neudržela kvalitu, ale ty první ročníky si 4* zaslouží. ()

KHkomiks

Fuuuuuj, trapná rodinka z devadesátejch roků, kterou nezachrání ani brilantní herecký výkon chlupu na Duffyho noze. ()

crha

Slizská sračka, na kterou ze záhadného důvodu kouká moje máma. Musím snížit hodnocení i za toho odporného fakana, který se jim v dalších dílech narodí a vychovává celou rodinu. Celé je to jako zlej sen. Docela mám rád Keren, i když je to taky strašná píča. ()

Luk Skywalker

Snad první sitcom, který jsem viděl a neomrzel mě ani po letech ani při velkém počtu dílů. Mou nejoblíbenější postavou je "Kouďák". ()

lemonova

Moje tri hviezdičky sú spriemerovaním 5*, ktoré by som udelila prvým častiam a približne 2*, ku ktorým to podľa mňa dospelo. Spočiatku svieži typicky rodinný seriál, ktorému však postupom času dochádza dych. ()

herák

Seriál mě vždycky bavil tak do tří čtvrtin..vtipy slušný, s hrdinama jsem rostl, ale to morální ponaučení na konci každýho dílumě neskutečně sere. ()

Hapretor

Vtipné. Zabaví. Ale když se nad tím člověk zamyslí - nemožné chování postav a strašná otravnost - hlavně s posledními dvěma sériemi. ()

Besyn

V prvních sezonách skvělý a humorný sitcom (Kouďák rulezz!!!).Ale jak začali dětští představitelé stárnout,ztrácelo to na atraktivitě a nakonec to už bylo k nedívání.Vysoké hodnocení je tedy za první sezony. ()

Nšoči

Já nevím, co někteří mají proti morálce, ale jelikož se na tento seriál dívají i děti, tak není od věci je občas poučit, co je správné. Jinak je seriál velmi zábavný, plný skvělých hlášek a příjemných tváří. ()

Jakubik

Můj nejoblíbenější seriál.Má hromadu skvělejch dílů ale taky některé špatné ale těch je minimum. Bez váhání si zaslouží 5 hvězd ()

Pingu

Legenda mezi seriály. Boby Jůůůůing v roli hlavy rodiny a každodenní souboje dvou spojených rodin který většinou řeší skvělej Sasha Mitchel alias Kouďák :o)). Moje nejoblíbenější postava je samozřejmě neodolatelná Daina :o)) ()

Blondak80

Proč se stále a stále a za všech okolností snaží moralizovat?? Tenhle seriál je totálně bez překvapení... Bohužel. ()

Grimlok

Vynikající seriál sledující osudy dětí ze dvou rodin. Neustále si děcka nadávají, strýček "čéče" Cody a pozdějších sériích nezapomenutelný Francouz Jean-Luc (nebo Jean-Pierre???) Tenhle seriál je prostě klasika, čéče. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard