poster

Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál)

 • USA

  Fear the Walking Dead

 • USA

  FTWD

  (neoficiální název)
 • USA

  Fear of The Walking Dead

  (pracovní název)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2015–2019, 54 h 36 min (Minutáž: 40–65 min)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks), Charlie Adlard (komiks)

Hrají:

Kim Dickens, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Colman Domingo, Rubén Blades, Cliff Curtis, Danay Garcia, Lorenzo James Henrie, Daniel Sharman, Sam Underwood, Lisandra Tena, Michael William Freeman, Michael Greyeyes, Justin Rain, Dayton Callie, Matt Lasky, Elizabeth Rodriguez, Lynn Chen, Sandrine Holt, Keith Powers, Patricia Reyes Spíndola, Artine Brown, Maestro Harrell, Scott Lawrence, Leon Thomas III, Christopher Pearce, Noah Beggs, Toby Levins, Arturo del Puerto, Howie Lai, Lexi Johnson, Donald Agnelli, Carlos E. Campos, B.J. Clinkscales, Jack Donner, Micah Fitzgerald, Gavrielle Harris, Angelyna Martinez, Andrew Patrick Ralston, Lak Rana, Lincoln A. Castellanos, Kevan Ohtsji, Rubén Blades (a.z.), Mercedes Mason (a.z.), Michelle Ang, Brendan Meyer, Regen Wilson, Catherine Dent, David Warshofsky, Jake Austin Walker, Dougray Scott, Veronica Diaz-Carranza, Marlene Forte, Jesse McCartney, Daniel Zovatto, Diana Lein, David Fernandez Jr., Alfredo Herrera, Roman Mitichyan, José Sefami, Ramón Medína, Jamie McShane, Jared Abrahamson, Paul Calderon, Ramses Jimenez, Brenda Strong, Kelly Blatz, Ashley Zukerman, Israel Broussard, Schuyler Fisk, David Grant Wright, Kenny Wormald, Adolfo Madera, Darcy Laurie, Ben Bray, Shawn Hatosy, Mark Kelly, Mark Kubr, Edgar Wuotto, Alejandro Edda, Karen Bethzabe, Raul Casso, Rubén J. Carbajal, Andres Londono, Aria Lyric Leabu, Ross McCall, Noel Fisher, Lindsay Pulsipher, Dominic Bogart, Emma Caulfield Ford, Hugo Armstrong, Justin Deeley, Daniel Moncada, Jackson Robert Scott, Nathan Sutton, Omar Ynigo, Bill Clinton (a.z.), Jesse Borrego, Ricardo Chacon, Tait Fletcher, Rocky McMurray, Rae Gray, Itza Sodi, Jason Manuel Olazábal, Sarah Benoit, Luke Spencer Roberts, Jorge-Luis Pallo, Kalani Queypo, Eddie Diaz, Eileen Grubba, Linda Gehringer, Edwina Findley Dickerson, Travis Johns, Ray McKinnon, Miguel Pérez, Josh Clark, Bobby Naderi, Garret Dillahunt, Jenna Elfman, Maggie Grace, Lennie James, Andrew Lincoln, Melissa McBride, Tom Payne, Clint James, Jackson Beals, Rob Mello, Anthony Lucero, Eric Arthur Martinez, Matthew James, Kevin Zegers, Sebastian Sozzi, Evan Gamble, Rhoda Griffis, Alexa Nisenson, Kenneth Wayne Bradley, Jason Liebrecht, Isaiah Cox, Tonya Pinkins, Aaron Stanford, Daryl Mitchell, Mo Collins, Charles Harrelson, Stephen McKinley Henderson, John Eric Bentley, Jim Lau, Graham Sibley, Hal Havins, Brennan Keel Cook, Teya Patt, Austin Amelio, Karen David, Matt Frewer, Cooper Dodson, Ethan Suess, Bailey Gavulic, Megan Danso, Sydney Lemmon, Trenton Rostedt, Cory Hart, Colby Hollman, Peter Jacobson, Khaira Ledeyo, Colby Minifie, Holly Curran
(další profese)

Diskuze k TV seriálu (1 113)

Chceš také sledovat diskuze k sériím a epizodám?
Chceš také zrušit sledování diskuze k sériím a epizodám?
55 45 44 43 42 41 40 39 28 15 1
  • 16.6.2017  08:14
  Sykii
  (hodnocení, komentáře)

  Ten týpek s tím zalepeným okem rozdává ale pěkný no zoomy. Jinak to zatím jde.

  • 6.6.2017  07:32
  anderson
  (hodnocení, komentáře)

  Úvod do novej série perfektný. Skoro ako od Romera. Dúfam, že to bude len kulminovať.

  • 17.4.2017  09:07
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  Živí mrtví: Počátek konce dostanou čtvrtou řadu, ale dojde v ní k pár změnám. K jakým?

  Prequel/spin-off k The Walking Dead nazvaný Fear The Walking Dead sice není tak úspěšný jako starší bratříček, ale i tak generuje pro stanici AMC slušná čísla sledovanosti. Není tak divu, že byl potvrzen vznik čtvrté řady. I když je trošku překvapením, že k tomu došlo už před premiérou třetí série (ta začne 4. června).

  Ovšem, v případě čtvrté řady se odehraje pár změn. Konkrétně na pozici showrunnera (dohlíží na každodenní natáčení). Před nějakou dobou bylo oznámeno, že z ní odchází spolutvůrce seriálu Dave Erickson.

  Davea nahradí dvojice Andrew Chambliss a Ian Goldberg, kteří sbírali zkušenosti jako scenáristé a producenti seriálu Once Upon a Time, ale také na hromadě jiných seriálů (Chambliss například na výtečném historickém hitu Spartakus).

  Další změnou je, že se výkonné produkce ujme jedna z hlavních postav ze štábu The Walking Dead a to Scott M. Gimple.

  Jde tedy o člověka na pravém místě, může se s tvůrci Počátku konce podělit o hromadu zkušeností.

  • 4.4.2017  21:12

  Uživatel BackPa smazal svůj příspěvek.

  • 4.4.2017  17:29
  willy1
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: Díky za info ;)

  • 4.4.2017  17:22
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  3. sezona seriálu Fear the Walking Dead na AMC od 5. června -Původní seriál z dílny AMC Fear the Walking Dead - Živí mrtví: Počátek konce čeká v pondělí 5. června v brzkých ranních hodinách (3:00) celosvětová premiéra. Ten samý den si ve 22:00 budou moci čeští a slovenští diváci epizodu užít i s českým dabingem.

  Třetí sezona oblíbené zombie série bude již tradičně rozdělena na dvě části. V té první se fanoušci zombie mohou těšit celkem na osm epizod. Přičemž právě premiéra a následně i finále první poloviny sezony (10. července) budou dvou-epizodové.

  Nehostinné území na bývalé hranici mezi Mexikem a Spojenými státy opět propojí rodiny. Konec světa, který odstartovala zombie apokalypsa, smazal hranice a hrdinové seriálu musí znovu obnovit nejen společnost ale především vztahy v rámci rozpadlých rodin. Během druhé sezony nalezla Madison milovaného Travise. Naopak Alicia se vzpamatovává z vraždy Andrese. Nick, nacházející se pouhých pár mil od své matky, byl společně s Lucianou přepaden americkými vojáky a oba jen o vlásek unikli smrti.

  Strand a Ofélie se snaží vzchopit, a zatímco prvně jmenovaný se soustředí na využití nové světové měny, Ofélie testuje svou vůli přežít v zajetí.

  Populární seriál Fear the Walking Dead - Živí mrtví: Počátek konce odstartuje 5. června třetí sezonu pod vedením zkušených producentů, Dave Ericksona, Roberta Kirkmana, Gale Anne Hurdové, Grega Nicotera a Davida Alperta. Hlavní role opět obsadí Kim Dickensová v roli Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane se znovu představí jako Nick, Alycia Debnam-Carrey ztvární postavu Alicie a Mercedes Mason si zahraje Ofelii. Dalšími stálicemi pak jsou Colman Domingo jako Strand a Danay Garcia v roli Lucainy.

  Nově se ve třetí sezoně představí Dayton Callie, Daniel Sharman a Sam Underwood, kteří ztvární rodinu Ottů - zakladatelů organizace, která se chystala na pád demokracie, ale neočekávala povstání mrtvých. Kromě nich se mohou diváci též těšit na Lisandru Tenu, která si zahraje roli Loly Guerrerové.

  na příspěvěk reagoval willy1
  • 27.11.2016  12:39
  Pilda17
  (hodnocení, komentáře)

  cariada: O 3 roky pozdeji a jsme tam kde mame byt :D

  • 27.11.2016  12:32
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  ty seriály se nespojí ani nijak nepropojí, sice to bylo ze začátku v plánu, ale teď je víc než jisté že to nehrozí, každý je v jiné části světa a hlavně v jiné časové linii.

  na příspěvěk reagoval Pilda17
  • 27.11.2016  00:03
  Pilda17
  (hodnocení, komentáře)

  Bellamy: Presne tak!

  • 26.11.2016  23:32
  Bellamy
  (hodnocení, komentáře)

  Pilda17: A Vegan se spojí s Lordem Voldeprdem a Dick Grimlins nemá sebemenčí šanci ani když si zavolá na pomoc Corála Grimlinse a mini Šejna!

  na příspěvěk reagoval Pilda17
  • 26.11.2016  12:10
  Pilda17
  (hodnocení, komentáře)

  Bellamy: nééé kurva oni se spojí spolu proti Neganovi a bude to :D 

  na příspěvěk reagoval Bellamy
  • 26.11.2016  11:42
  Ampi
  (hodnocení, komentáře)

  Bellamy: Cesta přes státy by nebyla nic moc. I když už to bylo Z Nationu.

  • 26.11.2016  03:01
  Bellamy
  (hodnocení, komentáře)

  Pilda17: tjn napíšou u tohodle v třetí řadě O DVA ROKY POZDĚJI a najednou budou stát před Alexandrii jak originální xD

  na příspěvěk reagoval Ampi , Pilda17
  • 26.11.2016  00:19
  Pilda17
  (hodnocení, komentáře)

  konvicce: Ono to uspelo, uz tak to ma docela uspech. Dalsi rady budou, nemam strach. Oni jeste vymysli, jak ty dva serose propojit a jeste budeme cumet.

  na příspěvěk reagoval Bellamy
  • 26.11.2016  00:17
  Pilda17
  (hodnocení, komentáře)

  filmfanouch: Ztraceni meli vyborny rozjezd, ale pak to padlo do takoveho hnoje, ze jsem v zivote vetsi hnuj snad nevidel.

  • 25.11.2016  21:08
  filmfanouch
  (hodnocení, komentáře)

  konvicce: Ztraceni 

  na příspěvěk reagoval Pilda17
  • 25.11.2016  21:08
  konvicce
  (hodnocení, komentáře)

  Bellamy: Ukaž mi jedinej seriál kde byl jednou z hlavních postav feťák a uspělo to! 

  na příspěvěk reagoval filmfanouch , Pilda17
  • 25.11.2016  21:07
  konvicce
  (hodnocení, komentáře)

  Bellamy: Je to sračka od začátku.

  • 25.11.2016  21:00
  Bellamy
  (hodnocení, komentáře)
  • 17.11.2016  16:39
  cariada
  (hodnocení, komentáře)

  uvidíme kolik to bude mít řad. Naplánovaný jsou 3 jestli budou další uvidíme. To, že padá sledovanost je celkem jasné, protože to každý srovnává s originálem a čeká v podstatě to samé, ale každý seriál je jiný, jiný prostředí jiná mentalita lidí a už to tolik nepřekvapí jako TWD. Podle mě je sledovanost pořád skvělá. Ale mělo by se k ní připočítat i několik milionů lidí co to sledují po celém světě, protože to běží v premiéře současně v desítkách států světa, leckde rovnou dabovaný a všude to běží na AMC. Uvidíme po 3.sérii, mě se to zatím celkem líbí. Nejlepší postava Nick.

55 45 44 43 42 41 40 39 28 15 1
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace