Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1351)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

COF_666 odpad!

Čeština pravděpodobně nemá takový negativní nebo vulgární výraz aby se s jeho pomocí dalo vyjádřit, za co stojí tento seriálový skvost. ()

drexik odpad!

Největší seriálový hnus co jsem měl tu čest videt. Hovadina na pokračování s dementními postavami, idiotskými dialogy a (Miro promiň) nejúděsnější úvodní znělkou. Panebože jak se na to někdo může dívat, uráží to každou inteligenci která se přehoupne přes 70 iq bodů. ()

matezzz odpad!

Další z řadky neskutečně špatných "moderních" českých seriálů. Jak je možné, že se na to někdo vůbec dívá? Vždyť tohle urazilo i můj zadek, jenž se z toho chudák oprudil :-D. Naopak dokážu pochopit, že !!!některé!!! holky, slečny i ženy to překousnou bez sebemenších problémů, ba naopak, jsou schopny to pravidelně sledovat a navíc se těšit na každý další díl... Proti gustu žádný dišputát, jak se říká, ale pro mě tohle znamená jasný odpad... možná jedná jedna hvězda za to, že jsem se musel zasmát všem těm neherectvím a nechtěné legrace, trapnosti atd... Proč vůbec k tomu píši komentář, když je to pro mě tolik otřesné? Protože jsem před chvílí shlédnul asi pět minut tohodle mazce. Byl to cca. druhý nebo třetí díl, jenž jsem měl náhodou to "štěstí" shlédnout, bohužel víc než pár minut se to nedalo přežít. Snad nebude nikomu vadit, že to hodnotím, ikdyž jsem viděl z toho opravdu jen minimum ... ale kdo zná TWIN_PEAKS, RED DWARF nebo i (ne)překvapivě dobré ZOUFALKY, tak mi musí dát za pravdu ;-) ()

farmnf odpad!

V Mechanickém pomeranči mučili Mc Dowela Beethovenem. Mě mučí mé zdravotní sestry (2) doma tímhle. Bože, kdy to skončí? ()

vadic odpad!

Radši bych se podíval do útrob paní Heleny Růžičkové než na jeden celý díl tohoto halucinogenního zmrdstva. ()

Skuby47

Tento seriál řadím do společné kategorie nových televizních seriálů pod souhrnným názvem „Každý s každým“. Zpočátku jsem se docela bavila prezentací gynekologické osvěty, ale co se děje teď, to je neskutečné. Není o čem hrát, docházejí už i všechny krkolomné zápletky? Váznou dialogy? Nevadí! Protagonisté se vrhnou na sebe a natočí milostnou scénu. Snad to skončí, až se všichni navzájem vystřídají. Ale co když naverbují nové herce? ()

Lolita odpad!

Vzhledem k tomu, že na tuhle nesmyslotinu část rodiny pravidelně kouká, jsem čas od času pár dílů viděla. A to od prvních až po ty poslední. Jen jsem nečekala, že to bude sračkovatět tak rychle a tak moc. Postupně docházejí herci, co by se chtěli dobrovolně v tomhle paskvilu ukázat (i když bohužel ne dost rychle a občas do toho akvária humusu vhodí někoho nového), tak stávající postavy mixují stále mezi sebou do absurdnějších a absurdnějších párů a vymýšlejí stále debilnější cosijakozápletky. Toho, kdo tohle píše, točí a vysílá, by měli zavřít za to, že ukrajuje lidem čas takovouhle nebetyčnou debilitou. ()

Lachtaan odpad!

Dlouhá léta jsem byl zvyklý sledovat jednu německou telenovelu, takže nadávky na nekonečné seriály si nechám stranou, jelikož bych si flusal pod nohy. Ovšem na českém poli se nedaří kočírovat ani nic tak jednoduchého, jako právě u našich sousedů a Ordinace bude navždy nejsilnějším terčem mého posměchu vůči nejhorším výplodům televizní tvorby. Prostě hnus! ()

Sokkk_y

Panebože, kdy už to skončí? Co opravdu "miluji", jsou české telenovely, které se snaží napodobit ty jihoamerické. Vše začalo Rodinnými pouty, pokračovalo přes Pojišťovnu štěstí a zatím končí u Ordinace v růžové zahradě. Prvních dvacet až třicet dílů ušlo, ale co v seriálu předvádí teď, to je už i na mě moc! Žena s dítětem si vezme muže, s kterým se rozvede a začne chodit se svým spolupracovníkem. Její syn chce ale k nevlastnímu otci, a proto matka jde taky, avšak stále miluje toho z předcházejícho vztahu... A takhle to jde pořád dokola. "Seznámení, rozchod, seznámení...". Jestliže to půjde takhle na české televizní scéně dál, za pár let se staneme evropskou velmocí v počtu vyrobenývh telenovel. Ordinaci u mě od "odpadu!" zachránily pouze počáteční díly. ()

Honzíno odpad!

Teď před chvílí jsem měl možnost opět slyšet asi tři dialogy tohoto - nechci snad ani napsat- serálu. Veškerá pronesená slova během minutáže jen dotloukají definitivně pomyslný hřebík do rakve. Hrůza. Strašnost. Ohyzdnost. Působí to jak hodně špatná horrorová parodie. ()

st.verka

Řekla bych, že s každou novou řadou úroveň tohoto seriálu klesá. Zatímco zpočátku bych dala 4*, teď je to s bídou 1*. Když dali dohromady Munzarovou s Langmajerem, tak překročili všechny meze věrohodnosti i vkusu. A co je obzvlášť otřesné, to jsou za všech situacích u lékařů ruce doslova narvané v kapsách plášťů a to zejména pan Bahul. Je vidět, že herci nevědí, kam s rukama. Při představě, že se dostanu takovým lékařům do ruky - bože chraň! ()

A.L.E.S.

Jednoznačně je to lepidlo na ženský, neznám snad žádnou, která by se na to nedívala. Kolega Djkoma má recht, nestačí, že mají svých problémů dost, ještě musí prožívat ty, co se v "růžovce" odehrávají. Co byste chtěli po moderním českém seriálu???? Je to mejdlová opera jako každá jiná. Trapná, nudná, tupé dialogy, přehnaně emotivní..., vlastně ani nevím, za co jsem dal tu jednu hvězdičku... ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka